29 Kasım 2016, Salı 23:19:08

THY 8 uçağını wet lease kiralayacak

Türk Hava Yolları'nın 8 adet A330 tipi uçağını wet lease verme konusunda, İngiliz şirketi Cabot Aviation ile görüştüğü öğrenildi.
  • Sıkıntı her yerde.Pegasus Teknik'te kapatılıyor.Yöneticiler MyTechnic ile anlaşmış,Mart-Nisan aylarında tüm mühendislik ve teknik onlara devrediliyor.Mühendislerin tamamı ve MyTech’e geçmeyi kabul etmeyen teknisyenleri gönderecekler.Yenid direktör Ergün yurtdışında da firma arıyor outsource için.Yönetici kılıklı adamlar süpervizör olarak yerlerinde kalır,gerisine vur tekmeyi yapacaklar.Meslektaşlarını satacak kadar ahlak sahibi bunlar.
  • Uçakları kiralamak yetmez,gereksiz başkan ve müdürlükler var kapatın girsin. Hamdi başkan thy sampiyon
  • Havacılık her bilmem kaç senede düşüşe geçer derler ama düşerken yabancılar önce gider.. bırakın YABANCI hayranlığını. MİLLİ olun
  • Dünyada hangi bayrak taşıyıcı bir şirket boyle bir sey yapmış ; Yazık THY nin adını da iki paralık ettiler ..

Türk Hava Yolları (THY), Türk sivil havacılığının içinde bulunduğu sıkıntılı süreci az kayıpla atlatmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Son olarak 13'ü geniş gövde (A330) 2'si dar gövde (B737) olmak üzere 15 uçağını yere indiren Türk Hava Yolları'nın İngiliz havacılık şirketi Cabot Aviation ile görüşme yaptığı öğrenildi.

Cabot Aviation ve THY arasındaki görüşmelerin, THY'nin 8 adet geniş gövdeli Airbus A330-200 tipi uçağının wet lease olarak kiralanması konusunu içerdiği belirtildi.

AirportHaber Haber Koordinatörü Murat Herdem, Ağustos ayındaki yazdığı köşesinde THY'nin zararını azaltmak adına bazı uçaklarını wet lease olarak kiralayabileceğini yazmıştı. 

Murat Herdem'in o yazısını okumak için tıklayın

©AirportHaber

THY 8 uçağını wet lease kiralayacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (64)

Pegasus Teknik ~ 2 yıl önce
Sıkıntı her yerde.Pegasus Teknik'te kapatılıyor.Yöneticiler MyTechnic ile anlaşmış,Mart-Nisan aylarında tüm mühendislik ve teknik onlara devrediliyor.Mühendislerin tamamı ve MyTech’e geçmeyi kabul etmeyen teknisyenleri gönderecekler.Yenid direktör Ergün yurtdışında da firma arıyor outsource için.Yönetici kılıklı adamlar süpervizör olarak yerlerinde kalır,gerisine vur tekmeyi yapacaklar.Meslektaşlarını satacak kadar ahlak sahibi bunlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Perso el ~ 2 yıl önce
Uçakları kiralamak yetmez,gereksiz başkan ve müdürlükler var kapatın girsin. Hamdi başkan thy sampiyon

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havacılık ~ 2 yıl önce
Havacılık her bilmem kaç senede düşüşe geçer derler ama düşerken yabancılar önce gider.. bırakın YABANCI hayranlığını. MİLLİ olun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yil olmus 2o16 ~ 2 yıl önce
Sen yabanci kaptan gibi olabilseydin ona ihtiyac olmazdi..Biraz özeleştiri yapnayi öğrenin. Biraz yere inin.
CPT. ~ 2 yıl önce
Azıcık haysiyetin olsun. Ne de çok kabuklu severmişsiniz.
YABANCI ~ 2 yıl önce
Yabancı kaptan gibi yada Bizim gibi Yabancı vardır. Asıl mesele Derdini ben çekeceksem Sefasınıda ben çekmekiliyim. Biz Bu TÜRK MİLLETİNİN neferiyiz arkadaş. Misafir agırlayacak lüksümüz yok. Önce BİZ BİZ BİZ.. Yoksa kaptanın ver eğitimi olsun bitsin. Fırsat bu fırsat MİLLİ olanlar sesinizi yükseltin. BİZİM YABANCIYA artık İHTİYACIMIZ YOK...
MİLLİ ~ 2 yıl önce
MİLLİ PİLOT HAMLESİ YAPILSIN...
X ~ 2 yıl önce
Dünyada hangi bayrak taşıyıcı bir şirket boyle bir sey yapmış ; Yazık THY nin adını da iki paralık ettiler ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000