15 Şubat 2011, Salı 15:10:51

THY 75'İNCİ KATA TAŞINDI

Türk Hava Yolları (THY), dünyanın en ünlü ofis binalarından biri olarak kabul edilen Empire State Building'de kendine ofis tuttu.
  • Oraya tabela da asarlar şimdi. Bu olayla da hem reklam olur hem tarihe geçeriz. Alın size reklamın kralı. İyisi kötüsü olmaz ya, o bakımdan.
  • Herşeyde kar amacı gütmeyin. Bazı icraatler prestij ve reklam amaçlıdır...Dünyada 180 ülkenin olduğu ve yüzbinler belki milyonlarca işyeri varken bir Türk firmasının dünyanın en meshur binasında ofis tutması elbette yabana atılacak bir durum değildir ! THY nin Barcelona ve Manchester United e sponsor olması elbette futbolcuların kara kaşı kara gözü çin değildir... Marka olmak yolunda hızla ilerlerken bu tür reklam giderlerine başvurmalısınız... Badem bıyıklı da deseniz, takunyalı, terlikli de deseniz sizin hayal edemeyeceğiniz bir durum bu ! Aynı binada varmı başka Türk kökenli havayolu firması veya türk kökenli başka bir firma ? Bırakın ordan ofis tutmayı Türkiye' den Abd ye uçan başka türk firması varmı :)) ??? REKLAM GİDERLERİ BUNLAR
  • Türk Havayolları mı? Amerikan Havayolları mı? çok şekilde yorumlanabilir.... 75.katta olmak övünülecek bir meziyet değil.
  • arkadaşa aynen katılıyorum..ne işin var 75. katta??? tut 5. cadde de güzel bir ofis ,gelen geçen görsün desin aaa Turkısh Airlines!!! 75.katta seni kim görür kim duyar?? sırf laf olsun,desinler diye yapılmış saçma bir iş...Halka 75.katta tanıtımı nasıl yapacaklar çok merak ediyorum...Gelen geçen de diyecek ki ya burda 75.katta Turkish Airlines varmış çıkıp bi görelim..Emin olun öyle yaparlar hele Amerikalılar...Thy yine laf olsun torba dolsun diye bir iş yapmış herzamanki gibi..Bu işin altında da New York müdürü İhsan efendi vardır o atmıştır ortaya bu projeyi bademlere efendim empire da yer tutarsak çok havamız olur millet düşer bayılır vs vs bademler de kanmıştır Empire ismini duyunca paralar saçılmıştır..Hey gidi hey...

New York Observer gazetesinin emlak sayfalarında yer alan haberde “New York uçuşlarını artıran şirketin, şehrin en ünlü gökdelenine konması şaşırtıcı değil” ifadesine yer verildi.

THY, New York ve İstanbul arasındaki uçuşlarını yüzde 30 oranında artırdıktan birkaç ay sonra, Empire State Building’in 75’inci katında, 550 metrekarelik bir ofis kiraladı.

THY, bu şekilde aynı binadaki Air China ve Lufthansa gibi rakipleriyle de komşu oldu. 

Toplamda 142 uçaklık filoya sahip olan THY, Westbury’deki ofisinden yeni yerine bu ay içinde taşınacak. 

ABD’li emlak şirketi W&H Properties’den Fred Posniak, “Uluslararası havayolu şirketlerinin Empire State Building’de yer alması gayet mantıklı bir hareket. Uluslararası kitlelere ulaşmaya çalışıyorlar ve bu kitle dünyanın en ünlü ofis binasıyla örtüşüyor” dedi.

Son yıllarda, 550 milyon dolar maliyetine neden olan bir yenileme sürecinden geçen binanın diğer kiracıları arasında İnsan Hakları İzleme Örgütü, İtalyan havayolu şirketi Alitalia da yer alıyor. (Hürriyet)
 

THY 75'İNCİ KATA TAŞINDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 7 yıl önce
Oraya tabela da asarlar şimdi. Bu olayla da hem reklam olur hem tarihe geçeriz. Alın size reklamın kralı. İyisi kötüsü olmaz ya, o bakımdan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Herşeyde kar amacı gütmeyin. Bazı icraatler prestij ve reklam amaçlıdır...Dünyada 180 ülkenin olduğu ve yüzbinler belki milyonlarca işyeri varken bir Türk firmasının dünyanın en meshur binasında ofis tutması elbette yabana atılacak bir durum değildir ! THY nin Barcelona ve Manchester United e sponsor olması elbette futbolcuların kara kaşı kara gözü çin değildir... Marka olmak yolunda hızla ilerlerken bu tür reklam giderlerine başvurmalısınız... Badem bıyıklı da deseniz, takunyalı, terlikli de deseniz sizin hayal edemeyeceğiniz bir durum bu ! Aynı binada varmı başka Türk kökenli havayolu firması veya türk kökenli başka bir firma ? Bırakın ordan ofis tutmayı Türkiye' den Abd ye uçan başka türk firması varmı :)) ??? REKLAM GİDERLERİ BUNLAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Türk Havayolları mı? Amerikan Havayolları mı? çok şekilde yorumlanabilir.... 75.katta olmak övünülecek bir meziyet değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
arkadaşa aynen katılıyorum..ne işin var 75. katta??? tut 5. cadde de güzel bir ofis ,gelen geçen görsün desin aaa Turkısh Airlines!!! 75.katta seni kim görür kim duyar?? sırf laf olsun,desinler diye yapılmış saçma bir iş...Halka 75.katta tanıtımı nasıl yapacaklar çok merak ediyorum...Gelen geçen de diyecek ki ya burda 75.katta Turkish Airlines varmış çıkıp bi görelim..Emin olun öyle yaparlar hele Amerikalılar...Thy yine laf olsun torba dolsun diye bir iş yapmış herzamanki gibi..Bu işin altında da New York müdürü İhsan efendi vardır o atmıştır ortaya bu projeyi bademlere efendim empire da yer tutarsak çok havamız olur millet düşer bayılır vs vs bademler de kanmıştır Empire ismini duyunca paralar saçılmıştır..Hey gidi hey...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000