18 Haziran 2012, Pazartesi 09:24:42

THY 7 NOKTAYA DAHA UÇACAK

Türk Hava Yolları 7 noktaya daha sefer başlatıyor...
  • ben burkina fasoyu gören birisi olarak şunu demek istiyorum öyle oturup havanda su döver gibi konuşuyorsunuz ben uçak bulmak için bir hafta bekledim ama yer yok tüm uçuşlar dolu neden fas gibi bir ulke burada kazansın sız zannedıyorsunuz burdakı halk dırek turkıyeye gıdecek thy zaten boyle bırsey yapsa zarar eder ama halkın buyuk kısmı avrupaya gıdıyor ucaklar dolu ve thy gıbı kalıtelı bır fırmaya neden hayır desınler konusun sız mıllet kazansız sızde agzınız acık bakın
  • ahl şimdiden çöktü esenboğadan hiç olmazsa afrika ve ortadoğuya sefer yapılamazmı her bakımdan müsait havalimanı esenboğa.
  • sharm el sheikh karari cok dogruda, digerlerini ben hic duymadim hayatimda, airporthaber sagolsun artik o sehirlerin adini ve ülkelerinide ögrenmis olduk..ee sonucta okul sayisi artiyor afrika'da, mecbur ucacaksin..!
  • Peki bu ucuslar hangi havaalanindan olacak? Ahl zaten bitik vaziyette degil mi? Thy ne zaman esenboga acilimi yapacak cok merak ediyoruz. Orta dogu ve afrika icin aktarma noktasi olabilir cok rahat. Gelismeye musait bir terminali ve yeni pist yapilabilecek arazisi de mevcut hem.

Bayrak Taşıyıcı Türk Hava Yolları, uçak müsaitliğine bağlı olarak yeni noktalara sefer başlatacağını açıkladı.

THY'den KAP'a açılan açıklamada:

Ortaklığımız Yönetim Kurulu'nca;  2012 yılı içerisinde uçak müsaitliğine ve izinlere bağlı olarak,  Sharm El Sheikh, Niamey, Ougadougou, Hurgada , Douala, Yaounde ve Sebha noktalarına tarifeli seferler icra edilmesine karar verilmiştir.

THY'nin uçacağı noktalardan Şarm el Şeyh ve Hurgada Mısır'da, Duala ve Yaunde Kamerun'da, Sebha Libya'nın Fizan bölgesinde, Niamey Nijer'de ve Vagadugu Burkina Faso (Yukarı Volta)'da bulunuyor.

THY 7 NOKTAYA DAHA UÇACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

bılmeden gormeden konusanlara ~ 6 yıl önce
ben burkina fasoyu gören birisi olarak şunu demek istiyorum öyle oturup havanda su döver gibi konuşuyorsunuz ben uçak bulmak için bir hafta bekledim ama yer yok tüm uçuşlar dolu neden fas gibi bir ulke burada kazansın sız zannedıyorsunuz burdakı halk dırek turkıyeye gıdecek thy zaten boyle bırsey yapsa zarar eder ama halkın buyuk kısmı avrupaya gıdıyor ucaklar dolu ve thy gıbı kalıtelı bır fırmaya neden hayır desınler konusun sız mıllet kazansız sızde agzınız acık bakın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ankaralı ~ 6 yıl önce
ahl şimdiden çöktü esenboğadan hiç olmazsa afrika ve ortadoğuya sefer yapılamazmı her bakımdan müsait havalimanı esenboğa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mesut ~ 6 yıl önce
sharm el sheikh karari cok dogruda, digerlerini ben hic duymadim hayatimda, airporthaber sagolsun artik o sehirlerin adini ve ülkelerinide ögrenmis olduk..ee sonucta okul sayisi artiyor afrika'da, mecbur ucacaksin..!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatandas ~ 6 yıl önce
Peki bu ucuslar hangi havaalanindan olacak? Ahl zaten bitik vaziyette degil mi? Thy ne zaman esenboga acilimi yapacak cok merak ediyoruz. Orta dogu ve afrika icin aktarma noktasi olabilir cok rahat. Gelismeye musait bir terminali ve yeni pist yapilabilecek arazisi de mevcut hem.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000