30 Kasım 2012, Cuma 09:00:52

THY 6. NOKTAYI DA AÇIYOR

Türk Hava Yolları İspanya'daki 6. uçuş noktasını açmaya karar verdi...
  • Span Air batti, Iberia zorda acilan tum hatlar full gidiyor sadece Madrid ve Barselona degil bu sehirde hristiyanlar icin cok oneml cok yerinde karar.Hat zayif kalir diyen yaniliyor. Valencia ya da Malaga bakin bakalim.
  • ya Allah rizasi icin birisi su Manila ucuslarini baslatsin,,,
  • Barcelona ve Madrid haricindeki destinasyonlar zayif gider bence. ucaklari o kadar uzak mesafeye bos göndermek yazik günah degilmi. onun yerine istanbul´a daha yakin ve 1 milyonu gecen veya yaklasik olan yurtdisindaki sehirlere uculsun. bos uculsa bile yakit masrafi o kadar fazla olmaz ve dolayisiyla daha fazla ucus yapilabiilir. ispanya en az dört saat ucus demektir. saygilar.
  • Santiago super olur Hristiyanlar için önemli bir şehir.

Milli havayolu Türk Hava Yolları İspanya'daki destinasyonlarına bir yenisini daha ekledi.

Avrupa'nın gözde ülkelerinden bir olan İspanya'da Barcelona, Bilbao, Madrid, Malaga ve Valencia'ya uçan THY, 13 Mayıs 2013'ten itibaren Santiago de Compostela'ya sefer başlatma kararı aldı.

Seferlerin haftada 3 kez gerçekleştirileceği öğrenildi.

Öte yandan Türk Hava Yolları, Batı Afrika ülkelerinden Nijer'in başkenti Niamey'e de 15 Aralık'tan itibaren uçuş başlatacağını duyurdu.

THY 6. NOKTAYI DA AÇIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Ispanyaya yuklenmek lazim ~ 5 yıl önce
Span Air batti, Iberia zorda acilan tum hatlar full gidiyor sadece Madrid ve Barselona degil bu sehirde hristiyanlar icin cok oneml cok yerinde karar.Hat zayif kalir diyen yaniliyor. Valencia ya da Malaga bakin bakalim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
filipinli ~ 5 yıl önce
ya Allah rizasi icin birisi su Manila ucuslarini baslatsin,,,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bence ispanya zayif bir hat olur ~ 5 yıl önce
Barcelona ve Madrid haricindeki destinasyonlar zayif gider bence. ucaklari o kadar uzak mesafeye bos göndermek yazik günah degilmi. onun yerine istanbul´a daha yakin ve 1 milyonu gecen veya yaklasik olan yurtdisindaki sehirlere uculsun. bos uculsa bile yakit masrafi o kadar fazla olmaz ve dolayisiyla daha fazla ucus yapilabiilir. ispanya en az dört saat ucus demektir. saygilar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Santiago super olur Hristiyanlar için önemli bir şehir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000