19 Ocak 2017, Perşembe 10:01:01

THY 5 uçağı iade ediyor

Türk Hava Yolları, filosunda bulunan beş Airbus 330 tipi uçağı iade edecek.
  • Evet gayet normal. Kiralıkları geri ver zaten yerde yatıyorlardı, yeni aldıklarını ve yeni kiraladıklarını da git onların yerine park et. Ne yaptıklarını bildiklerini hiç sanmıyorum. Öylemesine al takke ver külah. Kalan parayı da Morgan Freeman a ver. Sen sağ ben selamet. Kabin servisini kısmak vs iyi bir tasarruf şekli olabilir ama hangi zararı karşılayacak? Özetle şirketin başını yediler, yiyenler de iyi günlerde buradaydılar şimdi hepsi başka yerlere kaçıştı, sorunlarla boğuşmak da bu yönetime kaldı. Geri getirsinler Temel Reisi de ona çözdürsünler.
  • şu anda THY hangarları teslim bakımları yapılan uçaklarla dolu, 737-320 ve sanırım 330'lar da geliyor.Yani aşağı yukarı yılın her ayı zaten kira süresi biten bir uçağın teslim bakımı yapılıyor, anormal bir durum değil.
  • Sandviç olunca daha iyi servis sunacaktınız. Arkada dedikodu. Yolcuya bakan yok !
  • Hangar da kasinlar ya.

Türk Hava Yolları, filosunda bulunan beş Airbus 330 tipi uçağı iade edecek.

Türk Hava Yolları, kira süreleri dolan beş geniş gövde uçağı filosundan çıkarma kararı aldı. Analyst TK’da yer alan bilgilere göre, THY filosunda bulunan TC-JNF ve TC-JNG kuyruk tescilli uçaklar Eurowings filosuna katılacak.

THY filosunda uçan üç uçak da Jet Airways’e geri gönderilecek.  TC-JIL, TC-JIM ve TC-JIN kuyruk tescilli Airbus 330 tipi uçaklar kira sürelerinin sona ermesiyle Jet Airways’e iade edilecek.

THY 5 uçağı iade ediyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (49)

Çok normal! ~ 2 yıl önce
Evet gayet normal. Kiralıkları geri ver zaten yerde yatıyorlardı, yeni aldıklarını ve yeni kiraladıklarını da git onların yerine park et. Ne yaptıklarını bildiklerini hiç sanmıyorum. Öylemesine al takke ver külah. Kalan parayı da Morgan Freeman a ver. Sen sağ ben selamet. Kabin servisini kısmak vs iyi bir tasarruf şekli olabilir ama hangi zararı karşılayacak? Özetle şirketin başını yediler, yiyenler de iyi günlerde buradaydılar şimdi hepsi başka yerlere kaçıştı, sorunlarla boğuşmak da bu yönetime kaldı. Geri getirsinler Temel Reisi de ona çözdürsünler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
köle ~ 2 yıl önce
şu anda THY hangarları teslim bakımları yapılan uçaklarla dolu, 737-320 ve sanırım 330'lar da geliyor.Yani aşağı yukarı yılın her ayı zaten kira süresi biten bir uçağın teslim bakımı yapılıyor, anormal bir durum değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sandviç ~ 2 yıl önce
Sandviç olunca daha iyi servis sunacaktınız. Arkada dedikodu. Yolcuya bakan yok !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KM ~ 2 yıl önce
Sana soruyorum hangi ucusunda servis almadın!!!? Sizin korkudan altına sıçtıgınız en büyük türbülanslarda dahi servisinizi yetiştirmek için kendi sağlıgımız pahasına servisi yetiştirme derdindeyiz. Zorunda mıyız? Hayır! Kural der ki otur bağlan. Fakat o biletin parasını verip hizmet almadan inen yolcunun yüzüne bakmaya benim vicdanım el vermiyor. Ne biçim insanlarsınız, bunlar nasıl basit yorumlar gercekten sizin yerinize ben utanıyorum ya!!!
KM'ye ~ 2 yıl önce
Bir meslektaşın olarak sana daha fazla katılamazdım. İnsiyatiften anlamayan insanları kaalr almayacaksın olacak bitecek kemer yandı mı da bağalanacaksın aç kalsın.. o zaman görürüm ben omu
Adam hakli ~ 2 yıl önce
Km ye ~ 2 yıl önce
Sen ne diyon yaaaaa:))
Kimsin ~ 2 yıl önce
Kimsin nesin
Y ~ 2 yıl önce
Hangar da kasinlar ya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000