12 Kasım 2010, Cuma 10:32:25

THY 40 EK SEFER YAPACAK

Kurban Bayramı sebebiyle artan yolcu talebini karşılamak üzere havayolu şirketleri ek seferler koymaya başladı. Türk Hava Yolları 40 ek sefer yapacağını duyurdu.
  • "Milletin malı deniz yemeyen keriz" Şimdi ben ucuza binemiyom diyosun yani ben uyanıkım diyosun, mavi jeans kotta giymessin sen devletin kot fabrikasıda yok ki napsak şimdi, her kalitenin bir fiyat değeri var çaktın mı, pazarda kot 10 TL " THY nin çoğu artık özel sektör ;) Milletin malı az kaldı ;)"
  • THY UÇAKLARI DOLU, MİLLET BİLET BULABİLMEK İÇİN TORPİL KOYUYO ARAYA.40 DEĞİL 100 EK SEFER KOYSA THY ANCA YETER BAYRAM TATİLİ İÇİN.160 KİŞİLİK UÇAGA SATIYORLAR 180 BİLET SONRA MİLLET HAVALİMANINDA BİRBİRİNİ YİYO.
  • Adı üstüne ek sefer.Batı ve Doğu olayı değil.Çünkü sefer yapıp buralara talep yaratma amacı yok ek seferin mevcut olan talabi karşılamak için ek sefer konuyor. Doğu illleri bayram haftasında yeterliki ek sefer ihtiyacı gütmemiştir.
  • biz vatandaş deyilmiyiz, neden biz thy ye binemiyoruz, hani thy milletin malıydı, kimin malı olduğu belli, işte Atatürk olsaydı bunlar olmazdı, kardeşim daha ucuza daha da kaliteli hizmet verirsin, sen onları geç, milleti kaz gibi yoluyorlar, bunun o dünyası da var, bunlarında ne oldukları artık anlaşıldı, meğer yaptıkları ucuzluk milleti alıştırıp kaz gibi yolmak içinmiş...

Türk Hava Yolları, kurban bayramında yolcu talebini karşılayabilmek için 40 adet ek sefer planladı.

Türk Hava Yolları, Kurban Bayramı ile birleşerek 9 güne çıkan tatilde, artan yolcu talebini karşılayabilmek için 12 Kasım - 21 Kasım 2010 tarihleri arasında Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Trabzon ve Kıbrıs’a, 40 adet ek sefer planladı.

Kurban bayramı ek seferleri ile ilgili ayrınıtılı bilgilere www.thy.com adresinden ulaşılabilir. Türk Hava Yolları yolcuları seyahatlerini, www.thy.com web sitesinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ayırtabilirler.

THY 40 EK SEFER YAPACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 8 yıl önce
"Milletin malı deniz yemeyen keriz" Şimdi ben ucuza binemiyom diyosun yani ben uyanıkım diyosun, mavi jeans kotta giymessin sen devletin kot fabrikasıda yok ki napsak şimdi, her kalitenin bir fiyat değeri var çaktın mı, pazarda kot 10 TL " THY nin çoğu artık özel sektör ;) Milletin malı az kaldı ;)"

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
THY UÇAKLARI DOLU, MİLLET BİLET BULABİLMEK İÇİN TORPİL KOYUYO ARAYA.40 DEĞİL 100 EK SEFER KOYSA THY ANCA YETER BAYRAM TATİLİ İÇİN.160 KİŞİLİK UÇAGA SATIYORLAR 180 BİLET SONRA MİLLET HAVALİMANINDA BİRBİRİNİ YİYO.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Adı üstüne ek sefer.Batı ve Doğu olayı değil.Çünkü sefer yapıp buralara talep yaratma amacı yok ek seferin mevcut olan talabi karşılamak için ek sefer konuyor. Doğu illleri bayram haftasında yeterliki ek sefer ihtiyacı gütmemiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
biz vatandaş deyilmiyiz, neden biz thy ye binemiyoruz, hani thy milletin malıydı, kimin malı olduğu belli, işte Atatürk olsaydı bunlar olmazdı, kardeşim daha ucuza daha da kaliteli hizmet verirsin, sen onları geç, milleti kaz gibi yoluyorlar, bunun o dünyası da var, bunlarında ne oldukları artık anlaşıldı, meğer yaptıkları ucuzluk milleti alıştırıp kaz gibi yolmak içinmiş...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000