26 Eylül 2012, Çarşamba 09:43:32

THY 4 YENİ NOKTAYA UÇACAK

Türk Hava Yolları; Sebha, Aden, Şarm El Şeyh ve Hurgada seferlerine başlıyor...
  • Bence THY AHL de Parking problemi kalksin diye gece 1 den sabah 8e kadar uyuyan uçaklari servise vermis.Ben o saatlerde bedava götürseler bile binmem.
  • sacma sapan yorumunda THY icin insallah cker demissin hangi kan senin damarlarinda dolasan merak ettim (eger varsa)
  • buenos aires ucuslarini bekliyorum,gerci gru aktarmali olma ihtimali cok ama ,olsun artik gru da biraz bekleriz.. aslinda soyle ist-eze-scl olsa tam mukemmel olur.. santiago de chile,scl hatlari cok dolu, paris,madrid ten ne zaman kullansam hep 90,95 % doluluk var.. hazir arjantin e el atmisken,birde scl yaparsak af ve iberia nin orta dogulu musterilerini aliriz.. guney amerikanin bu 2 bolgesinden avrupaya ciddi bir talep var.. (ayrica gru istasyon sefimiz cok guzel calisiyor,tebrikler..annem dil bilmez,yol bilmez diye aramistim,siliden gelirken transitten annemi almis,odasinda oturtmus,thy ucagina kadar yaninda ilgilenmis,cok tesekkurler) ziya tarkan kozan
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Dünya’nın 7’nci büyük uçuş ağına sahip Türk Hava Yolları Ekim ayında 4 yeni noktaya daha sefer başlatıyor.

Türk Hava Yolları tarafından uçuşlarla ilgili yapılan açıklama şu şekilde:

Sebha (Libya)’ya 7 Ekim 2012’den itibaren haftada 3 gün sefer icra edilmesi planlanıyor. İstanbul’dan Sebha’ya tüm vergiler dahil gidiş-dönüş 249 Avro’dan başlayan açılışa özel ücretlerle seyahat edilebilir.

Tarifeli uçuş saatleri;

İstanbul - Şarm El Şeyh (Mısır) seferleri 9 Ekim 2012’den itibaren haftada 4 gün karşılıklı olarak icra edilecek. İstanbul’dan Şarm El Şeyh’e tüm vergiler dahil gidiş-dönüş 99 Avro’dan başlayan açılışa özel ücretlerle seyahat edilebilir.

Tarifeli uçuş saatleri;

İstanbul – Hurgada (Mısır) seferleri ise 17 Ekim 2012’den itibaren haftada 3 gün karşılıklı olarak icra edilecek. İstanbul’dan Hurgada’ya tüm vergiler dahil gidiş-dönüş 99 Avro’dan başlayan açılışa özel ücretlerle seyahat edilebilir.

Tarifeli uçuş saatleri;

İstanbul – Aden seferleri ise 2 Ekim 2012’den itibaren haftada 3 gün İstanbul-Sana-Aden-İstanbul olarak icra edilecek. İstanbul’dan Aden’e tüm vergiler dahil gidiş-dönüş 185 Avro’dan başlayan açılışa özel ücretlerle seyahat edilebilir.

Tarifeli uçuş saatleri;

*Tüm saatler yereldir.

 

THY 4 YENİ NOKTAYA UÇACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

B727-200 ~ 6 yıl önce
Bence THY AHL de Parking problemi kalksin diye gece 1 den sabah 8e kadar uyuyan uçaklari servise vermis.Ben o saatlerde bedava götürseler bile binmem.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gulobali diye yazan LUZUMSUZ ~ 6 yıl önce
sacma sapan yorumunda THY icin insallah cker demissin hangi kan senin damarlarinda dolasan merak ettim (eger varsa)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ziya tarkan kozan ~ 6 yıl önce
buenos aires ucuslarini bekliyorum,gerci gru aktarmali olma ihtimali cok ama ,olsun artik gru da biraz bekleriz.. aslinda soyle ist-eze-scl olsa tam mukemmel olur.. santiago de chile,scl hatlari cok dolu, paris,madrid ten ne zaman kullansam hep 90,95 % doluluk var.. hazir arjantin e el atmisken,birde scl yaparsak af ve iberia nin orta dogulu musterilerini aliriz.. guney amerikanin bu 2 bolgesinden avrupaya ciddi bir talep var.. (ayrica gru istasyon sefimiz cok guzel calisiyor,tebrikler..annem dil bilmez,yol bilmez diye aramistim,siliden gelirken transitten annemi almis,odasinda oturtmus,thy ucagina kadar yaninda ilgilenmis,cok tesekkurler) ziya tarkan kozan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TURKISH AIRLINES!! ~ 6 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000