21 Mayıs 2013, Salı 10:20:48

THY 4 SEFERİ İPTAL ETTİ

Türk Hava Yolları, bugün 4 uçuşunu iptal etti. Uçuşların iptal edilme sebebi neydi?
  • Anlamadığım, kardeşim tamam secaret edemedin greve katılamadın. insani bir durum. fakat greve destek veren cesaret göstereni neden eleştirirsin? o adam hayatını senin içinde riske attı? kazanırsa sende kazanacaksın. beynin mi yok km? radyosyon hücre mi bırakmadı?
  • Yeni sendika başkanlığı seçimi Carlos Martin'le Kıvaç Tatlıtuğ arasında yapılsın.Fedon da olur o da ak sakallı nur yüzlü
  • İnsanlar akşam uçuş yapıyor. Gündüz de istirahatinde yazıyor olmasın. Senin şirketten olmanı bırak, tanıdığını dahi düşünmüyorum.
  • 305 DÖNECEK HERKES GÖRECEK !!!

Türk Hava Yolları, bugün gerçekleştireceği  4 uçuşun iptal edildiğini duyurdu. İptal edilen uçuşlardan sadece biri tarifeli yolcu uçağı iken, diğer 3 sefer kargo uçuşlarıydı. THY’nin iptal edilen kargo uçuşlarının, Misrata, Erbil ve Frankfurt olduğu belirtilirken bu seferlerin karşılıklı olarak iptal edilmesine gerekçe olarak kargo taleplerinin az olması gösterildi.

THY’nin iptal ettiği bir diğer uçuş ise TK 5731 sefer sayılı Antalya-İstanbul uçuşuydu. Bu sabah saat 08.40’ta yapılması beklenen Antalya-İstanbul uçuşu ‘Uçak dengesini teminen intikal seferler iptal edilmiştir’ bilgisiyle duyuruldu.

©AirportHaber.com ÖZEL

 

THY 4 SEFERİ İPTAL ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (63)

tyler ~ 5 yıl önce
Anlamadığım, kardeşim tamam secaret edemedin greve katılamadın. insani bir durum. fakat greve destek veren cesaret göstereni neden eleştirirsin? o adam hayatını senin içinde riske attı? kazanırsa sende kazanacaksın. beynin mi yok km? radyosyon hücre mi bırakmadı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yeni başkan ~ 5 yıl önce
Yeni sendika başkanlığı seçimi Carlos Martin'le Kıvaç Tatlıtuğ arasında yapılsın.Fedon da olur o da ak sakallı nur yüzlü

Yanıtla

Kalan karakter 1000
"tembeller sizi" ye ~ 5 yıl önce
İnsanlar akşam uçuş yapıyor. Gündüz de istirahatinde yazıyor olmasın. Senin şirketten olmanı bırak, tanıdığını dahi düşünmüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
305 ~ 5 yıl önce
305 DÖNECEK HERKES GÖRECEK !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000