05 Kasım 2009, Perşembe 09:51:10

THY, 4 ile her gün uçacak...

Türk Hava Yolları, kış dönemiyle birlikte 4 ilde düzenlediği seferleri her gün karşılıklı olarak yapma kararı aldı.
  • sivas günde 2 sefere çıkacak diyorlar doğrumu
  • Ben sinopluyum ve turizmciyim.BU yaz 2 kere benim bindiğim günlerde uçaklar fulldu. 13:00 falan yapabilirlerse boş yer bulmak daha zor olacak özellikle yazın.avusturya ve almanyada yaşayan bir sürü türk var.Aktarmaya yetişemiyorlar 1 gün sonra uçmaları gerekiyor.saati ayarlayabilirlerse sinop hattı yazın hergun ful olur
  • GÜZEL BİR HABER BENCE.İNŞALLAH TÜM İLLERE BOYLE SEFERLER DÜZENLENİR.mARDİN E DE AKŞAM UÇUŞLARI KOYARSANIZ ÇOK İYİ OLUR.yOLCU POTANSİYELİ ÜST DÜZEYDE.şIRNAK,CİZRE,NUSAYBİN,KIZILTEDEN YOLCU BAYAĞI GELİYOR UÇMAK İÇİN.YETKİLİLER BU PROJEYI HAYATA GEÇİRMELİ BENCE.HERGÜN SABAH MARDİN-İST SEFER VAR.HAFTANIN BELL GÜNLERİDE AKŞAM SEFER OLURSA SUPER OLUR.HAVAALANININ HİÇBİR SORUNU YOK.
  • muş içinde harika oldu

Türk Hava Yolları, Amasya, Muş, Adıyaman ve Sinop'a düzenlediği sefer sayılarını artırma kararı aldı.

Amasya, Muş ve Sinop'a haftada 4 gün karşılıklı sefer düzenleyen THY, sefer sayılarını her gün karşılıklı birer sefer yapacak şekilde ayarladı. Adıyaman'a haftada 5 gün olarak düzenlenen seferler de diğer 3 ilde olduğu gibi haftada 7 güne yükseltilecek.

İşte THY'nin 24 Kasım 2009 tarihinden itibaren geçerli olacak yeni uçuş programı:

Mevcut uçuş programı

Eski tarife

24 Kasım'dan itibaren geçerli olacak uçuş programı

Yeni tarife

Öte yandan THY'de yapılan açıklamada İstanbul-Bologna-İstanbul seferlerinin de 01 Mart 2010 tarihinden itibaren artırılacağı duyuruldu.

Yapılan açıklaya göre THY'nin 01 Mart 2010 tarihinden itibaren İstanbul-Bologna seferleri aşağıdaki programa göre yapılacak:

Bologna

THY, 4 ile her gün uçacak...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 8 yıl önce
sivas günde 2 sefere çıkacak diyorlar doğrumu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ben sinopluyum ve turizmciyim.BU yaz 2 kere benim bindiğim günlerde uçaklar fulldu. 13:00 falan yapabilirlerse boş yer bulmak daha zor olacak özellikle yazın.avusturya ve almanyada yaşayan bir sürü türk var.Aktarmaya yetişemiyorlar 1 gün sonra uçmaları gerekiyor.saati ayarlayabilirlerse sinop hattı yazın hergun ful olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
GÜZEL BİR HABER BENCE.İNŞALLAH TÜM İLLERE BOYLE SEFERLER DÜZENLENİR.mARDİN E DE AKŞAM UÇUŞLARI KOYARSANIZ ÇOK İYİ OLUR.yOLCU POTANSİYELİ ÜST DÜZEYDE.şIRNAK,CİZRE,NUSAYBİN,KIZILTEDEN YOLCU BAYAĞI GELİYOR UÇMAK İÇİN.YETKİLİLER BU PROJEYI HAYATA GEÇİRMELİ BENCE.HERGÜN SABAH MARDİN-İST SEFER VAR.HAFTANIN BELL GÜNLERİDE AKŞAM SEFER OLURSA SUPER OLUR.HAVAALANININ HİÇBİR SORUNU YOK.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
muş içinde harika oldu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000