13 Şubat 2014, Perşembe 09:16:56

THY 3 YENİ HATTI UÇUŞ AĞINA EKLİYOR

Türk Hava Yolları, yaz sezonuyla birlikte uçuş ağına Avrupa'da 3 yeni noktayı daha ekleyecek.
  • Doğru valla easyjey bile haftada 4 sefer uçuyo bu yaz . Sunexpressin yaptığı ayıp. Anadolujetin taşeronluğunu yapacağına adam gibi önem versin izmire.
  • İzmire de yeni hat açsın. Yeni içhatlar terminali açılınca dış hatlar terminali baya boş kalıcak 15 milyonluk terminali 2-3 milyon yolcu kullanacak yazık. Sunexpress zaten az uçuyo yeni hat açıp haftada bir sefer koyuyo ( laf olsun diye ). Pegasus değerlendirmeye baksın bu işi thy yapmazsa.
  • thy ne kadar daha ahl ye yüklencek sabiha gökçene agırlık vermeli bence pegasus sabihaya 40 uçak koymuş hergün yeni hatlar açıyo thy ise sabihadan 10 boing 737 le operasyon yapıyo.sabihaya bu yaz 10 737 daha koyup yeni hatlar açmalı artık .
  • Ben munster'de oruruyorum 1993-2003 seneleri Arasinda her yaz Ankara ve İstanbuldan direk Ucardik zaten simdi tarifeli sefer olacak demek ki Ankaradan Anadoluya sefer baslatan ilk firma Thy'nin alt markasi Anadolujet degil Thy'nin o yillardaki ilk alt markasi THT'dir (TURK HAVA TASİMACİLİGİ) bunuda bir hatirlayin artik.

Türk Hava Yolları, yaz sezonuyla birlikte uçuş ağına Avrupa'da 3 yeni noktayı daha ekleyecek. 

Üst üste üç kez Avrupa'nın en iyi havayolu şirketi seçilen Türk Hava Yolları, yaz dönemiyle birlikte uçuş ağına yeni noktalar ekleme kararı aldı. THY Yönetimi tarafından alınan kararla Avrupa'da 3 şehir daha şirketin uçuş ağına katılıyor.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; Türk Hava Yolları, Atatürk Havalimanı çıkışlı uçuşlarına 21 Mayıs 2014 tarihinden itibaren Bulgaristan'ın Varna, 24 Mayıs 2014'ten itibaren İtalya'nın Katanya ve 18 Haziran 2014'ten itibaren de Almanya'nın Münster şehirlerini uçuş ağına dahil edecek.

Türk Hava Yolları'nın ilk aşamada Varna ve Münster'e haftada 4, Katanya'ya ise haftada 3 sefer düzenleyeceği öğrenildi.

Alınan bu kararla, THY'nin Almanya'daki uçuş noktası 13, İtalya'daki uçuş noktası 8'e, Bulgaristan'daki uçuş noktası ise 2'ye yükselecek.

©AirportHaber.com

THY 3 YENİ HATTI UÇUŞ AĞINA EKLİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Doğru valla easyjey bile haftada 4 sefer uçuyo bu yaz . Sunexpressin yaptığı ayıp. Anadolujetin taşeronluğunu yapacağına adam gibi önem versin izmire.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
İzmire de yeni hat açsın. Yeni içhatlar terminali açılınca dış hatlar terminali baya boş kalıcak 15 milyonluk terminali 2-3 milyon yolcu kullanacak yazık. Sunexpress zaten az uçuyo yeni hat açıp haftada bir sefer koyuyo ( laf olsun diye ). Pegasus değerlendirmeye baksın bu işi thy yapmazsa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy saw pgs ~ 4 yıl önce
thy ne kadar daha ahl ye yüklencek sabiha gökçene agırlık vermeli bence pegasus sabihaya 40 uçak koymuş hergün yeni hatlar açıyo thy ise sabihadan 10 boing 737 le operasyon yapıyo.sabihaya bu yaz 10 737 daha koyup yeni hatlar açmalı artık .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Munster ~ 4 yıl önce
Ben munster'de oruruyorum 1993-2003 seneleri Arasinda her yaz Ankara ve İstanbuldan direk Ucardik zaten simdi tarifeli sefer olacak demek ki Ankaradan Anadoluya sefer baslatan ilk firma Thy'nin alt markasi Anadolujet degil Thy'nin o yillardaki ilk alt markasi THT'dir (TURK HAVA TASİMACİLİGİ) bunuda bir hatirlayin artik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000