17 Mayıs 2012, Perşembe 09:11:07

THY 2'YE ÇIKARIYOR

Kosova'da 2002 yılından itibaren faaliyet gösteren Türk Hava Yolları'nın Kosova temsilciliğindeki Tanıtım ve Tanışma toplantısında, Priştine-İstanbul uçuşlarının 25 Haziran'dan itibaren günde 2 sefere çıkarılacağı açıklandı...
  • Marasli arkadasin talebine katiliyorum. K.Maras gibi hizli gelisen bir ilimize günde iki sefer az bile. Yurtdisindan (FRA) baglantili ucmak istiyorum, imkansiz. illa ADA veya GZT ucmak zorunda kaliyoruz
  • Derdin ne ya ? Marasa günde 2 sefer ? ee ??
  • Sevgili THY, Facebooka yaziyorum ilgilenecegiz diyorsunuz 5 ay geciyor birsey yook. Aynen Twitterden . Gazetelere yaziyorum (Yorum) hicbirsey olmuyor. Buraya yaziyorum ins 25 yorum snr bir okursunuz. Yahu ark bu kadar mi ZOR K.MARAS- Istanbulu günde ikiye cikarmak ?????????????

Başkent Priştine'de düzenlenen toplantıya, Türk Hava Yolları Doğu Avrupa ve Balkanlar Başkanı Mehmet Başpınar, Türk Hava Yolları Kosova Genel Müdürü atanan Gökhan Hacıbayramoğlu, Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar, Türkiye'nin Priştine Büyükelçisi Songül Ozan, TİKA Kosova Kordinatörü Adem Urfa, Yunus Emre Türk Kültür Merkezi Priştine Müdürü İsmet Biner ile Kosova'daki birçok turizim acentasının temsilcileri katıldı.

Tanıtım ve Tanışma Toplantısı'nda Türk Hava Yolları Kosova Genel Müdürü görevine

yeni atanan Gökhan Hacıibrahimoğlu yaptığı konuşmasında "Günde 2 seferle daha kaliteli bağlantılarla Kosova'yı dünyanın her tarafına bağlamak demek, günde iki sefer yolcuları daha uyun fiyata taşımak demek" ifadelerini kullandı.

Türk Hava Yolları Doğu Avrupa ve Balkanlar Başkanı Mehmet Başpınar, amaçlarının yolculara en iyi hizmeti vermeye çalışırken, bu hizmeti ylculara ulaştıran acentelere de en kaliteli ürünü ne şekilde sunmaları gerektiğini göstermek olduğunu kaydetti. Başpınar günde iki seferin yolcularımızın aynı gün içerisinde İstanbul'a gidip dönmelerini sağlayacak şekilde düzenlendiğini aktardı.

Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar konuşmasında, Türk Hava Yolları'nın uçuşlarını günde 2 sefere çıkmasının Kosova'yı doğuya olduğu kadar batıya da daha fazla bağladığını belirtti. Yağclar böylelikle turistlerin de Kosova'ya gelmelerinin daha da kolaylaştığını ifade etti.

Son olarak kürsüye çıkan Türkiye'nin Priştine Büyükelçisi Songül Ozan ise, Türk Hava Yolları'nın tüm dünyada olduğu gibi Kosova'da da gurur kaynağı haline geldiğini ve Kosova halkının dünyaya açılan kapısı haline geldiğini söyledi. Ozan, THY'nin Kosova'daki acentelerle daha sıkı işbirliği kurarak gelecekte yolcu ve sefer sayısının daha da arttırarak bölgedeki en önemli merkez haline geleceğine inandığını belirtti.

Konuşmaların ardından yapılan sunumda yaz tarifeleri ve THY hakkında ayrıntılı bilgi verildi.

2011 de en çok satış yapan acenteler da unutulmadı. En yüksek satışta ilk üçe giren Eurosky, Ars Travel ve Altavia Travel'e THY tarafından teşekkür hediyeleri sunuldu.

Yılda 32 milyon yolcu taşıyan Türk Hava Yolları 80 ülkede 200 uçuş noktasına sefer düzenliyor. (Haberler.com)

THY 2'YE ÇIKARIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar

marasa destek ~ 6 yıl önce
Marasli arkadasin talebine katiliyorum. K.Maras gibi hizli gelisen bir ilimize günde iki sefer az bile. Yurtdisindan (FRA) baglantili ucmak istiyorum, imkansiz. illa ADA veya GZT ucmak zorunda kaliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
marasliya ~ 6 yıl önce
Derdin ne ya ? Marasa günde 2 sefer ? ee ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Marasli ~ 6 yıl önce
Sevgili THY, Facebooka yaziyorum ilgilenecegiz diyorsunuz 5 ay geciyor birsey yook. Aynen Twitterden . Gazetelere yaziyorum (Yorum) hicbirsey olmuyor. Buraya yaziyorum ins 25 yorum snr bir okursunuz. Yahu ark bu kadar mi ZOR K.MARAS- Istanbulu günde ikiye cikarmak ?????????????

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000