22 Kasım 2017, Çarşamba 19:38:39

THY 29 Ekim biletlerini yeniden satışa başladı

Türk Hava Yolları (THY), Yeni Havalimanı'nın açılış tarihi olarak öngörülen 29 Ekim ve sonrası için bilet satışlarına yeniden başladı.
  • Büyük bir yalanı yaşıyoruz.. ordan hiç bişey olmaz. Geçilse bile çökecek ve tekrar Atatürk e dönüş olur. Zaten tek kurtuluş Atatürk e geri dönmek..
  • normali gerçekleşti yalan oldu ..... , THY taşınsın diğer büyük taşıyıcılar ( LH, Emirates vb ) SAW sefer koyup , istanbul çıkışlı transit yolcuyu kapar.
  • Biz varken raylı sisteme acil ihtiyaç yok
  • thy havalimanını. en büyük müşterisidir. havalimanının çöpçüsü değil. açılsın meydan bir test edilsin eksikler giderilsin ondan sonra geçiş olur. acele etmenin ne anlamı var. 2021e kadar ahlnin sözleşmesi bulunuyor zaten.

Türk Hava Yolları (THY), uzun bir süredir resmi internet sitesi üzerinden 28 Ekim sonrası için biletleme işlemi yapmıyordu.

THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, 29 Ekim'de ilk fazı açılması planlanan İstanbul Yeni Havalimanı için bilet satışlarına Kasım ayında başlamayı ön gördüklerini açıklamıştı.

29 Ekim ve sonrası için Atatürk Havalimanı'ndan biletmeme yapmayan Türk Hava Yolları (THY),  bugün resmi internet sitesi üzerinden 29 Kasım ve sonrası için biletleme işlemlerine başladı. 

Atatürk Havalimanı çıkışlı uçuşlarda 29 Ekim ve sonrası dönem için bilet satışlarının yeniden açılması ise Yeni Havalimanı'na geçiş sürecinin uzayacağı yorumlarına neden oldu.

THY 29 Ekim biletlerini yeniden satışa başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Yazık ~ 8 ay önce
Büyük bir yalanı yaşıyoruz.. ordan hiç bişey olmaz. Geçilse bile çökecek ve tekrar Atatürk e dönüş olur. Zaten tek kurtuluş Atatürk e geri dönmek..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yalan oldu ~ 8 ay önce
normali gerçekleşti yalan oldu ..... , THY taşınsın diğer büyük taşıyıcılar ( LH, Emirates vb ) SAW sefer koyup , istanbul çıkışlı transit yolcuyu kapar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Taksici ~ 8 ay önce
Biz varken raylı sisteme acil ihtiyaç yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
müşteri ~ 8 ay önce
zaten sizinle uğraşmamak için raylı sisteme ihtiyaç duyuyoruz
Paramı ~ 8 ay önce
3000 tl alırsınız sizde artık :)
Kemal ~ 8 ay önce
Siz varken en başta yolcuya ihtiyaç yok
hazır ~ 8 ay önce
thy havalimanını. en büyük müşterisidir. havalimanının çöpçüsü değil. açılsın meydan bir test edilsin eksikler giderilsin ondan sonra geçiş olur. acele etmenin ne anlamı var. 2021e kadar ahlnin sözleşmesi bulunuyor zaten.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000