25 Temmuz 2016, Pazartesi 15:59:44

THY 211 kişinin görevine son verdi

Türk Hava Yolları (THY) dün akşam saatlerinde başlayan görevden almalar ile ilgili açıklama yaptı. THY'den yapılan açıklamada 211 kişinin iş akitlerinin sonlandırıldığı belirtildi. İşte detaylar...
  • Allah ülkeme ihanet eden tüm kişi ve kuruluşların milyon defa belalarını versin valla bu ihanetçiler idam edilmeli mahkemeye falan lüzum kalmadan.
  • Onlarda bizlere yapmışlardı beter olsunlar. Etme bulma dünyası
  • İyi ki şimdi değil 4-5 sene önce THY' nin içindeki FETÖ'cü ajanlar tarafından THY den verimsizlik iddiasıyla atılmışım. Yoksa adım bir de FETÖ'cü ye çıkacaktı. Ajanlar görevdemi hala acaba..?
  • 20 yıldır feto hain derdik...mübarek adam deme öyle derlerdi. Şimdi beni attılar işten. Fetö cüler kaldı... Nasıl bir dünya bu anlamadım...

Türk Hava Yolları (THY) dün akşam saatlerinde başlayan görevden almalar ile ilgili açıklama yaptı. THY'den yapılan açıklamada 211 kişinin iş akitlerinin sonlandırıldığı belirtildi.

THY'den yapılan açıklama şöyle denildi;

Türk Hava Yolları çalışanı 211 kişinin iş akitlerinin sonlandırılmasına karar verilmiştir.

22.07.2016 tarihi itibariyle gerçekleştirilen mezkûr iş akitlerinin feshedilmesi gerekçeleri arasında; işletmesel gereklilik, verimsizlik, performans yetersizliği ve de ülkemizin ve şirketimizin güvenliği ve çıkarlarına ters düşecek her türlü tutum ve davranışlar kapsamında FETÖ yapılanmasına müzahir olmak yer almaktadır.

Türk Hava Yolları, gerçekleşen darbe girişimi sonrasında tüm aile fertleri ile birlikte ve de kahraman milletimizin bir parçası olarak, planlanan hain kurguyu bertaraf etmede ve demokrasinin korunması hususunda üzerine düşen sorumluluğu her şartta yerine getirmeye devam edecektir.

Saygılarımız ile kamuoyunun bilgisine sunarız.

THY 211 kişinin görevine son verdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (105)

Bekir Kececi ~ 2 yıl önce
Allah ülkeme ihanet eden tüm kişi ve kuruluşların milyon defa belalarını versin valla bu ihanetçiler idam edilmeli mahkemeye falan lüzum kalmadan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eden Bulur ~ 2 yıl önce
Onlarda bizlere yapmışlardı beter olsunlar. Etme bulma dünyası

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F84 ~ 2 yıl önce
İyi ki şimdi değil 4-5 sene önce THY' nin içindeki FETÖ'cü ajanlar tarafından THY den verimsizlik iddiasıyla atılmışım. Yoksa adım bir de FETÖ'cü ye çıkacaktı. Ajanlar görevdemi hala acaba..?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy çalışanı ~ 2 yıl önce
20 yıldır feto hain derdik...mübarek adam deme öyle derlerdi. Şimdi beni attılar işten. Fetö cüler kaldı... Nasıl bir dünya bu anlamadım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000