05 Aralık 2012, Çarşamba 08:24:55

THY 209'A DA BAŞLADI

Dünyada en çok ülkeye uçan aynı zaman da en büyük beşinci uçuş ağına sahip olan “Avrupa’nın En İyi Havayolu” seçilen Türk Hava Yolları, bugün 209. nokta ve 92. ülke olarak Kilimanjaro - Mombasa ‘yı uçuş ağına kattı.
  • okul var okul
  • yolun ve bahtın AÇIKOLSUN
  • siz ne kadar cahil insanlarsınız yahu. insanın biraz dünyadan heberi olur siyaseti ekonomiyi takip eder. afrikaya hat açılınca okul için cemaat için hat açıldı diyorsunuz. afedersin be kardeşim ama çin halk cumhuriyetinin afrika da komünizm okulumu var ki bu adamlar da afrikanı her yerine gidiyorlar ve binlerce belki milyonlarca çekik gözlü afrikada çalışıyor. türkiye cumhuriyeti dünyanın merkezindedir ve 3 büyük kıta ile doğrudan teması vardır. ekonomik olarak milyarlarca yatırımı sosyal olarak neredeyse bütün toplumlar ile etkileşimi vardır. o zaman biz hat açmayacağız da yamyamlar açacak değil ya. tabi insanların tek düşüncesi tapındıkları tanrı olan para olunca bu tarz ön yargılı yorumlarda yapılıyor haliyle. nerden biliyorum çünkü benim çalıştığım yerde sadece hayatı paraya tapmak ve birilerine yaranmak her türlü akıl almaz yalanı söyleyebilecek olan yüzlerce insancık var.
  • Yahu benim anlamadığım konu; diyelim ki okul var (ne demekse). Bu okulun öğretmen ve öğrencileri hergün uçakla İstanbul'a mı gidip-geliyor ? Bu kadar güçlü iseler zaten her ihtiyaç duyduklarında özel-tüzel uçak kaldırıp işlerini hallederler sanırım.

İstanbul- Kilimanjaro-Mombasa- İstanbul seferleri 05 Aralık 2012 tarihinden itibaren İstanbul-Kilimanjaro-Mombasa Pazartesi, Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar, Mombasa- İstanbul seferleri Pazartesi, Salı, Çarşamba, Cuma ve Pazar olmak üzere haftada 5 gün  karşılıklı olarak icra edilecek. 

THY 209'A DA BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

okul ~ 5 yıl önce
okul var okul

Yanıtla

Kalan karakter 1000
baykuş ~ 5 yıl önce
yolun ve bahtın AÇIKOLSUN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cehalet ~ 5 yıl önce
siz ne kadar cahil insanlarsınız yahu. insanın biraz dünyadan heberi olur siyaseti ekonomiyi takip eder. afrikaya hat açılınca okul için cemaat için hat açıldı diyorsunuz. afedersin be kardeşim ama çin halk cumhuriyetinin afrika da komünizm okulumu var ki bu adamlar da afrikanı her yerine gidiyorlar ve binlerce belki milyonlarca çekik gözlü afrikada çalışıyor. türkiye cumhuriyeti dünyanın merkezindedir ve 3 büyük kıta ile doğrudan teması vardır. ekonomik olarak milyarlarca yatırımı sosyal olarak neredeyse bütün toplumlar ile etkileşimi vardır. o zaman biz hat açmayacağız da yamyamlar açacak değil ya. tabi insanların tek düşüncesi tapındıkları tanrı olan para olunca bu tarz ön yargılı yorumlarda yapılıyor haliyle. nerden biliyorum çünkü benim çalıştığım yerde sadece hayatı paraya tapmak ve birilerine yaranmak her türlü akıl almaz yalanı söyleyebilecek olan yüzlerce insancık var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Okul mu ?? ~ 5 yıl önce
Yahu benim anlamadığım konu; diyelim ki okul var (ne demekse). Bu okulun öğretmen ve öğrencileri hergün uçakla İstanbul'a mı gidip-geliyor ? Bu kadar güçlü iseler zaten her ihtiyaç duyduklarında özel-tüzel uçak kaldırıp işlerini hallederler sanırım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000