23 Aralık 2011, Cuma 19:15:54

THY 2012'DE UÇUŞA GEÇİYOR...

Türk Hava Yolları 2012 yılında uçmayı planladığı şehirleri açıkladı...
  • novosibirsk gene yok, yillardan beri ha bugun acilacak ha yarin acilacak deniyor ama bir turlu acilmiyor.
  • yaa arkadaslar, THY'nın yenı hat haberı cıktıgı zaman, "ora n'oldu, bura n'oldu?" dıye soranlara seslenıyorum... hat acılsa sankı bılet alıp da ucacak mısın? bu kadar merak nıye???
  • yaaa sizde astar kalmamış artık...şıracının şahidi bozacı misali...allah ıslah etsin sizi..asıl yalan söyleyerek insanları kandıran sizsiniz...ama herkes öğrendi ne olduğunuzu :))
  • Ne oldu kardes onceki yorumundakendini pilot diye tanitiyordun yalanin ortaya cikinca kivirmissin, utanmiyor musun. Benim dearkadasim pegasusta pilot esi ve cocugu bugun tk ile uctu ne var bunda gayet normal. Tk nin pilotunu biliyormus da esini tk ile ile ucurmuyormus yalana bak. Ustelik onceki mesajinda kendini pilot diye tanitmissin. Yuru sana kim inanir. Haaaa senin paran yetmiyorsa gelme tk ya kardesim. Git biraz para biriktir.
Milli Havayolu THY, 2012 yılında uçmayı planladığı şehirleri açıkladı. IMKB'ye yapılan açıklamada filo müsaitliği ve sivil havacılık izinleri kapsamında uçmayı planladığı şehirleri sıraladı.

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na açıklamada bulunan THY A.O. ortaklığı önümüzdeki yıldan itibaren uçacağı şehirleri şöyle açıkladı:

Ortaklığımız Yönetim Kurulu'nca filo müsaitliğine ve sivil havacılık izinlerine bağlı olarak İstanbul-Kinşasa-İstanbul seferlerine başlanmasına karar verilmiştir.
 
Ortaklığımız Yönetim Kurulu'nca 2012 yılı içerisinde uçak müsaitliğine ve izinlere bağlı olarak İstanbul-Bremen-İstanbul hattının açılmasına karar verilmiştir.
 
Ortaklığımız Yönetim Kurulu'nca 2012 yılı içerisinde uçak müsaitliğine ve izinlere bağlı olarak İstanbul-Aalborg-Billund-İstanbul hattının açılmasına karar verilmiştir.
 
Ortaklığımız Yönetim Kurulu'nca filo müsaitliğine ve sivil havacılık izinlerine bağlı olarak İstanbul-Edinburgh-İstanbul seferlerine başlanmasına karar verilmiştir.
 
Ortaklığımız Yönetim Kurulu'nca 2012 yılı içerisinde uçak müsaitliğine ve izinlere bağlı olarak İstanbul-Leipzig-İstanbul hattının açılmasına karar verilmiştir.
 
Ortaklığımızca  2012 yılı içerisinde uçak müsaitliğine ve izinlere bağlı olarak Istanbul-Accra-Abidjan-Istanbul hattının açılmasına karar verilmiştir.   Halihazırda Istanbul-Lagos-Accra-Lagos-Istanbul  olarak icra edilmekte olan seferlerimiz, 2012 Ocak ayı itibariyle Istanbul-Lagos-Istanbul ve Istanbul-Accra-Istanbul olarak icra edilecek olup,  izinlerin tamamlanmasına müteakip Istanbul-Accra hattı  Istanbul-Accra-Abidjan-Istanbul olarak devam edecektir.
THY 2012'DE UÇUŞA GEÇİYOR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

Misafir ~ 6 yıl önce
novosibirsk gene yok, yillardan beri ha bugun acilacak ha yarin acilacak deniyor ama bir turlu acilmiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
yaa arkadaslar, THY'nın yenı hat haberı cıktıgı zaman, "ora n'oldu, bura n'oldu?" dıye soranlara seslenıyorum... hat acılsa sankı bılet alıp da ucacak mısın? bu kadar merak nıye???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
yaaa sizde astar kalmamış artık...şıracının şahidi bozacı misali...allah ıslah etsin sizi..asıl yalan söyleyerek insanları kandıran sizsiniz...ama herkes öğrendi ne olduğunuzu :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Ne oldu kardes onceki yorumundakendini pilot diye tanitiyordun yalanin ortaya cikinca kivirmissin, utanmiyor musun. Benim dearkadasim pegasusta pilot esi ve cocugu bugun tk ile uctu ne var bunda gayet normal. Tk nin pilotunu biliyormus da esini tk ile ile ucurmuyormus yalana bak. Ustelik onceki mesajinda kendini pilot diye tanitmissin. Yuru sana kim inanir. Haaaa senin paran yetmiyorsa gelme tk ya kardesim. Git biraz para biriktir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000