07 Eylül 2012, Cuma 12:02:00

THY 12 UÇAK ALACAK...

Türk Hava Yolları, Aydın Çıldır Havalimanı'nda kuracağı uçuş okulu için eğitim uçağı almak üzere kolları sıvadı. Airex fuarına özel bir ekiple katılan THY, uçak üreticilerini ihaleye davet etti...
  • thy diye başlayan; sen çalışıyorsan ben de hiç bir şey bilmiyorum! Yazından belli torpille işe girip sağda solda takılanlardansın çalışmana göre fazla da para alıyorsun! Hayatın boyunca göremeyeceğin şeylere sahip olmuşsun,ne yazacaktın ki!
  • aferim sana bu kafayla daha çokkk ağlaşırsınız...size yapılan muamele az bile...daha çok yapsınlar iyi olurr
  • aydındaki okulun başına asaf bora gececek emekliğinde, metin kockar ve ekibi su anda onun ayakcılığını yaparak , ona yer hazırlıyorlar, ordunun içine ettikleri yetmiyor, sindel in içine ettiler şimdide thy nin içine etmek için kolları sıvadılar, temel hoca yabancı ulkelere fto egitimi satmaktan bahsediyor, hangi egitimi satacak, bunlar ne anlar egitimden, hangi yabancı dille satacaklar bu egitimi, menderes kpt a yazık ettiler, inş. sedat şekerci kpt arada kaynamaz....beceriksiz asaf cunku iyi bilir kendi beceriksizliklerinin faturasını baskasına kesmeyi
  • yahu ne cahil cüheyla insanlar yorum yazıyor buraya.. adam tavsiyede bulunmuş "diamonda hiç bakmamalarını tavsiye ederim zira CG burunda" diye. bana bir söyle bakayım CG burunda olunca avantaj nedir dezavantaj nedir?

Türk Hava Yolları, Airex fuarında eğitim uçağı arıyor. Fuara katılan eğitim uçağı üreticilerinden teklif almak isteyen Türk Hava Yolları, katılımcı şirketleri tek tek ziyaret etti, uçaklarla ilgili ayrıntılı bilgi aldı.

THY Uçuş İşletmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Asaf Bora'nın başında bulunduğu özel bir ekip,
üretici firmaları 12 uçaklık alım için ihaleye davet etti.

Türk Hava Yolları'nın, uçuş akademisi filosuna katacağı 12 yeni uçakla Aydın Çıldır Havalimanı'ndaki projeye hazırlandığı kaydedildi.

Bilindiği gibi Türk Hava Yolları, Aydın Çıldır Havalimanı ihalesini kazanmış ve burada pilot eğitimleri yapmak için kolları sıvamıştı. 

©AirportHaber

THY 12 UÇAK ALACAK...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
thy diye başlayan; sen çalışıyorsan ben de hiç bir şey bilmiyorum! Yazından belli torpille işe girip sağda solda takılanlardansın çalışmana göre fazla da para alıyorsun! Hayatın boyunca göremeyeceğin şeylere sahip olmuşsun,ne yazacaktın ki!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy ..diyene ~ 6 yıl önce
aferim sana bu kafayla daha çokkk ağlaşırsınız...size yapılan muamele az bile...daha çok yapsınlar iyi olurr

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kabahat ~ 6 yıl önce
aydındaki okulun başına asaf bora gececek emekliğinde, metin kockar ve ekibi su anda onun ayakcılığını yaparak , ona yer hazırlıyorlar, ordunun içine ettikleri yetmiyor, sindel in içine ettiler şimdide thy nin içine etmek için kolları sıvadılar, temel hoca yabancı ulkelere fto egitimi satmaktan bahsediyor, hangi egitimi satacak, bunlar ne anlar egitimden, hangi yabancı dille satacaklar bu egitimi, menderes kpt a yazık ettiler, inş. sedat şekerci kpt arada kaynamaz....beceriksiz asaf cunku iyi bilir kendi beceriksizliklerinin faturasını baskasına kesmeyi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
burundaki cg ~ 6 yıl önce
yahu ne cahil cüheyla insanlar yorum yazıyor buraya.. adam tavsiyede bulunmuş "diamonda hiç bakmamalarını tavsiye ederim zira CG burunda" diye. bana bir söyle bakayım CG burunda olunca avantaj nedir dezavantaj nedir?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000