20 Şubat 2018, Salı 11:30:18

THY ile 3. havalimanı arasında büyük kavga!

Türkiye’nin en önemli projelerinden biri olan 3. havalimanının yönetimi ile bayrak taşıyıcı havayolu Türk Hava Yolları arasında ciddi bir kavga yaşandığı öğrenildi. Peki THY ile 3. Havalimanı yöneticileri arasında yaşanan bu polemiğin ayrıntıları neler?
  • Mevzuyu tam olarak bilip bilmeden yorum yapan dış mihrak kafalılar bu adam bi çoğunuzdan çok çok daha iyi niyetli bi insan.bazı taleplerde bulunmasıda çok normal sonuçta bu kurum ülkemizin devletimizin kendine bişeymi istemiş kuruma en faydalı olacak şeyleri iletmiş siz neye karşısınız
  • Bilinçsiz taleplerden ziyade sanki bilinçli bir " geçemeyişe kulp bulma " gibi bir durum var. Olası bir operasyonel gecikme neticesinde THY'nin geçişi gecikmesi durumunda " taleplerimiz karşılanmadı. Kurumsal kimliğimizin bir parçası olan lounge'lar ile iglili sıkıntılar var" bahanesini sunmak istemiş olabilir.
  • İşte THY nin durumu. Ne yaptıklarını bilmiyorlar. Hangi havalimanında böyle bir uygulama var. Aynı Türkiyenin durumu.
  • THY bu ülkenin vizyon,insan ve itibar taşıyıcı. Lufthansa,Air France bile kabul etmişken siz anlamıyorsanız Davul zurna bile az. thnx THY

Türkiye’nin en önemli projelerinden biri olan 3. havalimanının yönetimi ile bayrak taşıyıcı havayolu Türk Hava Yolları arasında ciddi bir kavga yaşandığı öğrenildi. 

Yapımına hızla devam edilen ve 29 Ekim’de açılması planlanan 3. havalimanının yöneticileri ile THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı arasında büyük kriz çıktığı ifade edildi.

Geçtiğimiz haftalarda 3. havalimanını ziyaret eden İlker Aycı’nın, THY’ye tahsis edilen lounge’ları beğenmediği ve yeni taleplerde bulunduğu belirtildi. İlkey Aycı’nın isteklerinin bununla da bitmediği ve ilginç taleplerde bulunduğu öğrenildi.

DUTY FREE SATIŞLARINDAN PAY İSTEDİ!

3. havalimanı kaynaklarından edinilen bilgiye göre; Aycı havalimanındaki yolcu köprülerinin ortasından 10 tanesinin sadece THY'ye ait olmasını istedi. Köprülere THY logosu giydireceklerini ifade eden Aycı, köprülerin boş olması halinde bile başka bir uçağın yanaşmasını kabul etmeyeceğini kaydetti.

İlker Aycı'nın ayrıca, 3. havalimanı yönetiminden Duty Free satışlarından kâr payı istediği de öğrenildi.

Aycı'nın talepleri karşısında şaşıran 3. havalimanı yöneticilerinin talepleri kabul edip etmeyeceği belirsizliğini koruyor.

©AirportHaber Özel

THY ile 3. havalimanı arasında büyük kavga!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (103)

08 ~ 4 ay önce
Mevzuyu tam olarak bilip bilmeden yorum yapan dış mihrak kafalılar bu adam bi çoğunuzdan çok çok daha iyi niyetli bi insan.bazı taleplerde bulunmasıda çok normal sonuçta bu kurum ülkemizin devletimizin kendine bişeymi istemiş kuruma en faydalı olacak şeyleri iletmiş siz neye karşısınız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Flying Man Sabri ~ 4 ay önce
Bilinçsiz taleplerden ziyade sanki bilinçli bir " geçemeyişe kulp bulma " gibi bir durum var. Olası bir operasyonel gecikme neticesinde THY'nin geçişi gecikmesi durumunda " taleplerimiz karşılanmadı. Kurumsal kimliğimizin bir parçası olan lounge'lar ile iglili sıkıntılar var" bahanesini sunmak istemiş olabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zeka ~ 4 ay önce
İşte THY nin durumu. Ne yaptıklarını bilmiyorlar. Hangi havalimanında böyle bir uygulama var. Aynı Türkiyenin durumu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
komik hazımsızlar ~ 4 ay önce
THY bu ülkenin vizyon,insan ve itibar taşıyıcı. Lufthansa,Air France bile kabul etmişken siz anlamıyorsanız Davul zurna bile az. thnx THY

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Okuduğunu anlayamayan hazıml ~ 4 ay önce
Luthansa neyi kabul etmiş anlat da görelim.lufthansanın almanyada kendine ait terminali var.öyle körük kapatma yok.thy de ayrı terminal yapsın kimse eleştirmez.kar payı alıyor diyorsan atma.okunulanları anlayamayacak kadar bu ülke böyle cshilleştiriliyor işte senin gibi
Komik ~ 4 ay önce
Vizyon vs lafları makarnacılara yakışmıyor. Bu bir. Türkçe çok zayıf. Bu iki. thnx diye bir kelime lugatımızda yok. Bu da üç.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000