05 Eylül 2013, Perşembe 11:46:14

TGS'NİN BÜYÜK GURURU!

Türk Hava Yolları ve TAV Holding’in iştiraki, Turkish Ground Services (TGS) hizmet kalitesini ISAGO Belgesi’yle taçlandırdı.
  • neden bukadar zorunuza gidiyor Rizelilerden bir YARAmı aldınız anlamadım yaa..
  • Hamdi Topçunun işten attığı adama bak. SAMİ ALAN hoplaya zıplaya koca havayolunun Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı oldu. Hem de özel sektörde ... Bir de Hamdi Babanın çiftliğinde köylüsü ve akrabası olduğu için Genel Müdür yapılan ve tüm başarısızlıklarına rağmen orada ısrarla tutulan Genel Müdürlere bak..... Alla'hım aklıma mukayyet ol ...
  • Bi bak bakalim yuzdele amirlerin cogu nereli mekadari rizeli sizde,onyargi var ne geldiyse basiniza rizelilerden geldigini zannediyorsunuz oysa adam gibi isini yapip malatyalisindan afyonlusuna apronda onlarca sef var,elestirilerede acigiz ama elestiriyi yapan adam gibi adam olsun akli basinda olsun ki ciddiye alalim zorunuzdan yorum yapmayin yani
  • Sen nerelisin de acaba harekat olabilmissin merak konusu bu manteliteyle bilginle olmus halin yokdur,eee senin bu mantikla gelebildigin yerde herkez her nufusla heryere gelebilir konu rizeli konusu degil yani insallah anlayabilirsinde sana birseyler kaaandirmis oluruz hereket.

TGS, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği’nin (IATA) denetimlerini yaptığı 'Yer Hizmetleri Emniyet Denetim Programı’ndan ‘sıfır’ olumsuz bulguyla geçerek faaliyette bulunduğu 5 istasyonda ISAGO Belgesi almaya hak kazandı. Hizmet kalitesini uluslararası geçerliliği olan belgelerle daha önce de tescilleyen kuruluş, bu lisansların en önemlisi olarak ifade edilen ISAGO’yu da alarak hizmet ve emniyet kalitesini belgelemiş oldu. Ocak 2012 itibarıyla bu yöndeki çalışmalarına başlayan TGS, 20-22 Mart’ta Adana'da, 3-5 Nisan’da Antalya'da, 24-26 Nisan’da İzmir'de,  6-9 Mayıs’ta Sabiha Gökçen'de ve 13-15 Mayıs’ta ise Ankara istasyonunda yapılan denetimleri ‘bulgusuz’ olarak tamamladı.

Rekor başarı: İlk denetimde ‘sıfır’ bulgu

Ocak 2012’de başlatılan ve Yönetim Sistemleri Müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmalar sonucu TGS, Türkiye’de ISAGO belgelendirmesini hak eden yer hizmetleri kuruluşu oldu. ISAGO tescilini alan kuruluş, Adana, İzmir, Antalya, Ankara ve İstanbul Sabiha Gökçen istasyonlarında denetimlerin ilkini hatasız tamamlayarak, zor bir başarıya da imza attı. Hizmet verdiği tüm istasyonlarda da ISAGO tescilini almayı hedefleyen şirket, 2013 yılında İstanbul istasyonu için de ISAGO belgesini almak üzere IATA’ya başvurdu.

ISAGO Nedir?

IATA tarafından sertifikalandırılan ISAGO, sivil havacılığın ayrılmaz bir parçası olan yer hizmetleri kapsamında gerçekleştirilen operasyonlarda havacılık faaliyetlerindeki operasyonel güvenliği artırmakla birlikte, apronda personel ve uçak kazalarını en aza indirmeyi, gereksiz denetim tekrarını da azaltmayı amaçlıyor.

TGS'NİN BÜYÜK GURURU!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Rizeli ~ 5 yıl önce
neden bukadar zorunuza gidiyor Rizelilerden bir YARAmı aldınız anlamadım yaa..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rizeden Gel ~ 5 yıl önce
Hamdi Topçunun işten attığı adama bak. SAMİ ALAN hoplaya zıplaya koca havayolunun Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı oldu. Hem de özel sektörde ... Bir de Hamdi Babanın çiftliğinde köylüsü ve akrabası olduğu için Genel Müdür yapılan ve tüm başarısızlıklarına rağmen orada ısrarla tutulan Genel Müdürlere bak..... Alla'hım aklıma mukayyet ol ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aproncu ~ 5 yıl önce
Bi bak bakalim yuzdele amirlerin cogu nereli mekadari rizeli sizde,onyargi var ne geldiyse basiniza rizelilerden geldigini zannediyorsunuz oysa adam gibi isini yapip malatyalisindan afyonlusuna apronda onlarca sef var,elestirilerede acigiz ama elestiriyi yapan adam gibi adam olsun akli basinda olsun ki ciddiye alalim zorunuzdan yorum yapmayin yani

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aproncuya ~ 5 yıl önce
hikaye anlatma arkadaş.. Rizeli olmaz sa Trabzonluya çalışıyor Genel Müdür. Karadeniz olsun taştan olsun..ayıptır söylemesi az sayılarda da olsalar iyilerini tenzih ederim ama zaten çoğu taşkafalı gibi... sert,küt düşünceli ve konuşmacı yaniii. hakaret anlamında değerlendirilmesin.
tgs harekat ~ 5 yıl önce
Sen nerelisin de acaba harekat olabilmissin merak konusu bu manteliteyle bilginle olmus halin yokdur,eee senin bu mantikla gelebildigin yerde herkez her nufusla heryere gelebilir konu rizeli konusu degil yani insallah anlayabilirsinde sana birseyler kaaandirmis oluruz hereket.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000