04 Aralık 2013, Çarşamba 15:26:20

TGS'DE SÜRPRİZ ATAMALAR

Türk Hava Yolları’nın yer hizmetleri şirketi TGS’de genel müdür yardımcılığı pozisyonuna atama yapıldı.
  • 04/11/2016"mülakatkara katıldım 06/01/2017 ne zaman çağırılırım yani ne zaman başlarım işe bu konu hakkındaa bilgisi olan varmı..?
  • Google a Ahmet Selçuk Sert yazın
  • Herkesin kendi düşünceleri nedir bilemem ön yargılı davranmayın, çünki sayın genel müd yrd. Ahmet selçuk sert bey gerçekten harika bir insan. kendisiyle 5 dk konuşma şansım olmuş olsada her nekadar herkes ilgilenmez görüşemezsin desede. Kendisi beni hiç tanımamasına rağmen o kdr toplantılarının içinde geri çevirmedi ve zaman ayırdı. Böyle bir harika insana kalkıpta ön yargılı konuşmaya kimsenin hakkı yok. Tgs sayın selçuk bey ile dahada büyüyecek herkes sıkıntısını derdini talebini anlatabilecektir eminim. Sn genel müd yard. Ahmet selçuk sert bey saygı duyulcak bir kişilik emin olun.saygılar.
  • Hayırlı oldsunda biraZda personel eğilimli olsanız İnsanlar geçim sıkıntısı cekıyor umarım sizin cepleriniz koltuklarınızda oturup doluyorken burda emek veren koşturup ter doken durmadan çalışıp aç kalan bizleride düşünürsünüz . Karar verirken biraz bonkör olun bizde analarımıza , babalarımıza, çoçuklarımıza , eşlerimize ekmek goturuyoruz. Ayrıca şef secerken torpile değil bilgi ve tecrübeden yararlanın yeter artık arkası olanın kırmızı takması..

Türk Hava Yolları ve Havaş ortaklığında kurulan TGS’de, genel müdür yardımcılığı koltuğuna atama gerçekleştirildi. Bir kaç ay önce İzmir başmüdürlüğü görevinden Sabiha Gökçen Havalimanı İstasyon Başmüdürlüğü görevine atanan Ahmet Selçuk Sert, sürpriz bir şekilde genel müdür yardımcılığı pozisyonuna atandı. Sert'ten boşalan koltuğa ise İzmir Nöbetçi İstasyon Müdürü Seçkin Mutlu getirildi.

İnsan Kaynakları ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür yardımcılığı görevine getirilen Sert, TGS’nin Kartal Özçakır ve İbrahim Ümit ile birlikte üçüncü genel müdür yardımcısı oldu.

Bu arada şeflik seviyesindeki özel kalem müdürlüğü de lağvedildi. Özel kalem şefi Mehmet Şişman, İç Mevzuat ve Evrak Takip Müdürlüğü’ne getirildi. İç Mevzuat ve Evrak Takip Müdürü Sinan Çıtlak ise Eğitim Müdürlüğü görevine atandı.

TGS’de diğer bazı kadrolarda da değişiklikler beklendiği kaydedildi.

©AirportHaber.com

TGS'DE SÜRPRİZ ATAMALAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (50)

s.ali yalçın ~ 1 yıl önce
04/11/2016"mülakatkara katıldım 06/01/2017 ne zaman çağırılırım yani ne zaman başlarım işe bu konu hakkındaa bilgisi olan varmı..?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Armut ~ 3 yıl önce
Google a Ahmet Selçuk Sert yazın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dış hatlar ~ 3 yıl önce
Herkesin kendi düşünceleri nedir bilemem ön yargılı davranmayın, çünki sayın genel müd yrd. Ahmet selçuk sert bey gerçekten harika bir insan. kendisiyle 5 dk konuşma şansım olmuş olsada her nekadar herkes ilgilenmez görüşemezsin desede. Kendisi beni hiç tanımamasına rağmen o kdr toplantılarının içinde geri çevirmedi ve zaman ayırdı. Böyle bir harika insana kalkıpta ön yargılı konuşmaya kimsenin hakkı yok. Tgs sayın selçuk bey ile dahada büyüyecek herkes sıkıntısını derdini talebini anlatabilecektir eminim. Sn genel müd yard. Ahmet selçuk sert bey saygı duyulcak bir kişilik emin olun.saygılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zıva zıvaa ~ 4 yıl önce
Hayırlı oldsunda biraZda personel eğilimli olsanız İnsanlar geçim sıkıntısı cekıyor umarım sizin cepleriniz koltuklarınızda oturup doluyorken burda emek veren koşturup ter doken durmadan çalışıp aç kalan bizleride düşünürsünüz . Karar verirken biraz bonkör olun bizde analarımıza , babalarımıza, çoçuklarımıza , eşlerimize ekmek goturuyoruz. Ayrıca şef secerken torpile değil bilgi ve tecrübeden yararlanın yeter artık arkası olanın kırmızı takması..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000