15 Ocak 2015, Perşembe 17:21:50

TGS'DE ŞOK AYRILIK

Türk Hava Yolları ile Havaş ortaklığındaki TGS’de Genel Müdür Bayram Özçelik görevinden ayrıldı.
  • bende uzun zamandır işe baş vurdum mülakata ğirdim bekliyorum nurzat erkal bey den rıcam benim ğibi mağdur olan arkadaşları değerlendirmeye alır inşallah
  • Bayram bey gideli hangi nerde fark var insanların hakkiniyiyerek büyüyen bi sirket malesef
  • ilahi adalet tgs onada kalmadı
  • 2015 in en sevindirici ve en yerinde haberi. cemaatçi bayram gitti. nerede ak partili varsa tırpanlamıştı zulüm üzerine zulüm etmişt. ilahi adalet tecelli etti. sira memet şişman ve atölye ..

Türk Hava Yolları ile Havaş ortaklığındaki TGS’de Genel Müdür Bayram Özçelik görevinden ayrıldı.

TGS’de sürpriz bir görev değişikliği oldu. Airporthaber’in edindiği bilgiye göre TGS Genel Müdürü Bayram Özçelik, görevinden ayrıldı.  

Almanya’ya döneceği öğrenilen Bayram Özçelik, TGS’de başarılı projelere imza attı. Personel tarafından da oldukça sevilen Özçelik’in sürpriz ayrılığının TGS’de büyük üzüntü yaratması bekleniyor.

Bu arada görevinden ayrılan Özçelik’in yerine Havaş Genel Müdürü Nurzat Erkal'In getirileceği gelen bilgiler arasında.

Bayram Özçelik kimdir?
1972’de Rize’de doğdu. Liseyi Rize’de bitirdikten sonra, Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 2004 yılında THY’nin Pazarlama ve Satış Danışmanlığı biriminde uzman olarak göreve başladı.

Daha sonra THY Frankfurt Müdürlüğü’nde şef olarak çalışırken, Düsseldorf Müdürlüğü’ne atandı. 2006 yılında ise THY Frankfurt Müdürlüğü’ne getirildi. THY’de Pazarlama ve Satış Başkanlığı yaparken, TGS’nin Genel Müdürü oldu. 

©AirportHaber

TGS'DE ŞOK AYRILIK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (120)

dolunay ~ 3 yıl önce
bende uzun zamandır işe baş vurdum mülakata ğirdim bekliyorum nurzat erkal bey den rıcam benim ğibi mağdur olan arkadaşları değerlendirmeye alır inşallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aradaki fark ? ~ 3 yıl önce
Bayram bey gideli hangi nerde fark var insanların hakkiniyiyerek büyüyen bi sirket malesef

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ii ~ 3 yıl önce
ilahi adalet tgs onada kalmadı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
magdur ~ 3 yıl önce
2015 in en sevindirici ve en yerinde haberi. cemaatçi bayram gitti. nerede ak partili varsa tırpanlamıştı zulüm üzerine zulüm etmişt. ilahi adalet tecelli etti. sira memet şişman ve atölye ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000