24 Aralık 2012, Pazartesi 10:18:49

TGS’DE FARE AVI!

THY’nin yer hizmetleri kuruluşu Turkish Ground Service şirketinde son dönemde bilgisayar mouselarının ( fare) sürekli kaybolması üzerine, ofislerde mouse avı başlatıldı.
  • Bir espriyi yapmak bu kadar mi zor ya ( ! ) Sizleri hakikaten tebrik ediyorum. Cem Yilmazi da geçtiniz herhalde ?
  • Arkadaşlar bu kimseyi kötülemek falan değildir. TGS'nin rakibi olan bir şirkette çalışıyorum ve zaman zaman personel mause'yi alır ve bir yere koyarak unutabilir. Dolayısıyla bu kadar takılmamak gerekir. Ancak takibi değerli md arkadaşımızda personelin ilgisini çekmek isteyebilir. Ancak bu tür şeylerin e-mail ortamından çok sözlü olarak yapılması bu tür basına sızmaların önüne geçecek ve daha çok personel ilgi farkındalığı yaratabilecektir. Çok takılmamak gerekir. Saygılar
  • allah aşkına ya,madem bu kadar şikayetçisiniz,bu kadar problemli bir şirket çıkın işten..internette bu tarz seylerle sesinizi çıkarmayın bence..böyle yaptığınız sürece ,şirketi karaladığınız sürece zarar size döner..bir kişi yüzünde binlerce kişiyi magdur etmeyin..siz köşe bucak kaçarken yavuz bey nete yazıyor mu ,şu kişi sürekli kaçıyor diye..sizi işe kazandırmak için uğreşırken bizler çalışıyoruz,yoruluyoruz..bu bence iyi bir tecrübe olmalı yavuz bey adına..çalışmayanların gözünün yaşına bakmadan çıkarılmalı işten..böylece çalısanlar daha istekli çalısır ve şirket belki o zaman biryerlere gelir ..
  • Bence en iyi cozum masaya zincirlemek.

THY ve TAV tarafından kurulan yer hizmetleri şirketi TGS’de, son dönemde ilginç bir sıkıntı yaşanmaya başladı. Ankara Esenboğa’daki merkezdeki çalışanlar için satın alınan onlarca bilgisayar mouseunun (fare) yok olması, yetkilileri harekete geçirdi.

TGS Esenboğa Yolcu Hizmetleri ve Koordinasyon Müdürü Yavuz Göksugür imzasıyla personele gönderilen e posta ile, konuya dikkat çekildi.

Bir yıl önce personel kullanımı için 50 adet bilgisayar faresi alındığını ifade eden Göksugür, “ Son altı ay içinde 80 adet daha fare alınıp yolcu hizmetlerine teslim edilmiştir. Bugün mouse yokluğu problemi yaşanmaktadır. Cumartesi gününe kadar mouse sayısı 50’nin üzerinde olmazsa dolaplar açılarak mouse kontrolü yapılacaktır. Özel eşyalarınız varsa dolaplarınızdan alın” dedi.

 

İşte Göksugür tarafından gönderilen e-postalar:

 

TGS’DE FARE AVI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Ne cat mis arkadas ~ 5 yıl önce
Bir espriyi yapmak bu kadar mi zor ya ( ! ) Sizleri hakikaten tebrik ediyorum. Cem Yilmazi da geçtiniz herhalde ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
olabilecek birşey ~ 5 yıl önce
Arkadaşlar bu kimseyi kötülemek falan değildir. TGS'nin rakibi olan bir şirkette çalışıyorum ve zaman zaman personel mause'yi alır ve bir yere koyarak unutabilir. Dolayısıyla bu kadar takılmamak gerekir. Ancak takibi değerli md arkadaşımızda personelin ilgisini çekmek isteyebilir. Ancak bu tür şeylerin e-mail ortamından çok sözlü olarak yapılması bu tür basına sızmaların önüne geçecek ve daha çok personel ilgi farkındalığı yaratabilecektir. Çok takılmamak gerekir. Saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
esb ~ 5 yıl önce
allah aşkına ya,madem bu kadar şikayetçisiniz,bu kadar problemli bir şirket çıkın işten..internette bu tarz seylerle sesinizi çıkarmayın bence..böyle yaptığınız sürece ,şirketi karaladığınız sürece zarar size döner..bir kişi yüzünde binlerce kişiyi magdur etmeyin..siz köşe bucak kaçarken yavuz bey nete yazıyor mu ,şu kişi sürekli kaçıyor diye..sizi işe kazandırmak için uğreşırken bizler çalışıyoruz,yoruluyoruz..bu bence iyi bir tecrübe olmalı yavuz bey adına..çalışmayanların gözünün yaşına bakmadan çıkarılmalı işten..böylece çalısanlar daha istekli çalısır ve şirket belki o zaman biryerlere gelir ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zincir ~ 5 yıl önce
Bence en iyi cozum masaya zincirlemek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000