29 Ağustos 2011, Pazartesi 09:49:30

TGS PERSONELİNİ KENDİSİ EĞİTECEK

TGS Yer Hizmetleri, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden ‘Eğitim Yetkisi’ aldı
  • daha bunlar baslangıc..tgs daha 1 bucuk senelık sırket.tgsnın 2- 3 sene ıcerısınde nerelerde olacagını herkes gorecek..havası celebıyı yere goge sıgdıramayanlara ayrıca cok sasıyorum..
  • ilk önce yöneticilerin eğitiminden başlasınlar...
  • tgs bşka söze gerek yok gerizekalı dolu,adamın varsa şef müdürsün yksa çakalsın,bnde bi memurum durum bundan ibaret,içten biri olarak söylüyorum
  • it ürür kervan yürür... Cham.D
Yer Hizmetleri alanında hizmet veren ve sektörünün en önemli oyuncularından biri olan TGS Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden ‘Eğitim Yetkisi’ aldı. Şirketten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Eğitim Müdürlüğümüzün koordinasyonunda uzun zamandan beri yürütülen çalışmaları tamamlayarak gereken başvuruyu bir süre önce yapmıştık. Şirketimiz 26.08.2011 tarihinde Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) tarafından verilen ‘Eğitim Yetkisini’ almaya hak kazanmış oldu. TGS kurulduğundan bu yana Mesleki ve Kişisel Gelişim Eğitimlerinin tamamı ortaklığı olan Türk Hava Yolları (THY) Eğitim Akademisi tarafından veriliyordu.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden alınan ‘Eğitim Yetkisi’ ile artık TGS kendi bünyesindeki tüm çalışanlarına Mesleki (Yolcu Hizmetleri, Harekat ve Ramp) ve Kişisel Gelişim (Kalite, Davranış ve Stres ) eğitimlerini kendisi verecek.
TGS PERSONELİNİ KENDİSİ EĞİTECEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Misafir ~ 7 yıl önce
daha bunlar baslangıc..tgs daha 1 bucuk senelık sırket.tgsnın 2- 3 sene ıcerısınde nerelerde olacagını herkes gorecek..havası celebıyı yere goge sıgdıramayanlara ayrıca cok sasıyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ilk önce yöneticilerin eğitiminden başlasınlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
tgs bşka söze gerek yok gerizekalı dolu,adamın varsa şef müdürsün yksa çakalsın,bnde bi memurum durum bundan ibaret,içten biri olarak söylüyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
it ürür kervan yürür... Cham.D

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000