23 Şubat 2013, Cumartesi 14:44:27

TGS ÇALIŞANINA KÜFÜR EDİNCE...

Türk Hava Yolları uçağı ile gittiği Makedonya’nın Üsküp kentinde havaalanından tekrar Türkiye’ye gönderilen Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı ile Atatürk Havalimanı’ndaki TGS çalışanı sille tokat kavga etti.
  • AK partili bir belediye ama Kemal ÖZENÇ bürokrat bir başkan ayrıca Kemal bey yakından tanıdığım bir başkan gayet sakin bir insan olayı duyduğumda şok oldum başkan nasıl karışmış diye ve yanındaki bayan eşi oluyor arkadaşlar densiz yorum yapan kişiler var burda.
  • Sayın şahit olan arkadaş, sen bu kadar olaya yakın olduğunu söylüyorsunda. Niye olayı ters anlatıyorsun. Bu senin kurum iç dayanışma yapman senin vicdanını ne kadar rahatlatıyor, gece yatarken bu gördüğün olayı bir daha düşün , sanada eşinin yanında birinden yumruk yediğini düşün ve bu sayfaya o yumruk atan şahsa söyleyeceğin kelimeleri buraya yaz . Yazık ve çok yazık bende hizmet sektöründe çalışan olarak bu sayfada ki yorumlara bakınca ne kadar kötü bir şirket yönetimi var ve ne kadar kalitesiz elemanlar dolu .....
  • NE OLUP BİTTİĞİNİ BİLMEDEN ABUK SABUK YORUM YAZANLAR SİZE DİYORUM. BAŞKAN YARDIMCISI HAKKINDA ATIP TUTUYORSUNUZ. OLAYLAR OLURKEN ORDAMIYDINIZ? YANINDAKİNİN EŞİ OLDUĞUNU HİÇMİ DÜŞÜNMEDİNİZ? TGS ÇALIŞANININDA SİZİN GİBİ AHLAKSIZCA DÜŞÜNÜP ADAMIN EŞİNE ASILDIĞINI, OLAYIN BAŞLANGIÇ SEBEBİNİN BU OLDUGUNU BİLMEZSİNİZ TABİ. İŞİNİZE GELDİĞİ GİBİ YORUM YAZIN SİZ. SİZİN EŞİNİZE, KIZINIZA BİRİLERİ ASILSA SİZ NE YAPARSINIZ ACABA?
  • Filden kamera kayıtlarını kontrol edin ve sonra yorum yapın...... Akıllı insanlar bunu yapar.

Atatürk Havalimanı’nda tartışan Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Özenç ile TGS yer hizmetleri görevlisi O.Ç, tekme tokat birbirine girdi.

Özenç, yanında bulunan Lilia Babrenka ile birlikte Üsküp'e gitti. Ancak yanında bulunan Babrenka sınırdışı edildi. Özenç, Babrenka ile birlikte İstanbul'a geri dönme kararı aldı. İstanbul’a indikten sonra TGS çalışanı O.Ç ile önce sözlü olarak tartışma yaşadı. Tartışmanın büyümesi ve Özenç'in küfür etmesi üzerine sözlü atışma sille tokat kavgaya döndü.

Atatürk Havalimanı’nda birbirine giren Özenç ve O.Ç’yi, polis güçlükle ayırdı. Kavga sırasında Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Özenç'in burnu kırıldı, hastaneye götürüldü.

TGS çalışanı O.Ç'nin ise Atatürk Havalimanı Koruma Şube Müdürlüğü’ne götürüldüğü bildirildi.

Bu arada Kemal Özenç'in, sınırdışı edildiği Üsküp'te de olay çıkardığı, Atatürk Havalimanı'nda da oldukça sinirli davranışlar sergilediği kaydedildi.

©AirportHaber.com ÖZEL

TGS ÇALIŞANINA KÜFÜR EDİNCE...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (51)

HoB ~ 4 yıl önce
AK partili bir belediye ama Kemal ÖZENÇ bürokrat bir başkan ayrıca Kemal bey yakından tanıdığım bir başkan gayet sakin bir insan olayı duyduğumda şok oldum başkan nasıl karışmış diye ve yanındaki bayan eşi oluyor arkadaşlar densiz yorum yapan kişiler var burda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doğru ~ 5 yıl önce
Sayın şahit olan arkadaş, sen bu kadar olaya yakın olduğunu söylüyorsunda. Niye olayı ters anlatıyorsun. Bu senin kurum iç dayanışma yapman senin vicdanını ne kadar rahatlatıyor, gece yatarken bu gördüğün olayı bir daha düşün , sanada eşinin yanında birinden yumruk yediğini düşün ve bu sayfaya o yumruk atan şahsa söyleyeceğin kelimeleri buraya yaz . Yazık ve çok yazık bende hizmet sektöründe çalışan olarak bu sayfada ki yorumlara bakınca ne kadar kötü bir şirket yönetimi var ve ne kadar kalitesiz elemanlar dolu .....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TERBİYESİZLER ~ 5 yıl önce
NE OLUP BİTTİĞİNİ BİLMEDEN ABUK SABUK YORUM YAZANLAR SİZE DİYORUM. BAŞKAN YARDIMCISI HAKKINDA ATIP TUTUYORSUNUZ. OLAYLAR OLURKEN ORDAMIYDINIZ? YANINDAKİNİN EŞİ OLDUĞUNU HİÇMİ DÜŞÜNMEDİNİZ? TGS ÇALIŞANININDA SİZİN GİBİ AHLAKSIZCA DÜŞÜNÜP ADAMIN EŞİNE ASILDIĞINI, OLAYIN BAŞLANGIÇ SEBEBİNİN BU OLDUGUNU BİLMEZSİNİZ TABİ. İŞİNİZE GELDİĞİ GİBİ YORUM YAZIN SİZ. SİZİN EŞİNİZE, KIZINIZA BİRİLERİ ASILSA SİZ NE YAPARSINIZ ACABA?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
şahit ~ 5 yıl önce
yalanın iftiranın bini bi para Allaha havale ediyorum,ben ordaydım böyle bişey olmadı şahış ettiği küfür ve hakaretlerin bedelini mahkemede verir artık...
Müşteki ~ 5 yıl önce
Olay sırasında TGS çalışanının Kemal Özenç`in eşine bir saldırısı ya da söylemi olmamıştır. Kemal Özenç`in kendisine fiili saldırıda bulunmuştur. Küfür olayı, TGS çalışanının fiili müdahalesinden sonra gerçekleşmiştir. Ancak haberde önce küfür olduğu yazıldığından yanlış bilgi verilmektedir. Kamera kayıtları incelenmeli ve bu haber düzeltilmelidir.
Mücteki ~ 5 yıl önce
Filden kamera kayıtlarını kontrol edin ve sonra yorum yapın...... Akıllı insanlar bunu yapar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000