22 Haziran 2011, Çarşamba 12:30:39

TGS ARACI THY UÇAĞINA ÇARPTI!

Atatürk Havalimanı'nda bu gece sabaha karşı yaşanan kaza kısa süreli paniğe neden oldu...
  • eğitimcileri denetlemek lazım...
  • tgs işe çok iştahlı başladı ama yeterli eğitim olmadığı için kazaların önüne geçemiyorlar.çalışanları insan olarak görmediğiniz sürece torpilin önüne geçmediğiniz sürece kazalar devam edecek.uçağı havada görmüş adamları işe alıyorlar ve oporötör ünvanıyla işe başlatıyorlar 1 ay sonra uçak altında loder kullanıyor konvör kullanıyor uçağa vurduğu zaman nasıl oldu deniyor .bunun için eğitim şart derim.ben aylarca takoz topladım makinanın direksiyonuna oturamadım,şimdi bir haftalık eğitimle adam makinist oluyor .
  • milletin hakını vermezlerse daha nice kazalar olur bunlar azdır bile
  • arkadaşlar bir gazetnin haberinden bir parça başka bir şey demeye gerek yok... -İŞGÜCÜNE KATILMA- İşgücüne katılma oranı da 2010 yılı için Türkiye genelinde yüzde 48,8 olarak tahmin edildi. İşgücüne katılma oranının en yüksek belirlendiği il yüzde 61,8 ile Rize oldu. Rize'yi yüzde 60,8 ile Artvin, yüzde 59,1 ile Burdur izledi. http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=1150573&title=iste-turkiyenin-istihdam-haritasi İşgücüne katılma oranının en düşük olduğu iller ise Diyarbakır (yüzde 31,8), Siirt (yüzde 33,3) ve Şanlıurfa (yüzde 35,5) oldu
Atatürk Havalimanı'nda bu gece sabaha karşı saat 02:00 sularında paniğe neden olan bir kaza yaşandı.

Birçok şirkete yer hizmeti veren TGS'ye ait high loader aracı, Türk Hava Yolları'na ait bir uçağa çarptı. 204 nolu körükte park halinde bulunan THY'ye ait Airbus A320 tipi yolcu uçağından yükleme-boşaltma işlemi yapan high loader aracı, işlemini tamamlayıp körükten ayrıldığı sırada uçak motorunun olduğu kısma çarparak ezilmeye neden oldu.

Alınan bilgiye göre uçak seferde olmadığı için herhangi bir gecikme olmadı.

Uçağın hangara çekildiği ve bugünden itibaren seferlere yeniden başlayacağı öğrenildi.
TGS ARACI THY UÇAĞINA ÇARPTI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (62)

Misafir ~ 7 yıl önce
eğitimcileri denetlemek lazım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
tgs işe çok iştahlı başladı ama yeterli eğitim olmadığı için kazaların önüne geçemiyorlar.çalışanları insan olarak görmediğiniz sürece torpilin önüne geçmediğiniz sürece kazalar devam edecek.uçağı havada görmüş adamları işe alıyorlar ve oporötör ünvanıyla işe başlatıyorlar 1 ay sonra uçak altında loder kullanıyor konvör kullanıyor uçağa vurduğu zaman nasıl oldu deniyor .bunun için eğitim şart derim.ben aylarca takoz topladım makinanın direksiyonuna oturamadım,şimdi bir haftalık eğitimle adam makinist oluyor .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
milletin hakını vermezlerse daha nice kazalar olur bunlar azdır bile

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
arkadaşlar bir gazetnin haberinden bir parça başka bir şey demeye gerek yok... -İŞGÜCÜNE KATILMA- İşgücüne katılma oranı da 2010 yılı için Türkiye genelinde yüzde 48,8 olarak tahmin edildi. İşgücüne katılma oranının en yüksek belirlendiği il yüzde 61,8 ile Rize oldu. Rize'yi yüzde 60,8 ile Artvin, yüzde 59,1 ile Burdur izledi. http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=1150573&title=iste-turkiyenin-istihdam-haritasi İşgücüne katılma oranının en düşük olduğu iller ise Diyarbakır (yüzde 31,8), Siirt (yüzde 33,3) ve Şanlıurfa (yüzde 35,5) oldu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000