11 Aralık 2011, Pazar 21:19:04

TGS ARACI İLE FOLLOW ME ÇARPIŞTI

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ı taşıyan apron aracı Atatürk Havalimanı'nda kaza yaptı.
  • ia güldük güldük yerlere yattık, kimsin çok merak ettik.uzayın hangi boyutundan geldin gelirken neler gördün ne yedin içtin de öyle cümleleri yazabildin şaşırdık.gerçi şaşırmadık kim olduğunu anladık
  • ia arkadaş, şirketin eğer cesareti var ise, kapalı sandık usulü çalışan memnuniyeti anketi yapsınlar isimsiz cisimsiz.bi görelim bakalım yazdıklarınla gerçek arasındaki farkı.çalışan memnuniyeti anketi yapılıyor, bilgisayar üzerinden,herkesin bilgisayarından ne girişi yapıldığı belli, ik müdürü çıksın açıklasın 100 tane de dolduran çıktıysa.bu yazdıklarım gerçekler ve bu şirketin imtiyazlı olmayan 5000 çalışanı tarafından kalbimiz sızlayarak biliniyor.bir de işe gireli 1 yıl olmadan 2şer rütbe atlamış,neredeyse tamamı arasında akrabalık bağı olan insanlar var.başbakanımız müdahale etmese atlanılan rütbeler 3er olacaktı.herşey yasak herşey kontrol altında.ellerinizle sendikayı var ettiniz.
  • Her şey dışarıdan gözüktüğü gibi değildir. Ben eski bir TGS çalışanıyım. Hani bir söz vardır. " Paşanın gaybetine söverlermiş" TGS de adam gibi çalışıp özveri ve gayret gösteren personel hep yükseldi. Genel Müdürümüz Bayram Özçelik'e Özel Kalem Mehmet Şişman'a Bilgi Teknolojileri Müdürümüz Kamil Kartal'a İnsan Kaynakları Müdürümüz Metin Marangoz 'a ve ismini sayamadığım birçok müdürüme adaletli kaliteli yönetimlerinden dolayı teşekkürü bir borç bilirim. Bundan sonra TGS nin başarılarını gururla takip edeceğim. Saygılarımla... İ.A.
  • DHMİ APRON TRAFİK MEMURU ARKADAŞLAR GÖREVİNİZİ (KONTROLLERİ) DÜZGÜN YAPIN TRAFİK KONTROLLERİNİZİ HIZ KONTROLLERİNİZİ ARTTIRIN SİZLERE GELEN TEPKİLERİN NEDENİNİ SİZLERDE BİLİYORSUNUZ.APRON TRAFİK MEMURLARI KALİFİYE ELEMANLARDAN OLUŞUR HER BİRİMDE OLDUGU GİBİ ARADA İSTİSNALAR ÇIKAR BUNLARIDA ARANIZDA TEMİZLEYİN...
 Topbaş'ı Floransa ziyareti dönüşünde Atatürk Havalimanı apronunda taşıyan VİP minibüsün kaza yapması sonucu 4 kişi hafif şekilde yaralandı. Topbaş kazadan yara almadan kurtuldu.

Floransa’daki UCLG Dünya Konseyi Toplantısına katılan Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Teşkilatı (UCLG) başkanı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş yurda döndü. THY ait bir uçakla 17.00’da Bologna’dan İstanbul’a gelen Kadir Topbaş ve beraberindekileri uçağın altından alarak VİP salonuna taşıyan TGS’ye ait minibüs kaza yaptı.

Beraberindeki heyet ile birlikte Bologna’dan THY ait bir uçakla İstanbul’a gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı uçaktan alıp VIP salonuna taşıyan TGS’ye ait VIP otobüsü ile DHMİ’ ye ait ‘Follow me’ aracı çarpıştı. Meydana gelen kazada 4 kişi hafif şekilde yaralanırken yaralılar Bakırköy Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Kazada yaralanan Büyükşehir Belediyesi Dış İlişkiler Bürosunda görevli Cem Kaan Gündoğar’ın tedavisinin ayakta yapıldığı öğrenilirken diğer 3 yaralının havalimanı personeli olduğu öğrenildi. (Mynet)
TGS ARACI İLE FOLLOW ME ÇARPIŞTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

Misafir ~ 6 yıl önce
ia güldük güldük yerlere yattık, kimsin çok merak ettik.uzayın hangi boyutundan geldin gelirken neler gördün ne yedin içtin de öyle cümleleri yazabildin şaşırdık.gerçi şaşırmadık kim olduğunu anladık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ia arkadaş, şirketin eğer cesareti var ise, kapalı sandık usulü çalışan memnuniyeti anketi yapsınlar isimsiz cisimsiz.bi görelim bakalım yazdıklarınla gerçek arasındaki farkı.çalışan memnuniyeti anketi yapılıyor, bilgisayar üzerinden,herkesin bilgisayarından ne girişi yapıldığı belli, ik müdürü çıksın açıklasın 100 tane de dolduran çıktıysa.bu yazdıklarım gerçekler ve bu şirketin imtiyazlı olmayan 5000 çalışanı tarafından kalbimiz sızlayarak biliniyor.bir de işe gireli 1 yıl olmadan 2şer rütbe atlamış,neredeyse tamamı arasında akrabalık bağı olan insanlar var.başbakanımız müdahale etmese atlanılan rütbeler 3er olacaktı.herşey yasak herşey kontrol altında.ellerinizle sendikayı var ettiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Her şey dışarıdan gözüktüğü gibi değildir. Ben eski bir TGS çalışanıyım. Hani bir söz vardır. " Paşanın gaybetine söverlermiş" TGS de adam gibi çalışıp özveri ve gayret gösteren personel hep yükseldi. Genel Müdürümüz Bayram Özçelik'e Özel Kalem Mehmet Şişman'a Bilgi Teknolojileri Müdürümüz Kamil Kartal'a İnsan Kaynakları Müdürümüz Metin Marangoz 'a ve ismini sayamadığım birçok müdürüme adaletli kaliteli yönetimlerinden dolayı teşekkürü bir borç bilirim. Bundan sonra TGS nin başarılarını gururla takip edeceğim. Saygılarımla... İ.A.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
DHMİ APRON TRAFİK MEMURU ARKADAŞLAR GÖREVİNİZİ (KONTROLLERİ) DÜZGÜN YAPIN TRAFİK KONTROLLERİNİZİ HIZ KONTROLLERİNİZİ ARTTIRIN SİZLERE GELEN TEPKİLERİN NEDENİNİ SİZLERDE BİLİYORSUNUZ.APRON TRAFİK MEMURLARI KALİFİYE ELEMANLARDAN OLUŞUR HER BİRİMDE OLDUGU GİBİ ARADA İSTİSNALAR ÇIKAR BUNLARIDA ARANIZDA TEMİZLEYİN...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000