22 Eylül 2012, Cumartesi 09:42:36

TGS ARACI HAKİMİYETİ KAYBEDİNCE...

Turkish Ground Services (TGS) ait bagaj yükleme aracı, Atatürk Havalimanı’nda seferden gelen Türk Hava Yolları’na ait yolcu uçağına çarptı.
  • Kım ne derse desın hak yenılıo ısımz oluo mesaıye zorla kalıoz hem para verılmeyeckms 22 saat uzerı hem kalmaymca savunıoma yıyıyrz
  • Personel alımı, yok Rizeli alımı var..
  • personel alımi varmı =)
  • Yine de bu şirkette az sayılacak kaza oluyor. Az ama öz (uçak hasarlı genellikle). Sırf Rizeli diye şoförü Harekatçı yaparsan (yabancı dil yok, diksiyon yok, eğitim ortaokul bile), Rizeli ve akraba diye deneyimsiz ve eğitimsiz 20 li yaşlarda gençleri ekip kuracaksın diye Müdür yaparsan, kazaların kök nedenlerini araştırıp önlem alacağın yere; hemen işten atın dersen olacağı ancak budur.

 

Hürriyet'te yer alan habere göre; Üsküp-İstanbul seferini yapan Boeing 737 tipi, TC-JKO kuyruk tescilli uçağı seferini tamamladıktan sonra yolcularını boşaltmak için park yerine geldi.

Yolcularını boşaltan uçağa, bagajların alınması için yanaşan TGS’ye ait araç hakimiyetini kaybederek çarptı.

Gece 00:15 sıralarında meydana gelen olayda uçağın sağ ön kargo kapısı ve VHF anteni hasar gördü.

Olay sonrası THY uçağı bakım için teknik hangara çekildi.

TGS ARACI HAKİMİYETİ KAYBEDİNCE...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (85)

:-( ~ 5 yıl önce
Kım ne derse desın hak yenılıo ısımz oluo mesaıye zorla kalıoz hem para verılmeyeckms 22 saat uzerı hem kalmaymca savunıoma yıyıyrz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Personel alımı, yok Rizeli alımı var..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
melih ~ 6 yıl önce
personel alımi varmı =)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Yine de bu şirkette az sayılacak kaza oluyor. Az ama öz (uçak hasarlı genellikle). Sırf Rizeli diye şoförü Harekatçı yaparsan (yabancı dil yok, diksiyon yok, eğitim ortaokul bile), Rizeli ve akraba diye deneyimsiz ve eğitimsiz 20 li yaşlarda gençleri ekip kuracaksın diye Müdür yaparsan, kazaların kök nedenlerini araştırıp önlem alacağın yere; hemen işten atın dersen olacağı ancak budur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000