26 Ağustos 2013, Pazartesi 11:56:09

TGS ANKARA KİME EMANET EDİLECEK?

TGS Yer Hizmetleri Ankara İstasyon Başmüdürü Osman Ezandemir, emekliye ayrıldı. Yerine ise Ankara’ya TGS’nin hangi başarılı yöneticisinin atanması bekleniyor?
  • OE DEN KUYRUK ACIN VAR GALIBA
  • izmir aç çalışıyormuş,sayın başkan lütfen. halbuki çok tecrübeli ramp müdürü var.
  • OLSUN. UZMANDIR. OE ARATMAZ. HER KONUDA UZMANDIR,SADECE HAVACILIKTA DEĞİL.
  • Osman Ezandemir deneyimli, tecrübeli, kibar işinde kurt bir adamdı. Ankara siyasetçi dolu ve onları idare etmek uzun iş hayatı deneyimi ve tecrübe gerektiren bir sanat gibidir. Oraya Başmüdür yapacağın adamı önce böyle adamın yanına vereceksin en az 2-3 yıl işi öğrenmesini sağlayacaksın. Nerde o kafaaa... KİM DÜŞÜNECEK BUNLARI.. Sırf uzaktan akrabası ve köylüsü diye adamı getirip 8000 personelin çalıştığı şirketin en tepelerine Lap diye oturtursan olacağı bu ve diğer olmuş-olan ve olacağı kesin olan hata ve yanlışlıkların süreceğidir. Nereye kadar Hamdi Topçu Bey torpili devam edecek Allah Bilir... Gerçi gider Rizeli gelir yerine Trabzonlu....Hamdi Başkanın yapacağı da ancak bu...

Türk Hava Yolları ile TAV’ın ortak yer hizmetleri kuruluşu TGS’de görev değişimi yaşandı. 34 yıldır havacılık sektöründe çeşitli görevlerde hizmet veren TGS Ankara İstasyon Başmüdürü Osman Ezandemir görevinden ayrıldı.

Havaş’ta uzun yıllar görev yaptıktan sonra TGS ile yolları kesişen Ezandemir, 2010 yılından bu yana başarıyla görevini yürütüyordu.

Osman Ezandemir’den boşalan Ankara İstasyon Başmüdürlüğü görevine ise Sabiha Gökçen Havalimanı İstasyon Başmüdürü Osman Aktaş’ın getirileceği belirtildi. Henüz resmi atama yapılmadı ancak TGS yönetiminin Ankara için Osman Aktaş’ı düşündüğü, ondan boşalan Sabiha Gökçen Havalimanı İstasyon Başmüdürlüğü görevine de İzmir Başmüdürü Ahmet Selçuk Sert’in atanacağı öne sürüldü.

©AirportHaber.com

TGS ANKARA KİME EMANET EDİLECEK?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Tgs ~ 4 yıl önce
OE DEN KUYRUK ACIN VAR GALIBA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tgs ~ 4 yıl önce
izmir aç çalışıyormuş,sayın başkan lütfen. halbuki çok tecrübeli ramp müdürü var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EK ~ 4 yıl önce
OLSUN. UZMANDIR. OE ARATMAZ. HER KONUDA UZMANDIR,SADECE HAVACILIKTA DEĞİL.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ri zelil ~ 5 yıl önce
Osman Ezandemir deneyimli, tecrübeli, kibar işinde kurt bir adamdı. Ankara siyasetçi dolu ve onları idare etmek uzun iş hayatı deneyimi ve tecrübe gerektiren bir sanat gibidir. Oraya Başmüdür yapacağın adamı önce böyle adamın yanına vereceksin en az 2-3 yıl işi öğrenmesini sağlayacaksın. Nerde o kafaaa... KİM DÜŞÜNECEK BUNLARI.. Sırf uzaktan akrabası ve köylüsü diye adamı getirip 8000 personelin çalıştığı şirketin en tepelerine Lap diye oturtursan olacağı bu ve diğer olmuş-olan ve olacağı kesin olan hata ve yanlışlıkların süreceğidir. Nereye kadar Hamdi Topçu Bey torpili devam edecek Allah Bilir... Gerçi gider Rizeli gelir yerine Trabzonlu....Hamdi Başkanın yapacağı da ancak bu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000