28 Aralık 2013, Cumartesi 15:13:20

TEZCAN VE DUMAN AHL'YE İNECEK

Türk Hava Yolları'nın Libya Tripoli Havalimanı'ndaki satış ofisine gelen şahıslar tarafından uğradıkları saldırı sonrası yaşamını yitiren ve ağır yaralanan THY çalışanları bugün İstanbul'a getiriliyor...
  • Arkadaşlar başımızsağolsun ama yayınlanan haberler yanlış merhumu babaannesi büyütmüştür annesi ve babası yoktur eşi ve kızı hiç yoktur 34 yaşındasın bir tek babaannesi ile oturmaktaydı tekrar başımız sağolsun Allah'tan rahmet mesai arkadaşlarına sabır babaannesine güç ve dirayet İhsan eylesin
  • Başımızsağolsun
  • Buroda guvenlik korumasi yokmuydu,tasarruf..??????
  • tk 5838 seferi ile 21.00 civari Istanbul`da olmasi bekleniyor. Allah gani gani rahmet eylesin... Cok zor bir surec...

Libya'nın başkenti Trablus'ta dün akşam saatlerinde saldırıya uğrayan Türk Hava Yolları çalışanları bugün İstanbul'a geliyor.

Yapılan hain saldırı sonucunda olaydan yaralı olarak kurtulan Nadide Nur Duman'ı taşıyan ambulans uçağın 17.30 sularında Atatürk Havalimanı'na inmesi bekleniyor.

Yaşanan saldırıda hayatını kaybeden THY çalışanı Uğur Tezcan'ın naaşını taşıyan uçağın ise 19.00 sularında İstanbul'a iniş yapması bekleniyor.

SALDIRI NASIL OLDU

Dün akşam saatlerinde THY satış ofisine gelen ve kayıp bagaj bahanesityle hırsızlık yapmak isteyen kişiler tarafından önce sözlü tartışma çıkmış, daha sonra ise THY çalışanlarına bıçakla saldırmışlardı. 

Olayın duyulmasının ardından dün akşam saatlerinde, saldırıda hayatını kaybeden Uğur Tezcan'ın ailesinden birkaç kiş ile THY yöneticilerini taşıyan uçak Trablus'a hareket etmişti.

 

TEZCAN VE DUMAN AHL'YE İNECEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Egemen kuşkuş ~ 4 yıl önce
Arkadaşlar başımızsağolsun ama yayınlanan haberler yanlış merhumu babaannesi büyütmüştür annesi ve babası yoktur eşi ve kızı hiç yoktur 34 yaşındasın bir tek babaannesi ile oturmaktaydı tekrar başımız sağolsun Allah'tan rahmet mesai arkadaşlarına sabır babaannesine güç ve dirayet İhsan eylesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Barış Türkmen ~ 4 yıl önce
Başımızsağolsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tedbirsizlik ~ 4 yıl önce
Buroda guvenlik korumasi yokmuydu,tasarruf..??????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YASIN AKA ~ 4 yıl önce
tk 5838 seferi ile 21.00 civari Istanbul`da olmasi bekleniyor. Allah gani gani rahmet eylesin... Cok zor bir surec...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000