27 Mayıs 2016, Cuma 22:55:52

Temel Kotil'in sağ koluna ikinci darbe!

Türk Hava Yolları (THY) İcra Kurulu'nun bugün aldığı kararla birlikte bazı birimlerde görev değişiklikleri yapıldı. İşte THY'de yeni atama listesi...
  • şirket tarihinde sayılı liyakatli atamalardan birisidir. Veysel üniversiteden arkadaşımdır, Allah yolunu daim eylesin. İşini güzel düzgün yapan birisidir. Şirkette doktorası olan sayılı kişilerdendir.
  • Teftişin imamını da yanına alsın
  • Veysel Uzun'un Ekip tahsis nönetçi müdürlüğüne ataması yapılalı daha bir ay olmamıştı. Şimdi de SAW nb. md. Çocuk oyuncağına döndü koca şirket!!!
  • SN.KARATAŞ' A yapılan kötülüklerin haddi hesabı yok o sabrerti sabretmesiylede insanların gözünde altın değerine sahip oldu KARATAŞ yapılan kötülükleri allah da onlara kat ve kat daha fazlasını yapsın biz inanıyoruz ki karataş onurlu ve gururlu sizin gibi gurusuzlarada allah fırsat vermesin

Türk Hava Yolları (THY) İcra Kurulu'nun bugün aldığı kararla birlikte bazı birimlerde görev değişiklikleri yapıldı. 

THY İcra Komitesi bazı isimlerde yer ve görev değişikliklerine karar verdi.

THY'de ataması yapılan isimler şöyle;

Bina Güvenlik Müdürü olarak görev yapan Gökhan Dörtkol'un Güvenlik Başkanlığı'na

Abdurrahman Kayapınar'ın teftiş kurulu Başkanlığı'na,

Sabiha Gökçen nöbetçi Müdürü olarak görev yapan Selçuk Çapuk'un Sabiha Gökçen İstasyon Müdürü olarak atanmasına,

Ekip tahsis nöbetçi müdürü Veysel Uzun'un Sabiha Gökçen nöbetçi müdürü olarak olarak atanmasına,

Ekip Planlama Başkanlığı'nda iş analisti olarak görev yapan Ahmet Köse'nin Ekip tahsis nöbetçi müdürü olarak atanmasına karar verildiği öğrenildi.

Bu arada, THY Genel Müdürü Temel Kotil'in eski özel kalem müdürü Mehmet Karataş da görevden alınanlar isimler arasında yer aldı. Özel kalem müdürlüğü görevinden alındıktan sonra geçen yaz sürpriz bir kararla Güvenlik Başkanlığı görevine getirilen Karataş'ın bu görevinden de alınması şaşkınlık yarattı. Karataş'ın, Teknik AŞ Pazarlama ve Satış Başkanlığı görevine getirildiği öğrenildi.

Öte yandan THY'nin önemli isimlerinden Orhan İkiz'in yürüttüğüTeftiş Kurulu Başkanlığı görevine de TGS Yönetim Kurulu üyesi Avukat Abdurrahman Kayapınar atandı.

©AirportHaber

Temel Kotil'in sağ koluna ikinci darbe!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (111)

Veysel ~ 1 yıl önce
şirket tarihinde sayılı liyakatli atamalardan birisidir. Veysel üniversiteden arkadaşımdır, Allah yolunu daim eylesin. İşini güzel düzgün yapan birisidir. Şirkette doktorası olan sayılı kişilerdendir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dörtgöz ~ 2 yıl önce
Teftişin imamını da yanına alsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
NASIL İŞ?! ~ 2 yıl önce
Veysel Uzun'un Ekip tahsis nönetçi müdürlüğüne ataması yapılalı daha bir ay olmamıştı. Şimdi de SAW nb. md. Çocuk oyuncağına döndü koca şirket!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorumcu ~ 2 yıl önce
SN.KARATAŞ' A yapılan kötülüklerin haddi hesabı yok o sabrerti sabretmesiylede insanların gözünde altın değerine sahip oldu KARATAŞ yapılan kötülükleri allah da onlara kat ve kat daha fazlasını yapsın biz inanıyoruz ki karataş onurlu ve gururlu sizin gibi gurusuzlarada allah fırsat vermesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000