07 Ekim 2015, Çarşamba 23:52:56

Temel Kotil'e Avusturya'dan 'liyakat nişanı'

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil, Avusturya Liyakat Nişanı'na layık görüldü.
  • "Bana göre, bu dünyadaki en önemli şey, insanları birleştirmeye hizmet etmektir" bu lafi diyen adam yonetimi boyunca hemsehrisi hamdi ile beraber, 10 bin civari calisani sirf iktidarin adamlarina,hemsehrilerine,es,dost,hismina,cemaatcilere yer acmak icin isten attirdi ya da zorla emekli ettirdi, insanlari"sizden,bizden,sucu,bucu,eski,yerli" diye ayirdi, milletin hakkini yedi, "havaciligi ise yeni aldigimiz genc arkadaslarla ogreniyoruz o yuzden bu sirkette eski hicbir sey gormek istemiyorum" dedi "yeni" personelin "eski" personele uyguladigi baski,tehdit ve mobbing tavan yapti! Allah'tan birlestirici ve ayristirici, ya oyle olmasaydi ne olurduk mazallah!
  • binlerce insanin hakkini yiyen,yandaslarina yer acmak icin isten attirip ocaklar sonduren,rizelileri ve torpillileri thy'na dolduran bu adama ancak ''kul hakki yeme sampiyonlugu ''odulu verilebilir bir de hamdi'ye tabii ki!
  • Insanlari birlestirmeye hizmet diyorsun dogru ancak sadece hemsehrilerini,yandaslarini,es,dost,hisimlarini,partililerini birlestiriyorsun digerlerini ayristiriyorsun , hizmetini ve kariyerini sevdigimin komik insani !
  • klaus kardes, gel bir de bize sor odul verdigin adamin ne muthis hizmetleri ve kariyeri oldugunu, biz de onun gibi sirita sirita anlatalim sana !

Liyakat nişanı, Avusturya'nın Ankara Büyükelçisi Klaus Wölfer tarafından Büyükelçilikte düzenlenen törenle, Kotil'e verildi.

Ankara'daki bazı diplomatik misyon temsilcileri ve diğer davetlilerin hazır bulunduğu törende Wölfer, Kotil'in, THY için yaptığı hizmetlerden ve kariyerinden övgüyle bahseden bir konuşma yaptı.

Kotil ise THY Genel Müdürlüğüne 2005'te başladığını hatırlatarak, bu nişanı almaktan büyük onur duyduğunu belirtti.

Kurum olarak başarılı ve mutlu olmalarının ana nedeninin yolcuları sevmeleri olduğunu vurgulayan Kotil, şunları kaydetti:

"Bana göre, bu dünyadaki en önemli şey, insanları birleştirmeye hizmet etmektir. İnsanların güvenli ve kolay biçimde yolculuk etmesini sağlamak çok değerli. Biz bu konuda çok motiveyiz. Eski Ulaştırma Bakanımız Binali Yıldırım'ın ve sonrasında diğer bakanlarımızla beraber Türkiye havacılık alanında büyüyor. Ama başarılı olmamızın ve benim son derece mutlu olmamın nedeni yolcuları sevmemizdir."

Kotil konuşmasında, THY görevlilerinin, zor durumda kalan yolculara yakın ilgi gösterdiklerine dair bazı örnekler de anlattı.

Temel Kotil'e Avusturya'dan 'liyakat nişanı'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

odul alana bak ! ~ 3 yıl önce
"Bana göre, bu dünyadaki en önemli şey, insanları birleştirmeye hizmet etmektir" bu lafi diyen adam yonetimi boyunca hemsehrisi hamdi ile beraber, 10 bin civari calisani sirf iktidarin adamlarina,hemsehrilerine,es,dost,hismina,cemaatcilere yer acmak icin isten attirdi ya da zorla emekli ettirdi, insanlari"sizden,bizden,sucu,bucu,eski,yerli" diye ayirdi, milletin hakkini yedi, "havaciligi ise yeni aldigimiz genc arkadaslarla ogreniyoruz o yuzden bu sirkette eski hicbir sey gormek istemiyorum" dedi "yeni" personelin "eski" personele uyguladigi baski,tehdit ve mobbing tavan yapti! Allah'tan birlestirici ve ayristirici, ya oyle olmasaydi ne olurduk mazallah!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
odul ~ 3 yıl önce
binlerce insanin hakkini yiyen,yandaslarina yer acmak icin isten attirip ocaklar sonduren,rizelileri ve torpillileri thy'na dolduran bu adama ancak ''kul hakki yeme sampiyonlugu ''odulu verilebilir bir de hamdi'ye tabii ki!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
birlestirici ~ 3 yıl önce
Insanlari birlestirmeye hizmet diyorsun dogru ancak sadece hemsehrilerini,yandaslarini,es,dost,hisimlarini,partililerini birlestiriyorsun digerlerini ayristiriyorsun , hizmetini ve kariyerini sevdigimin komik insani !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
klaussss ~ 3 yıl önce
klaus kardes, gel bir de bize sor odul verdigin adamin ne muthis hizmetleri ve kariyeri oldugunu, biz de onun gibi sirita sirita anlatalim sana !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000