20 Ocak 2013, Pazar 13:32:51

TEMEL KOTİL'DEN 2013 HEDEFLERİ!

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil, THY'nin bu yıl 5 yıldızlı hava yolu olarak ilan edileceğini bildirdi.
  • Kadının her tarafı döküldüğü, kötü örnek olduğu için. Botoxsuz olmakla bakımsız, pejmürde olmayı karıştırmayalım:):) Cahil cesaretiyle herşeyi bildiğini sanıp, tamam dediği için, kaba davranışları ile kimse tarafından sevilmediği için. Kimin kuklası olduğu hepimiz tarafından bilindiği için. Bütün şirket konuşuyor onun bu hallerini
  • Hedeflerde personeli kapıya koymada varmı?
  • Şirket olarak tek bir yolcuyu üzmeye hakkın yokta bu şirketi bu seviyelere getiren emekçileri üzmeye hakkın var mı??? bir şirkete parayı,prestiji herşeyi çalışanlar kazandırır ne sahibi ne yöneticisi unutma!!!! ne sana ne de senin gibi torpillilere hakkımız helal değil bunu bilesin!!!
  • kendimizi gelistirmeye devam cünkü BÜYÜK ALIMLAR OLACAK demek oluyor bu. bos yorumlar olmasin her sirkette prüzler vardir. biz kendi hayat standarlarimizi yükseltmeye bakalim haydi bol sanslar --------ilgilenenlere duyrulur--------------

Kotil, Manavgat ilçesindeki bir otelde 2013 Türk Hava Yolları Yönetim Zirvesi'nde yaptığı konuşmada, Türk Hava Yolları'nın çalışmalarını ve hedeflerini açıkladı.

Türk Hava Yolları'nın her yıl büyüyen bir grafik çizdiğini anlatan Kotil, geçen yıl 9 milyar dolarlık bir ciro gerçekleştirildiğini söyledi. Dünyada havacılık sektöründe 636 milyar dolar paranın bulunduğunu kaydeden Kotil, "Bunun hepsini istemiyoruz. Ama bu yıl 10 milyar dolar ciro yapmayı hedefliyoruz. 10-15 yıl içinde ise bu miktarı 40 milyar dolara çıkarmayı amaçlıyoruz. 2020 yılı hedeflerimizde tahmini gelirimiz 19 milyar dolar" dedi.

Kotil, 2002 yılından bu yana yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek, bu yıl 250 noktaya uçuş gerçekleştirmeyi hedeflediklerini bildirdi. Dünyadaki en çok noktaya uçan hava yolu olmayı arzuladıklarını anlatan Kotil, bu yıl içinde bunu gerçekleştireceklerine inandıklarını belirtti.

Türk Hava Yolları'nın uçuş yaptığı bölgeleri anlatan Kotil, Orta Avrupa'da 20 noktaya, Güney Avrupa'da 19 noktaya, Balkanlar'da ise 22 noktaya uçtuklarını, en güçlü oldukları bölgenin de Balkanlar olduğunu söyledi.

Uzakdoğu'da 26 noktaya uçuş gerçekleştirdiklerini dile getiren Kotil, Atlantik'te 30, Afrika'da 33 noktaya uçtuklarını, bu yıl sonunda ise Afrika'da 43 noktaya uçmayı planladıklarını ifade etti.

Ortadoğu'ya transfer yolcunun artmaya başladığını, 32 noktaya uçtuklarını söyleyen Kotil, "Bu bölgede en fazla uçan hava yoluyuz, ama yetmez" diye konuştu.

THY çalışanlarına seslenen Kotil, alt kademedeki çalışanlarını sevmelerini, samimi olmalarını ve sürekli kendilerini geliştirmelerini istedi.

THY'nin kaliteli bir şirket olduğunu vurgulayan Kotil, "İki defa Avrupa'nın en iyi hava yolu seçildik. 2012 yılı sonu itibarıyla Avrupa'da en çok yolcu taşıyan ikinci hava yoluyuz, bunu rakamlar gösteriyor. Bu yıl 5 yıldızlı hava yolu oluyoruz. Avrupa'nın en iyi hava yolu ilan edilmek öyle güzel bir duygu ki... Kalpten çalışırsak dünyanın da Avrupa'nın da en iyi hava yolu oluruz" diye konuştu.

Şirket olarak tek bir yolcuyu üzme haklarının olmadığını vurgulayan Temel Kotil, üzülen yolculara dönüşlerin yapılarak, telafi edilmesi gerektiğini bildirdi.

TEMEL KOTİL'DEN 2013 HEDEFLERİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Ne alaka? ~ 5 yıl önce
Kadının her tarafı döküldüğü, kötü örnek olduğu için. Botoxsuz olmakla bakımsız, pejmürde olmayı karıştırmayalım:):) Cahil cesaretiyle herşeyi bildiğini sanıp, tamam dediği için, kaba davranışları ile kimse tarafından sevilmediği için. Kimin kuklası olduğu hepimiz tarafından bilindiği için. Bütün şirket konuşuyor onun bu hallerini

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Söyle bakalım!! ~ 5 yıl önce
Hedeflerde personeli kapıya koymada varmı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ya bizim hakkımız? ~ 5 yıl önce
Şirket olarak tek bir yolcuyu üzmeye hakkın yokta bu şirketi bu seviyelere getiren emekçileri üzmeye hakkın var mı??? bir şirkete parayı,prestiji herşeyi çalışanlar kazandırır ne sahibi ne yöneticisi unutma!!!! ne sana ne de senin gibi torpillilere hakkımız helal değil bunu bilesin!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
alimlara devam ~ 5 yıl önce
kendimizi gelistirmeye devam cünkü BÜYÜK ALIMLAR OLACAK demek oluyor bu. bos yorumlar olmasin her sirkette prüzler vardir. biz kendi hayat standarlarimizi yükseltmeye bakalim haydi bol sanslar --------ilgilenenlere duyrulur--------------

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000