26 Şubat 2009, Perşembe 08:48:26

Temel Kotil: Tek tesellimiz can kaybının az olması

THY Genel Müdürü Temel Kotil, Hollanda'daki uçak kazası konusunda, tek tesellinin, can kaybının azlığı olduğunu belirtti.
  • havacılıkla ilgili ne kadar bilgi sahibisin ve insanlara bilgi sahibi olmadan nasıl demeç verebiliyorsun halen anlamadım, o an gözlerden kaçtı ama hadi dili sürçtü diyelim 747-800 dedi uçak için o an kimbilir aklı nerelerdeydi. üzülüyorum Türkiyenin en büyük şirketlerinden birisi işinin ehli olmayan insanların elinde heba oluyor.
  • Icımız kan aglarken, olenlerın cesatlerı uzerınden sıyaset yapanların bu davranıslarını hangı kelıme ıle acıklasam edıtor yayınlamaz. Allah askına susun da uzuntumuzu barı yasayabılelım. Leş kargaları.Cekın ellerınızı. Bırlıgımızden.
  • bu thy yönetimi bir an önce istifa etmelidir başta karlıtekin olam üzere neyi profesyonelce yönetiyorsunuz milli hava yolu şirketini dünyaya rezil ettiniz işte laik olduğunuz yere dönün artık istifa istifa yazık çok yazık
  • sn.kotil sen hala bütün şirketi birilerine peşkeş çekmeye devat et.bak ne kalite kaldi ne de ucus guvenligi.once call center,şimdi yer hizmetleri daha sonra da teknik aş.sonra da çık herşey kontrol altında olumuz yok hamd olsun de.yazıklar olsun ki hala o okoltukta oturabiliyorsun.ISTIFA ET ISTIFA candanı da almayı unutm giderken. lutfen yayınlayın

Kotil, İstanbul-Amsterdam seferini yapan THY uçağının yaşadığı kaza nedeniyle üzüntülerinin büyük olduğunu kaydetti.

Kazanın ardından yaralıların tahliyesi ve hastanelere sevki için THY'nin tüm kaynaklarını seferber ettiğini belirten Kotil, kriz masası oluşturulduğunu ve gerekli tüm tedbirlerin alındığını bildirdi.

Kotil, kazanın nedeninin araştırıldığını, THY ekiplerinin gerek Türk sivil havacılık makamları, gerekse Hollanda makamlarıyla işbirliği içinde çalışmalarını yürüttüğünü ifade etti.

THY'nin uçuş programının planlandığı şekilde yürütüldüğünü kaydeden Kotil, ''Tek tesellimiz can kaybının az olmasıdır. Kazada yaşamlarını yitiren yolcu ve mürettebatımıza Allah'tan rahmet, aile ve yakınlarına baş sağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz''dedi.

Temel Kotil: Tek tesellimiz can kaybının az olması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Misafir ~ 9 yıl önce
havacılıkla ilgili ne kadar bilgi sahibisin ve insanlara bilgi sahibi olmadan nasıl demeç verebiliyorsun halen anlamadım, o an gözlerden kaçtı ama hadi dili sürçtü diyelim 747-800 dedi uçak için o an kimbilir aklı nerelerdeydi. üzülüyorum Türkiyenin en büyük şirketlerinden birisi işinin ehli olmayan insanların elinde heba oluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Icımız kan aglarken, olenlerın cesatlerı uzerınden sıyaset yapanların bu davranıslarını hangı kelıme ıle acıklasam edıtor yayınlamaz. Allah askına susun da uzuntumuzu barı yasayabılelım. Leş kargaları.Cekın ellerınızı. Bırlıgımızden.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bu thy yönetimi bir an önce istifa etmelidir başta karlıtekin olam üzere neyi profesyonelce yönetiyorsunuz milli hava yolu şirketini dünyaya rezil ettiniz işte laik olduğunuz yere dönün artık istifa istifa yazık çok yazık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sn.kotil sen hala bütün şirketi birilerine peşkeş çekmeye devat et.bak ne kalite kaldi ne de ucus guvenligi.once call center,şimdi yer hizmetleri daha sonra da teknik aş.sonra da çık herşey kontrol altında olumuz yok hamd olsun de.yazıklar olsun ki hala o okoltukta oturabiliyorsun.ISTIFA ET ISTIFA candanı da almayı unutm giderken. lutfen yayınlayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000