09 Nisan 2015, Perşembe 10:38:33

TEMEL KOTİL EKONOMİ ZİRVESİ'NDE KONUŞTU

18'inci Avrasya Ekonomi Zirvesi'nde konuşan THY Genel Müdürü Kotil, "THY'nin başarısı Türk dış politikasının bir sonucudur" dedi.
  • Siz burada Türkçe hocaligini bırakın da yorum da adam dış politika dersi vermiş size. Cep telefonu klavyesinin azizliği. Fetoşcular ve solcular Rte sizi kanki yaptı :))
  • komedi
  • AKP hükümetini savunan yorumcuların niçin Türkçe'leri bu kadar bozuk? Ne yazdıkları anlaşılıyor, nede kelimeler okunuyor.
  • Ulusal menfaat kovalamak mi kavga. Suriyeyi gözden çıkaran abd ydi. On yıldir abd saldıracak deniyordu. Ic isyan çıkardılar. Fetoşcularin silah yardımı palavrasi dışında delil yok. Itaat et rahatet ddönemi bitti. Savunma bitti futuhat başladı.

Marmara Grubu Vakfı'nın düzenlediği, İpek Yolu'nun enerji kavramıyla birlikte ele alındığı ve 40 ülkeden üst düzey yöneticinin katıldığı '18'inci Avrasya Ekonomi Zirvesi' bugün sona erecek. Dün zirvede konuşan Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil, "THY'nin başarısı Türk dış politikasının ve ilişkilerdeki gelişmelerin bir sonucudur" dedi.

Türkiye'de havacılık sektörünün GSMH içinden yüzde 6 pay aldığını belirten Kotil, gelecekte bunun 7'ye yükselmesinin beklendiğini aktardı. Türkiye'nin havacılık sektöründe diğer ülkelere nazaran çok iyi bir gelişme gösterdiğine işaret eden Kotil, şunları söyledi: "Son yıllarda Türkiye'de havacılığa ve havaalanlarına yapılan yatırımlar arttı. Bugün geldiğimiz noktada, THY diğer havacılık şirketlerinden daha güçlü bir büyüme gösterdi. Bu bizim gelecekte onları geçebileceğimizi gösteriyor." (Sabah)

TEMEL KOTİL EKONOMİ ZİRVESİ'NDE KONUŞTU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

hakan ~ 3 yıl önce
Siz burada Türkçe hocaligini bırakın da yorum da adam dış politika dersi vermiş size. Cep telefonu klavyesinin azizliği. Fetoşcular ve solcular Rte sizi kanki yaptı :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
komıks ~ 3 yıl önce
komedi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Türkçe? ~ 3 yıl önce
AKP hükümetini savunan yorumcuların niçin Türkçe'leri bu kadar bozuk? Ne yazdıkları anlaşılıyor, nede kelimeler okunuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arapça ~ 3 yıl önce
Arapça bilgileri daha fazla olduğu için herhalde.
Osman ~ 3 yıl önce
Osmanlıca merakından olabilir büyük olasılıkla,
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Ulusal menfaat kovalamak mi kavga. Suriyeyi gözden çıkaran abd ydi. On yıldir abd saldıracak deniyordu. Ic isyan çıkardılar. Fetoşcularin silah yardımı palavrasi dışında delil yok. Itaat et rahatet ddönemi bitti. Savunma bitti futuhat başladı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000