25 Şubat 2014, Salı 12:08:07

TEMEL KOTİL DİNLEME İDDİALARI İÇİN NE DEDİ?

Dinleme iddiaları ile ilgili yayınlanan listede adı geçen THY Genel Müdürü Kotil, "10 yıldır genel müdürlük yapıyorum. Herşey şeffaf. Üzüldüm." dedi.
  • Senin de kasetin yakındır o zaman. Hadi bakalım artık ahiret havayollarına mı müdür olursun görürüz.
  • Az kaldı hepiniz gideceksiniz ama hesap vermeden değil herşeyin hesabını vererek gideceksiniz bakalım ne kadar sizde yediniz bu halkın parasını hep beraber göreceğiz. Anladın mı kotil
  • TEMEL KOTİL selam örgütü altındamı dinlenmiş?
  • BİRAZ DA HABOMDAN BAHSEDİN, NERDEYİZ, NEREYE GİDİYORUZ, ZAMLAR NE OLDU ??

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil, "paralel yapı"nın telefon dinleme iddialarına ilişkin, "10 yıldan beri genel müdürlük yapıyorum. Biliyorsunuz, her şeyimiz şeffaf. Üzüldüm tabii ki" dedi.

THY'nin tarifeli uçağıyla İzmir'den Atatürk Havalimanı'na gelen Kotil, burada gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını cevapladı.

Kotil, "paralel yapı"nın telefon dinleme iddialarına ilişkin soru üzerine, isminin telefonları dinlenilenler arasında yer aldığını gazetelerden öğrendiğini söyledi.

Temel Kotil, "10 yıldan beri genel müdürlük yapıyorum. Biliyorsunuz, her şeyimiz şeffaf. Üzüldüm tabii ki. Bakalım, neyin nesidir anlarız" diye konuştu.

Bir gazetecinin, "Savcılıktan dinlemeyle ilgili herhangi bir bilgi size geldi mi?" sorusuna Kotil, "Yok, herhangi bir şey gelmedi. Ben de gazetede gördüm. Hayırlısı, üzüldüm. Onu söyleyeyim" cevabını verdi.

TEMEL KOTİL DİNLEME İDDİALARI İÇİN NE DEDİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Senin de kasetin yakındır o zaman. Hadi bakalım artık ahiret havayollarına mı müdür olursun görürüz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gidicisin...! ~ 4 yıl önce
Az kaldı hepiniz gideceksiniz ama hesap vermeden değil herşeyin hesabını vererek gideceksiniz bakalım ne kadar sizde yediniz bu halkın parasını hep beraber göreceğiz. Anladın mı kotil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Selam ~ 4 yıl önce
TEMEL KOTİL selam örgütü altındamı dinlenmiş?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
--H-A-B-O-M-- ~ 4 yıl önce
BİRAZ DA HABOMDAN BAHSEDİN, NERDEYİZ, NEREYE GİDİYORUZ, ZAMLAR NE OLDU ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000