05 Mart 2013, Salı 13:03:09

TEKNİSYEN PARMAKLARINI VAKUM MAKİNESİNE KAPTIRDI

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş’de Cumartesi günü yaşanan ölümlü kazadan sonra dün de bir işçi iki parmağını vakum makinesine kaptırdı.
  • Geçmiş olsun habomcu kardeşimize vefat edende Allah nur içinde yatırsın....Şimdi gelelim bazı habomcuların bazı durumları beğenmemesine madem kendinizi taşarön olarak görüyorsunuz çekin gidin çalışmayın ben bu okul meğzunu olarak 6 yıl çıraklık yaptım habom ve işkur cular yahu siz daha dün geldiniz nebu isyan nebu beğenmezlik...Biraz sabretmelisiniz....Hop demeyle minareye çıkılmıyor....Ben bundan 9 yıl önce aşşağı yukarı ,bir özel firmada uçak yıkanırken uçağa su tutan teknik müdür gördüm üstü başı su içinde...Siz ve şuanki gençlik hemen kısa yoldan zengin olmayı rahat yaşamayı düşünmeyin sakın öle bir dünya yok...Açık konuştum kusura bakmayın...Saygılar sunuyorum...
  • vefat eden arkadaşımız hemen unutuldu.hıc bırsey olmamış gıbı hamdı ve ramız ıslerıne devam edıyor.Zaten ramız denılen kışı havacılıktan bır haber kendısıne verılen emırlerını eksıksız yerıne getıren arkadsımızın olmesıne neden olan kısılerın basını ceken ısımdır nasıl eve gıdıp rahatça yastığa basını koyabılıyor ??havacılıkta taşeron modelı uygulanamaz ozellıkle fılosunu gun gectıkce büyüten yetkılı teknisyene ıhtıyacı olcak olan bır kurumda sosyal adaletsızlık habomcuların kafasını cok ama cok meşgul etmekte.boyle devam ettıgı surecu bu tarz kazalar gun gectıkce artıcaktır
  • NE ASİSTANI YAHU ZORLA İŞİN YAPTIRIN SONRA ASİTAN DENİLSİN BUNUN ADINA
  • Kazanın olduğu saat'e bakarsak sabah vardıyasında çalışmış olabileceğini düşünüyorum arkadaşın. Sabah'ın 4ünde kalkıp uykusuz işe gelmiş olabilir. Saatleri geri çeken şirket yönetimi bunları düşünmüş müdür? diye soruyorum devamlı kendime.

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş’nin peşini talihsizlikler bırakmıyor. Bir işçinin foseptik aracı ile uçak arasında sıkışarak can vermesinin üzerinden henüz bir kaç gün geçmesine rağmen ikinci bir kaza daha yaşandı.

Talihsiz olay dün saat 15:00 civarında yaşandı. Elektrik atölyesindeki fan testi sırasında CS(onaylayıcı) teknisyenine asistanlık yapan HABOM personeli Mert Gökçüoğlu, fan devir hızı ölçülürken sol elini fan vakumuna kaptırdı. Teknisyen anında acil durdurma butonuna basarak cihazı kapattı.

THY Teknik’ten yapılan açıklamada, Gökçüoğlu’nun sol el serçe parmağının uç kısımlarında kesikler olduğu kaydedildi.
Olaydan hemen sonra THY Teknik doktorları tarafından ilk müdahalesi yapılan Gökçüoğlu, önce Vatan Hastanesi’ne götürüldü. Ancak burada mikrocerrahi personeli ve ekipmanı hazır olmadığı için THY Teknik işçisi Özel Levent Hastanesi’ne sevk edildi. Burada gerekli müdahaleleri yapılan Gökçüoğlu’nun bugün saat 11.00 sıralarında taburcu edildiği kaydedildi.

Bu arada AirportHaber’e gelen bilgilere göre genç adamın iki parmağının kopmak üzere olduğu ve ameliyat sonrası dikildiği bildirildi.

 ©AirportHaber.com ÖZEL 

TEKNİSYEN PARMAKLARINI VAKUM MAKİNESİNE KAPTIRDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

B2 Teknisyen... ~ 5 yıl önce
Geçmiş olsun habomcu kardeşimize vefat edende Allah nur içinde yatırsın....Şimdi gelelim bazı habomcuların bazı durumları beğenmemesine madem kendinizi taşarön olarak görüyorsunuz çekin gidin çalışmayın ben bu okul meğzunu olarak 6 yıl çıraklık yaptım habom ve işkur cular yahu siz daha dün geldiniz nebu isyan nebu beğenmezlik...Biraz sabretmelisiniz....Hop demeyle minareye çıkılmıyor....Ben bundan 9 yıl önce aşşağı yukarı ,bir özel firmada uçak yıkanırken uçağa su tutan teknik müdür gördüm üstü başı su içinde...Siz ve şuanki gençlik hemen kısa yoldan zengin olmayı rahat yaşamayı düşünmeyin sakın öle bir dünya yok...Açık konuştum kusura bakmayın...Saygılar sunuyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
habomcu treıne ~ 5 yıl önce
vefat eden arkadaşımız hemen unutuldu.hıc bırsey olmamış gıbı hamdı ve ramız ıslerıne devam edıyor.Zaten ramız denılen kışı havacılıktan bır haber kendısıne verılen emırlerını eksıksız yerıne getıren arkadsımızın olmesıne neden olan kısılerın basını ceken ısımdır nasıl eve gıdıp rahatça yastığa basını koyabılıyor ??havacılıkta taşeron modelı uygulanamaz ozellıkle fılosunu gun gectıkce büyüten yetkılı teknisyene ıhtıyacı olcak olan bır kurumda sosyal adaletsızlık habomcuların kafasını cok ama cok meşgul etmekte.boyle devam ettıgı surecu bu tarz kazalar gun gectıkce artıcaktır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ASİSTANMIŞ:) ~ 5 yıl önce
NE ASİSTANI YAHU ZORLA İŞİN YAPTIRIN SONRA ASİTAN DENİLSİN BUNUN ADINA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS ~ 5 yıl önce
Kazanın olduğu saat'e bakarsak sabah vardıyasında çalışmış olabileceğini düşünüyorum arkadaşın. Sabah'ın 4ünde kalkıp uykusuz işe gelmiş olabilir. Saatleri geri çeken şirket yönetimi bunları düşünmüş müdür? diye soruyorum devamlı kendime.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000