30 Ekim 2010, Cumartesi 09:36:34

TEKİN: "ÖZENSİZ VE İŞGÜZAR THY PERSONELİ"

THY uçağında CHP lideri Kılıçdaroğlu'na ayrılması gereken yere Devlet Bakanı Bağış'ın eşinin oturmasına THY personelinin yol açtığı ortaya çıktı.
  • Bizim ulkedeki kadar protokol, beles ya da devlet imkani ile VIP uygulamalari baska bir ulkede varmidir acaba?Pek sanmiyorum.Bizde sadece devlet memuru,siyasetci degil,onlarin sulalesi VIP oluyor ve devlet imkanlarindan faydalaniyor.Bence once insan olmalari ve temsil ettikleri insanlardan kendilerini daha ustun gormemeleri gerekir.Parasini kendi cebinden (devletin degil) odemeyen kimseye VIP hizmeti verilmemeli.
  • Onyıllardır süregelen bir uygulama var. Ama THY ya dikkatsizliğinden ya da bilerek yanlış yapmış. Sayın Kılıçtaroğlu'na hiç düşünmeden taraflı yorumlarla yüklenen yorumcuların hepsi de böyle bir olaya maruz kalsa bozulur. Ama bizde siyasi hayat futbol takımı tutmak gibi. İsterse top çizgiyi geçmesin hakem golu verdikten sonra sorun değil. Ya da ceza alanında topa dokun yeterki hakem görmesin. İster Tayyip beye isterse Kemal beye, isterse de Devlet beye bu şekilde yapılan saygısızlıkları şiddetle kınıyorum. Ve sizin tutmadığınız(!!!) partinin başına gelen her kötü şeyde sevinmenizi çocuksu kalan benliğinize veriyorum değerli taraf tutam yorumcular...
  • Tecrubeli isini yapanlari erkenden emekli edip yollarsan,acemilerle anca bu kadar olur iste. Daha neler oluyor neler,duyulmayan bilinmeyen.....
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Çarşamba akşamı THY'nin 20.00 uçağıyla İstanbul'dan Ankara'ya dönüşünde yaşanan protokol karışıklığının  ardından THY inceleme başlattı.

THY yetkilileri, uçaktaki koltuk sıralamasında her zaman protokole uyulması konusunda titiz davranıldığını belirtti. Yetkililer, Kılıçdaroğlu'na 1 D, Devlet Bakanı Egemen Bağış'ın eşi Beyhan Bağış ile kızı Ecehan Bağış'a 1A ve 1C koltuklarının verilmesinde istenmeden bir hata oluştuğunu ifade etti. THY'nin yaptığı inceleme sonucu sorunun personel hatasından kaynaklandığı tespit edildi. Hata yapan personele 'uyarı cezası' verildi.

BİZİM DIŞIMIZDA GELİŞTİ
Bakan Bağış'ın basın müşavirliği 'Konunun bizimle ilgisi yok. Üzgünüz. Bizim dışımızda gelişen bu olaydan rahatsız olduk. Hanımefendi Sayın Kılıçdaroğlu'na yer değiştirmeyi teklif etti' açıklaması yaptı. Uçakta ekonomi bolümünde oturan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin de 'THY görevlilerinin özensizliği ve işgüzarlığı. Beyhan Bağış'ın bir hatası olduğunu düşünmüyorum' dedi.

(Akşam)
TEKİN: "ÖZENSİZ VE İŞGÜZAR THY PERSONELİ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (51)

Misafir ~ 8 yıl önce
Bizim ulkedeki kadar protokol, beles ya da devlet imkani ile VIP uygulamalari baska bir ulkede varmidir acaba?Pek sanmiyorum.Bizde sadece devlet memuru,siyasetci degil,onlarin sulalesi VIP oluyor ve devlet imkanlarindan faydalaniyor.Bence once insan olmalari ve temsil ettikleri insanlardan kendilerini daha ustun gormemeleri gerekir.Parasini kendi cebinden (devletin degil) odemeyen kimseye VIP hizmeti verilmemeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Onyıllardır süregelen bir uygulama var. Ama THY ya dikkatsizliğinden ya da bilerek yanlış yapmış. Sayın Kılıçtaroğlu'na hiç düşünmeden taraflı yorumlarla yüklenen yorumcuların hepsi de böyle bir olaya maruz kalsa bozulur. Ama bizde siyasi hayat futbol takımı tutmak gibi. İsterse top çizgiyi geçmesin hakem golu verdikten sonra sorun değil. Ya da ceza alanında topa dokun yeterki hakem görmesin. İster Tayyip beye isterse Kemal beye, isterse de Devlet beye bu şekilde yapılan saygısızlıkları şiddetle kınıyorum. Ve sizin tutmadığınız(!!!) partinin başına gelen her kötü şeyde sevinmenizi çocuksu kalan benliğinize veriyorum değerli taraf tutam yorumcular...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Tecrubeli isini yapanlari erkenden emekli edip yollarsan,acemilerle anca bu kadar olur iste. Daha neler oluyor neler,duyulmayan bilinmeyen.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000