14 Mart 2012, Çarşamba 09:20:33

"TEK RAKİBİMİZ THY"

Taraf gazetesi, Türk Hava Yolları uçaklarında gazetelerinin dağıtılmadığını iddia etti.
  • ZORUNDAMIYIM..?!
  • UZUN UCUSLARDA GAZETE SAYISI AYNI ,CUMHURIYET GAZATESI GORMEDIM ARKADAS BEN INAN COK SEFER ALDIM OKUDUM HATTA MUTLU OLDUM,BU SAYI İÇİN ITINDEN TRAJ SAYISI DIKKATE ALINIP ONA GORE ORTALAMA OLMALI,BASIT BIR HESAP BU DURUMDA 10 MİLLİYET VARSA 3 TARAF OLUR 8 HURRIYET OLIUR 4 GOZCU OLUR MESELA...
  • gazeteler'le hergün uğraşacağına bir sefer kuran koysunlar uçaklara .uçak düşene kadar yolcu okusun okuyamayan kafir olsun.thy yönetimi 2 seneye kadar bunuda yapar.şirketin gidişatı ülkenin gidişatı bunu gösteriyor.???
  • aşağıdaki arkadaş doğru demiş bankolardaki gazeteler polis gümrükçüler ve personeller arasında resmen yağmalanıyor.kimsenin ses çıkardığı yok
Taraf gazetesinin manşetten verdiği haberde geçen iddialara göre Türk Hava Yolları, gazetenin iç hatlarda servis edilmesini yasakladı. 

Mart ayı itibariyle THY uçaklarında Taraf gazetesi iç hatlarda yasaklanırken, Dış Hatlarda ise sayı 850'den 150'ye düşürüldü.

Bugün gazetesinin de Taraf gazetesi ile birlikte uçaklara alınmadığını iddia eden gazete, Milli Gazete'nin rakamlarının ise yükseltildiğini ifade etti. 
Türk Hava Yolları Kabin Hizmetleri Başkanı Emine Lim tarafından onaylanan ve kabin memurlarına bildirilen "Servis-ikram duyuru" formunda, Taraf Gazetesi ile birlikte Takvim, Bugün ve Güneş gazetelerinin de uçaklara sokulmaması kararı alındı. Mart ayından itibaren yürürlüğe giren karara göre, "Tüm dış hat ve E/R seferlerine yüklenen gazete miktarlarında düzenleme yapıldığı kaydedilerek "Takvim, Taraf, Bugün ve Güneş gazeteleri sadece dış hatlarda bulunan standlarda yolculara ikram edilecek olup, uçak içerisine yükleme yapılmayacaktır" denildi.

Geçtiğimiz Haziran ayında Sözcü ve Cumhuriyet gazeteleri için de uçaklara yüklenmesi konusunda ambargo koyan THY'nin bu kararı neden aldığı henüz bilinmiyor.

Bu arada Karadenizli şarkıcı Volkan Konak'ın, Türk Hava Yolları ile yaptığı her uçuşunda onlarca Sözcü gazetesini yolculara ücretsiz dağıttığı da öğrenildi.

İŞTE TARAF GAZETESİNİN O HABERİ

"TEK RAKİBİMİZ THY"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Misafir ~ 6 yıl önce
ZORUNDAMIYIM..?!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
UZUN UCUSLARDA GAZETE SAYISI AYNI ,CUMHURIYET GAZATESI GORMEDIM ARKADAS BEN INAN COK SEFER ALDIM OKUDUM HATTA MUTLU OLDUM,BU SAYI İÇİN ITINDEN TRAJ SAYISI DIKKATE ALINIP ONA GORE ORTALAMA OLMALI,BASIT BIR HESAP BU DURUMDA 10 MİLLİYET VARSA 3 TARAF OLUR 8 HURRIYET OLIUR 4 GOZCU OLUR MESELA...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
gazeteler'le hergün uğraşacağına bir sefer kuran koysunlar uçaklara .uçak düşene kadar yolcu okusun okuyamayan kafir olsun.thy yönetimi 2 seneye kadar bunuda yapar.şirketin gidişatı ülkenin gidişatı bunu gösteriyor.???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
aşağıdaki arkadaş doğru demiş bankolardaki gazeteler polis gümrükçüler ve personeller arasında resmen yağmalanıyor.kimsenin ses çıkardığı yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000