22 Şubat 2011, Salı 09:11:58

"TEK RAKİBİM TÜRK HAVA YOLLARI"

Kobe Bryant'in geçtiğimiz günlerde tamamlanan THY için çektiği reklam filminin kamera arkası görüntüleri yayınlandı.
  • Bazı kisilerde THY yine gaz yapmış. Kıskanmayın kardesim nazar etme ne olur çalış seninde olur.
  • thy zaten herşeyin maliyetini açıklıyordu ya sana bununda maliyetinin hesabını sana verecekti.madem çok merak ediyorsun yazılı dilekçe ver kamuoyunu aydınlatma bölümüne.Avanta payı varmıymışmış..Hırsız sana ben hırsızımmı diyecek? Saçma sapan yorumlar yazıp üstüne güldürüyorsun. Al Sana KANUN Madem Merak Ediyorsun SOR!!! Kanun Numarası: 4982 Kabul Tarihi: 9/10/2003 Yayımlandığı R.Gazete: Tarih: 24/10/2003 Sayı : 25269 Yayımlandığı Düstur: Tertip : 5 Cilt : 42 Sayfa
  • Boyle bir reklam esasinda o kadar pahali degil. LA deki ekip harici digerleri Londra ve Istanbuldan geliyor, onlarin ulasim ve konaklama masrafi, toplam 15-20 kisi en fazla 3-4 gun. Setler Londra'dan gelmis, kurulmus, 30 kisi x 4 hafta. Cekimler 1-2 gun, toplam 20 saat kadar, cunku Kobe'nin daha fazla vakti yoktur. 2-3 film kamerasi ile, digital degil film cekilmis, o bile olsa olsa $10000 extra. Butce olarak $1-1.5 milyon kadardir, eger sendikasiz bir cekimse daha da ucuzdur. THY'ye LAX hattinda basarilar. Acaba reklam, hat acilmadan once yayina girse daha iyi olmazmiydi?
  • Bu linkte de reklamın kendisi mevcut. İyi seyirler. Tebrikler THY. http://bit.ly/g5vJm6

2 yıl boyunca Türk Hava Yolları'nın başta ABD olmak üzere dünyadaki marka elçisi olan Kobe Bryant'ın başrolünde yer aldığı reklam filmi, Los Angeles Southbay stüdyolarında yaklaşık 1200 metrekarelik bir stüdyoda çekildi.

3 ayrı dekorda Türk, Amerikan ve İngiliz ekiplerin katkılarıyla çekilen filmin yönetmenliğini Adidas, Mercedes, Hermes ve BMW gibi markaların uluslararası reklamlarını yöneten Laurence Dunmore yaptı.

Müzikleri, Hollanda Amsterdam'da Massive Music tarafınca hazırlanan filmde yaklaşık 215 kişi görev aldı.

Kobe Bryant'ın rol aldığı Türk Hava Yolları reklam filmi, ilk önce Amerika ve Uzakdoğu'da, ardından uçulan 80'den fazla ülkede, uluslararası televizyon kanallarında ve sinemalarda izleyici ile buluşacak. Kobe ayrıca ilan tahtaları, dergi, dijital ortam gibi birçok farklı mecrada da Türk Hava Yolları'nın reklamlarında boy gösterecek.

"TEK RAKİBİM TÜRK HAVA YOLLARI"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 7 yıl önce
Bazı kisilerde THY yine gaz yapmış. Kıskanmayın kardesim nazar etme ne olur çalış seninde olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
thy zaten herşeyin maliyetini açıklıyordu ya sana bununda maliyetinin hesabını sana verecekti.madem çok merak ediyorsun yazılı dilekçe ver kamuoyunu aydınlatma bölümüne.Avanta payı varmıymışmış..Hırsız sana ben hırsızımmı diyecek? Saçma sapan yorumlar yazıp üstüne güldürüyorsun. Al Sana KANUN Madem Merak Ediyorsun SOR!!! Kanun Numarası: 4982 Kabul Tarihi: 9/10/2003 Yayımlandığı R.Gazete: Tarih: 24/10/2003 Sayı : 25269 Yayımlandığı Düstur: Tertip : 5 Cilt : 42 Sayfa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Boyle bir reklam esasinda o kadar pahali degil. LA deki ekip harici digerleri Londra ve Istanbuldan geliyor, onlarin ulasim ve konaklama masrafi, toplam 15-20 kisi en fazla 3-4 gun. Setler Londra'dan gelmis, kurulmus, 30 kisi x 4 hafta. Cekimler 1-2 gun, toplam 20 saat kadar, cunku Kobe'nin daha fazla vakti yoktur. 2-3 film kamerasi ile, digital degil film cekilmis, o bile olsa olsa $10000 extra. Butce olarak $1-1.5 milyon kadardir, eger sendikasiz bir cekimse daha da ucuzdur. THY'ye LAX hattinda basarilar. Acaba reklam, hat acilmadan once yayina girse daha iyi olmazmiydi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu linkte de reklamın kendisi mevcut. İyi seyirler. Tebrikler THY. http://bit.ly/g5vJm6

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000