25 Şubat 2012, Cumartesi 08:43:31

TEK RAKİBİ THY!

Alman Die Zeit gazetesi, Alman Lufthansa havayollarının THY'nin üstün hizmet kalitesine erişemediğine yer verdi
  • Hizmet kalitesi ile filo buyuklugunun ne alakasi var ?Ona bakarsan Lufthansa da US Airways kadar olamaz. Ben Lufthansa ile cok ucuyorum, hizmet guzel ama THY kadar olamaz ne US Airways ne Lufthansa hicbiri THY kadar olamaz. Bu arada belki bilmiyorsundun THY 179 ucakla istanbul - samsun arasinda yemek verirken amerikada US airways 340 ucak ile Philadelphia- San diego arasinda yani 6 saatlik ucus da yemek vermek degil bedava Cola bile vermze sen gelde THY ye kotu de olmaz THY gozumuzun nuru gururumuz saydi duyalim biraz bayragimizi ve bizleri dunya capinda temsil eden THY'ye.
  • ALMANLAR BIZI OVUYOR VE YUCELTIYOR FAKAT KENDIMIZ BUYUMEMIZE KATLANAMIYORUZ .DUNYANIN EN IYI HAVAYOLU SIRKETI BIZ OLACAGIZ.
  • We love Turkish Airlines..
  • Bakıyorum aranız çok iyi Thy ile buna sadece gülüyor bu haberi okuyanlar.Önce Thy filosunu lufthansa kadar bi genişletsin sonra lufthansa özenir Thy'ye.
Almanya'nın yüksek tirajlı gazetelerinden Die Zeit, bugünkü sayısında, THY'nin uluslararası alandaki büyümesine geniş yer ayırdı.

THY'den yapılan yazılı açıklamada, yaklaşık 550 bin tiraja sahip, Almanya'nın önemli gazetelerinden Die Zeit'in, ekonomi sayfasında THY'ye tam sayfa ayırdığı belirtildi.

Açıklamada, gazetede, THY'nin yeni açılan hatları ve artan yolcu sayısı örnek gösterilerek, diğer havayolları zorluklar çektiği halde THY'nin gösterdiği büyümeden, dünyanın en iyi havayolu şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerlemesinden bahsedildiği kaydedildi.

Gazetedeki yazıda, Alman Lufthansa Havayollarının THY'nin üstün hizmet kalitesine erişemediğinin belirtildiği aktarılan açıklamada, Lufthansa'nın, Emirates ve Etihad'dan ziyade asıl rakibinin THY olduğundan söz edildiği bildirildi.

(Habertürk)
TEK RAKİBİ THY!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

Misafir ~ 6 yıl önce
Hizmet kalitesi ile filo buyuklugunun ne alakasi var ?Ona bakarsan Lufthansa da US Airways kadar olamaz. Ben Lufthansa ile cok ucuyorum, hizmet guzel ama THY kadar olamaz ne US Airways ne Lufthansa hicbiri THY kadar olamaz. Bu arada belki bilmiyorsundun THY 179 ucakla istanbul - samsun arasinda yemek verirken amerikada US airways 340 ucak ile Philadelphia- San diego arasinda yani 6 saatlik ucus da yemek vermek degil bedava Cola bile vermze sen gelde THY ye kotu de olmaz THY gozumuzun nuru gururumuz saydi duyalim biraz bayragimizi ve bizleri dunya capinda temsil eden THY'ye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ALMANLAR BIZI OVUYOR VE YUCELTIYOR FAKAT KENDIMIZ BUYUMEMIZE KATLANAMIYORUZ .DUNYANIN EN IYI HAVAYOLU SIRKETI BIZ OLACAGIZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
We love Turkish Airlines..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bakıyorum aranız çok iyi Thy ile buna sadece gülüyor bu haberi okuyanlar.Önce Thy filosunu lufthansa kadar bi genişletsin sonra lufthansa özenir Thy'ye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000