02 Aralık 2016, Cuma 12:08:40

Tehdit ve taciz davasında yeni gelişme

Türk Hava Yolları'nın pilotlarından Sinan Yüksel'i kendisini taciz ve tehdit ettiği gerekçesiyle mahkemeye veren Nazan Z. adlı kabin memurunun karşı bir davayla yargılandığı ve kendisine uzaklaştırma verildiği ortaya çıktı.
  • Adam normal degil
  • Ben Nazan in yerinde olsam tv ciymis bu sinani medyaya verirdim
  • Yazin yazin kiz bunlari bi guzel mahkemede kullanir
  • Nazn bi doktora git tedavi ol.. insanları taciz ve tehdit huyundan vazgeçç

Türk Hava Yolları'nın pilotlarından Sinan Yüksel'i kendisini taciz ve tehdit ettiği gerekçesiyle mahkemeye veren Nazan Z. adlı kabin memurunun karşı bir davayla yargılandığı ve taciz mesajlarının Yüksel'e ait olup olmadığını kanıtlanamadığı ortaya çıktı.

Bir süre ilişki yaşadığını iddia ettiği pilot Sinan Yüksel'i taciz ve tehdit iddiasıyla mahkemeye veren Nazan Z'nin pilot Yüksel tarafından 2 yıl önce mahkemeye verildiği ve uzaklaştırma kararı alındığı belirlendi.

AirportHaber'e konuşan Yüksel'in avukatı Gökhan İbas, Nazan Z'nin daha öncesinde kendileri tarafından mahkemeye verildiğini açıklayarak, bu davanın geri çekilmesini istediğini ancak davanın geri çekilmemesi nedeniyle böyle bir yola başvurduğunu açıkladı. Taciz mesajlarının da Yüksel'in Facebook hesabından atılmadığını ve bunun mahkemeden tespitini istediklerinin altını çizen İbas, bilirkişi raporuyla bu mesajların Pilot Yüksel tarafından gönderildiğinin ispatlanamadığını belirtti.

Ayrıca Nazan Z'nin Sinan Yüksel tarafından Facebook'ta engellendiğini ve mesaj tarihlerinde Yüksel'in Afrika uçuşlarında bulunduğunun tespit ediliğini de mahkemete sunduklarını ifade eden İbas; 'bilirkişi raporu herşeyi ortaya koyuyor. Mesajlar Yüksel tarafından gönderilmedi' dedi.

NE OLMUŞTU?

Kabin memuru Nazan Z., pilot Sinan Yüksel ile bir ilişki yaşadığını ancak Yüksel'in evli olduğunu öğrendikten sonra kendisinden ayrıldığını iddia etmişti. Ayrılık kararı sonrası Yüksel tarafından taciz ve tehdit mesajlarına maruz kaldığını iddia eden Nazan Z., elindeki mesajlarla mahkemeye giderek Sinan Yüksel'i dava etmişti.

İşte mahkemenin uzaklaştırma kararı ve bilirkişi raporu:Tehdit ve taciz davasında yeni gelişme

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (177)

Isil ~ 8 ay önce
Adam normal degil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Medya ~ 8 ay önce
Ben Nazan in yerinde olsam tv ciymis bu sinani medyaya verirdim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazin ~ 8 ay önce
Yazin yazin kiz bunlari bi guzel mahkemede kullanir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dr ~ 8 ay önce
Nazn bi doktora git tedavi ol.. insanları taciz ve tehdit huyundan vazgeçç

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000