02 Aralık 2016, Cuma 12:08:40

Tehdit ve taciz davasında yeni gelişme

Türk Hava Yolları'nın pilotlarından Sinan Yüksel'i kendisini taciz ve tehdit ettiği gerekçesiyle mahkemeye veren Nazan Z. adlı kabin memurunun karşı bir davayla yargılandığı ve kendisine uzaklaştırma verildiği ortaya çıktı.
  • hiçbir hostes bu kızın yaptığını alkışlayıp yürü arkandayız demez.. kendine mesleğine AİLE sine biraz saygısı olan hiçbir kabin ekibi bu yaptığını haklı görüp oleyyy diye saçmalayanaz.. bu ya bir karakter bozukluğudur yada sanal rumuzlarla insanın kendini överek algı yaratma çabasıdır..
  • Yeter artık.daha önemli konularımız varken şu gereksiz iki insanın konusunu konusmayın haber yapmayın.bizene ! Herkesin kendi ahlakı ve iş ahlakı.
  • Bu kız kendini akıllı sanıyor.. Denis de aynı Nazsn da aynı yani birebir kendisi..
  • Helal olsun sana kiz pilotlar bundan sonra ayaginizi denk alin kimseye yavsamayin bi zahmet

Türk Hava Yolları'nın pilotlarından Sinan Yüksel'i kendisini taciz ve tehdit ettiği gerekçesiyle mahkemeye veren Nazan Z. adlı kabin memurunun karşı bir davayla yargılandığı ve taciz mesajlarının Yüksel'e ait olup olmadığını kanıtlanamadığı ortaya çıktı.

Bir süre ilişki yaşadığını iddia ettiği pilot Sinan Yüksel'i taciz ve tehdit iddiasıyla mahkemeye veren Nazan Z'nin pilot Yüksel tarafından 2 yıl önce mahkemeye verildiği ve uzaklaştırma kararı alındığı belirlendi.

AirportHaber'e konuşan Yüksel'in avukatı Gökhan İbas, Nazan Z'nin daha öncesinde kendileri tarafından mahkemeye verildiğini açıklayarak, bu davanın geri çekilmesini istediğini ancak davanın geri çekilmemesi nedeniyle böyle bir yola başvurduğunu açıkladı. Taciz mesajlarının da Yüksel'in Facebook hesabından atılmadığını ve bunun mahkemeden tespitini istediklerinin altını çizen İbas, bilirkişi raporuyla bu mesajların Pilot Yüksel tarafından gönderildiğinin ispatlanamadığını belirtti.

Ayrıca Nazan Z'nin Sinan Yüksel tarafından Facebook'ta engellendiğini ve mesaj tarihlerinde Yüksel'in Afrika uçuşlarında bulunduğunun tespit ediliğini de mahkemete sunduklarını ifade eden İbas; 'bilirkişi raporu herşeyi ortaya koyuyor. Mesajlar Yüksel tarafından gönderilmedi' dedi.

NE OLMUŞTU?

Kabin memuru Nazan Z., pilot Sinan Yüksel ile bir ilişki yaşadığını ancak Yüksel'in evli olduğunu öğrendikten sonra kendisinden ayrıldığını iddia etmişti. Ayrılık kararı sonrası Yüksel tarafından taciz ve tehdit mesajlarına maruz kaldığını iddia eden Nazan Z., elindeki mesajlarla mahkemeye giderek Sinan Yüksel'i dava etmişti.

İşte mahkemenin uzaklaştırma kararı ve bilirkişi raporu:Tehdit ve taciz davasında yeni gelişme

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (126)

Cabin Crew ~ 13 saat önce
hiçbir hostes bu kızın yaptığını alkışlayıp yürü arkandayız demez.. kendine mesleğine AİLE sine biraz saygısı olan hiçbir kabin ekibi bu yaptığını haklı görüp oleyyy diye saçmalayanaz.. bu ya bir karakter bozukluğudur yada sanal rumuzlarla insanın kendini överek algı yaratma çabasıdır..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cabin crew a cevap ~ 12 saat önce
Pilotun yaptigi dogru Hostes in yaptigi yanlis oylemi hadibe yuru ordan adamin tipinden belli zampara oldugu
Cvp ~ 10 saat önce
Sen cok mu düzgünsun bos konusma kendi isine bak
Cabin e ~ 9 saat önce
Ne oldu astronotlar bir dedigini iki ettirmiyorlar sanirim :))
Yeter ~ 14 saat önce
Yeter artık.daha önemli konularımız varken şu gereksiz iki insanın konusunu konusmayın haber yapmayın.bizene ! Herkesin kendi ahlakı ve iş ahlakı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ha Nzzan ha Denis ~ 14 saat önce
Bu kız kendini akıllı sanıyor.. Denis de aynı Nazsn da aynı yani birebir kendisi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Denis ~ 11 saat önce
Sen kimsin papaz
Cevap ~ 10 saat önce
Heh ben denis soyle gerzek
Hfggj ~ 9 saat önce
Niye Nazan i savunuyor diye mi hadi ordan
Oley be Nazan ~ 14 saat önce
Helal olsun sana kiz pilotlar bundan sonra ayaginizi denk alin kimseye yavsamayin bi zahmet

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000