13 Nisan 2009, Pazartesi 17:25:36

TC-DAP UÇAMADI

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ilk kez dün Atatürk Havalimanı'nda incelediği TC-DAP tescilli Gulfstream G550 tipi yeni uçağın bugün yapacağı test uçuşu iptal edildi.
  • amcamın dediğine göre aırbus 330 alıncak
  • tc-dap'ın kaptan pilotu benim amcam
  • ANA uçağı pilotlarına A330/340 eğitimi verilirken liyakata bakılıyor acaba... Yoksa torpil ve kadroşlama mı?
  • Walla pes.. laleli rus aslanindan daha iyi hukuk müsavirimi bulacaksiniz ?? birakin onun bos vakti cok yazsin cizsin atsin desarj olsun aslancik.. o buranin en renkli lalesi .. durmak yok yola devam ..

Başbakanlık kullanımı için Amerika’dan alınan 60 milyon dolarlık Gulfstream 550 tipi uçağın bugün yapması planlanan test uçuşu iptal edildi.

Başbakanlık için iki yıl önce Türk Hava Yolları tarafından Amerikalı üretici firma Gulfstream’den sipariş verilen ve geçen hafta İstanbul'a getirilen G550 tipi uçağın bugün öğlen saatlerinde, İzmir ve Ankara'ya test uçuşu yapacağı açıklanmıştı.

Ancak, işlemlerin yetişmemesi nedeniyle bu uçuş iptal edildi.  Uçağın sabah planlanan uçuş programını kaynak alan bazı yayın organları uçuşun gerçekleştiği yönünde haber geçmişti. Ancak AirportHaber, bu uçuşun yapılmadığı ve yarına ertelendiği bilgisine ulaştı.

TC-DAP UÇAMADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 9 yıl önce
amcamın dediğine göre aırbus 330 alıncak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
tc-dap'ın kaptan pilotu benim amcam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ANA uçağı pilotlarına A330/340 eğitimi verilirken liyakata bakılıyor acaba... Yoksa torpil ve kadroşlama mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Walla pes.. laleli rus aslanindan daha iyi hukuk müsavirimi bulacaksiniz ?? birakin onun bos vakti cok yazsin cizsin atsin desarj olsun aslancik.. o buranin en renkli lalesi .. durmak yok yola devam ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000