09 Temmuz 2014, Çarşamba 08:50:06

TATLITUĞ THY UÇAĞINDA TAŞKINLIK ÇIKARDI

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un THY uçağında olay çıkardığı iddia edildi.
  • İnanmayın böyle haberlere.ayrıca thy gibi,kara listesi olmayan bir firma icin bunlar müstahak.uçurma bidaha bak yaparmıydi bunu.
  • İşte bu yüzden sen behlülsün o KOBE..
  • Haber kaynagina bak ne kanit ne birsey insanlari karalamak bu ulkede cok basit
  • Böyle Artisleri biz böyütüyoruz, böylesini de biz düsürmemiz gerekir. Bu tip s..... Insanlar her zamman Türkiyeyi kücütür.

Bu sezon rol aldığı ‘Kurt Seyit ve Şura’nın beklenen başarıyı gösterememesinden sonra büyük hayal kırıklığı yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ, tatil için ABD’nin Los Angeles kentine uçtu. Business class’ın en gözde koltuğu A1’de seyahat eden ünlü oyuncu alkol duvarını aşınca, uçuş görevlilerine zorlu anlar yaşattı. Geçtiğimiz perşembe günü yaşanan ve büyük tepki toplayan olaylar diğer yolcuların anlatımıyla şöyle gerçekleşti:

2 şişeyi bitirince çıldırdı

Asabi hareketleriyle dikkat çeken Kıvanç Tatlıtuğ, bir süre kız arkadaşı Başak Dizer’i haşladı. Sürekli alkol aldığı gözlenen oyuncu, sürekli içki isteyerek dikkatleri üzerine topladı. Servis listesinde bulunan pahalı şarabı tek başına bitiren oyuncu, servisin gerisi gelmeyince çileden çıktı. Daha sonra kendisine önerilen farklı bir marka şarapla yolculuğuna devam eden Kıvanç, business class’ta uluslararası bir şöhretin farkına vardı.

Ayağına çağırmakla yetinmedi

THY’nin marka yüzü olan ve Yunanistan tatili dönüşü İstanbul üzerinden ülkesine dönen ünlü NBA yıldızı Kobe Bryant’ı fark eden oyuncu, görevlilerden kendisini ünlü basketbol yıldızıyla tanıştırmalarını istedi. Ancak ünlü yıldızın nezaket gösterip iki çocuğu ve eşi yanındayken koltuğundan kalkıp Tatlıtuğ’un ayağına gitmesine karşı onun laubali oturuşunu bozmayışı, yolcular arasında yeni bir tepki konusu oluşturdu. İstanbul’dan, THY’nin TK0009 sefer sayılı Los Angeles uçağında Bryant ailesi ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yanı sıra Sibel Can da bulunuyordu. (Star)

TATLITUĞ THY UÇAĞINDA TAŞKINLIK ÇIKARDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (43)

yalan ~ 4 yıl önce
İnanmayın böyle haberlere.ayrıca thy gibi,kara listesi olmayan bir firma icin bunlar müstahak.uçurma bidaha bak yaparmıydi bunu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
İşte bu yüzden sen behlülsün o KOBE..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LH ~ 4 yıl önce
Haber kaynagina bak ne kanit ne birsey insanlari karalamak bu ulkede cok basit

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Böyle Artisleri biz böyütüyoruz, böylesini de biz düsürmemiz gerekir. Bu tip s..... Insanlar her zamman Türkiyeyi kücütür.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000