26 Şubat 2009, Perşembe 18:18:54

TASSA'dan kaza açıklaması

Kısa adı TASSA olan Hava Yolları Kabin Memurları Derneği, Schiphol Havalimanı'nda yaşanan kazayla ilgili olarak bir açıklamada bulundu.
  • Tum Turkiye\'nin ve havacilik camiasinin basi sagoulsun.Yersiz tartismalari birakip acimizi yasamali ve gerekli dersleri almaliyiz saldirgan tavirlarla birbirimizi suclamak yerine.
  • bütün havacılık camiamızın başı sağolsun. bir daha böyle acı kayıplar vermeyiz inşallah.
  • ölenlerden 1 taneside kabin ekibindendir.
  • Tassa açıklama yapmış: Sıkıntılı bekleyişimiz sürüyor diye... TASSA neden amsterdam' da değil??? Tüm Türkiye kabin memurlarının derneği yetkilisi neden böyle bir durumda orada kabin memurlarının yanında olmaz? Oradalarsa neden sitelerinde ufakta olsa bilgi vermezler? Olay indirim duyuruları ve erken yılbaşı partisi organizasyonları düzenlemekten mi ibarettir? Amsterdam' da bulunan kabin ekibi için ne yapmışlardır bilmek isteriz. Bence asıl soru budur...

İşte TASSA tarafından yapılan o açıklama:

25 Şubat 2009 tarihinde İstanbul-Amsterdam seferini yapmakta olan THY uçağının geçirmiş olduğu kaza nedeniyle büyük üzüntü yaşamaktayız.

Amsterdam’daki yetkililerin görevli kabin ekibinin durumu hakkında resmi bir açıklama yapmamaları sebebiyle içinde bulunduğumuz sıkıntılı bekleyişimizi sürdürmekteyiz.

Tüm havacılık camiasına, hayatını kaybeden kokpit ekibinin ailelerine, yolcu yakınlarına başsağlığı ve sabır; yaralılara acil şifalar dileriz.

TASSA

TASSA'dan kaza açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 9 yıl önce
Tum Turkiye\'nin ve havacilik camiasinin basi sagoulsun.Yersiz tartismalari birakip acimizi yasamali ve gerekli dersleri almaliyiz saldirgan tavirlarla birbirimizi suclamak yerine.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bütün havacılık camiamızın başı sağolsun. bir daha böyle acı kayıplar vermeyiz inşallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ölenlerden 1 taneside kabin ekibindendir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Tassa açıklama yapmış: Sıkıntılı bekleyişimiz sürüyor diye... TASSA neden amsterdam' da değil??? Tüm Türkiye kabin memurlarının derneği yetkilisi neden böyle bir durumda orada kabin memurlarının yanında olmaz? Oradalarsa neden sitelerinde ufakta olsa bilgi vermezler? Olay indirim duyuruları ve erken yılbaşı partisi organizasyonları düzenlemekten mi ibarettir? Amsterdam' da bulunan kabin ekibi için ne yapmışlardır bilmek isteriz. Bence asıl soru budur...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000