30 Mayıs 2012, Çarşamba 08:45:58

TARTIŞILACAK KARİKATÜR!

İktidara yakınlığıyla bilinen Sabah Gazetesi çizeri Salih Memecan, THY’deki eylemi ilginç şekilde karikatürize etti.
  • Değerli Hava Emekçileri, İşini layığı ile yapmaya çalışan her ne yaşarsa yaşasın çalıştığı işyeri ve ülkesinin değeri için güler yüzünü eksik etmeyen emekçiler; her zaman yanınızdayız ve destekçiniziz. Büyük ve saygın camianızın cemaatleştirme çalışmaları için sizleri hükümetin yıldırmasına izin vermeyin. ülkemizin menfaat uğruna satıldığı bu günlerde bu tarz kendini rüzgarın yönüne göre çeviren insanlara prim vermeyelim...
  • MEMECANIN EŞİ ARTIK BİR DMÖNEM DAHA MİLLETVEKİLİ OLUR
  • Yahu arkadaş; Rumuzun Latince. Konuşman Arapça. Felsefen yerlerde. Konumuz başbakanın da bahsettiği üzere tasmalı gazete çalışanları. CHP sana ne yaptı?
  • Yahu arkadaş; Rumuzun latince, konuşman arapça, felsefen yerlerde. Ayrıca, konumuz tasmalı gazete çalışanları (başbakanın bahsettiği şekiiyle) Ne diye mix yaparsın? Çıkarın ne?

 

Salih Memecan’ın bugün Sabah Gazetesi’ndeki karikatürü THY çalışanlarının tepkisini çekti.  THY çalışanlarının kendini iyi hissetmeme hakkını kullanması sonucu 150’nun üzerinde uçuşun iptal edilmesine rağmen, Memecan’ın karikatüründe eylemin bir işe yaramadığı ve THY’yi durduramadığı anlatılıyor.

İşte çok tartışılacak o karikatür:

TARTIŞILACAK KARİKATÜR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Giden Yolcu ~ 6 yıl önce
Değerli Hava Emekçileri, İşini layığı ile yapmaya çalışan her ne yaşarsa yaşasın çalıştığı işyeri ve ülkesinin değeri için güler yüzünü eksik etmeyen emekçiler; her zaman yanınızdayız ve destekçiniziz. Büyük ve saygın camianızın cemaatleştirme çalışmaları için sizleri hükümetin yıldırmasına izin vermeyin. ülkemizin menfaat uğruna satıldığı bu günlerde bu tarz kendini rüzgarın yönüne göre çeviren insanlara prim vermeyelim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YAĞDANLIK ~ 6 yıl önce
MEMECANIN EŞİ ARTIK BİR DMÖNEM DAHA MİLLETVEKİLİ OLUR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
panthera tigris'e... ~ 6 yıl önce
Yahu arkadaş; Rumuzun Latince. Konuşman Arapça. Felsefen yerlerde. Konumuz başbakanın da bahsettiği üzere tasmalı gazete çalışanları. CHP sana ne yaptı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
panter tiflis'e... ~ 6 yıl önce
Yahu arkadaş; Rumuzun latince, konuşman arapça, felsefen yerlerde. Ayrıca, konumuz tasmalı gazete çalışanları (başbakanın bahsettiği şekiiyle) Ne diye mix yaparsın? Çıkarın ne?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000