25 Ekim 2008, Cumartesi 08:29:55

Tarkim, THY ile işbirliği yapacak

Pilotaj eğitiminde Türkiye’nin önde gelen uçuş okullarından biri olan Tarkim Uçuş Akademisi, eğitimdeki kalite standartlarını yükselterek THY Eğitim A.Ş. ile bir anlaşma yaptı.
  • paşaların ve emekli albayların eşleri cocukları hatta kızlarının erkek arkadaşları nasıl iş bulurlar arka bahce olmasa.yıllardır alınan personele bir bakın kimlerin akrabaları tanıdıkları sorun işi bilmemekten kaynaklanıyor.emret komutanımla bu işler yürümez.hele ilhan albayla hiç yürümez.önce kendine hayırı dokunsun ayık gezsin insanlıktan nasibini alsın
  • THK ile siyasetçilerin nasıl alakası yok.Evet, THK denilince akla kurban derisi geliyor ve kanuni olarak toplama yetkisi de THK da.Peki gerçekte ne oluyor.Siyasetle iç içe geçmiş dini vakıflar, dernekler sözde yardım kuruluşları THK na kurban derisi verilmemesi için her şeyi yapıyor.Kendileri toplayıp siyaseti finanse ediyorlar.Kendimizi kandırmayalım.
  • Paşalarımız dürüstte vizyon sorunu var.THK ile siysetcilerin uzaktan yakından alakası yok.THK yaşı cumhuriyetimizle nerdyse yaşıt.THK denince vatandaşın aklına ilk gelen kurban derileri ama hem derileri topla hemde imamları suçla.İyi ki özel sektör var.Ellerindeki uçakları yatırmaktan çürüttüler sonra tay havacılık diye özel bir şirket biraz uçurmaya başladı.Paşalarımızda baktılar uçaklar uçuyormuş tay'ın elinden aldılar.İstanbuldaki okullar olabilir de THK kalesi ankarada uçuş okulu var.Onun şimdiye kadar var olabilmesı bile THK için yeterlidir yönetimi a çısından.
  • THK hakkında yazan arkadaşlar, kurumun iç yapısını bilmeden ve yöneten insanları tanımadan yorum yapıyorsunuz.THK son derece çağdaş ve çok NAMUSLU insanlar tarafından yönetilmektedir.Ancak yıllardır önü politikacılar tarafından kesilmektedir.Siz pilota 2000 YTL maaş vermek zorunda kalırsanız elbette THK gelişemez.Yani sorun paşalarda değil, bizi yöneten imamlarda.

Yer dersi eğitimlerini, Florya’daki yeni tesisinde vermeye devam eden Tarkim, öğrencilerine kendi öğretmen kadrosunun yanı sıra THY’nin tecrübeli kadrosuyla da eğitim verecek. THY bu anlaşma ile Tarkim’in yurt dışından getireceği öğrencilerine de destek olacak. 

Tarkim Uçuş Akademisi Genel Müdür’ü ve Uçuş Okulları Derneği Başkanı Faruk Bayındır yapılan bu anlaşmanın pilot adaylarına çok büyük fayda sağlayacağını belirterek; “ THY kalitesi tartışılmaz, biz Türkiye’nin ilk özel uçuş okulu olarak bir anlamda THY Eğitim A.Ş. ile güç ortaklığı yaptık. Yurt dışından gelecek yabancı öğrencilerimize Avrupa standartlarında eğitim verdiğimizi göstererek, dünya çapında ülkemizi pilot eğitim merkezi yapma adına çok büyük bir adım atmış bulunmaktayız” dedi.

Tarkim, THY ile işbirliği yapacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

hadi lan ~ 10 yıl önce
paşaların ve emekli albayların eşleri cocukları hatta kızlarının erkek arkadaşları nasıl iş bulurlar arka bahce olmasa.yıllardır alınan personele bir bakın kimlerin akrabaları tanıdıkları sorun işi bilmemekten kaynaklanıyor.emret komutanımla bu işler yürümez.hele ilhan albayla hiç yürümez.önce kendine hayırı dokunsun ayık gezsin insanlıktan nasibini alsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cızz ~ 10 yıl önce
THK ile siyasetçilerin nasıl alakası yok.Evet, THK denilince akla kurban derisi geliyor ve kanuni olarak toplama yetkisi de THK da.Peki gerçekte ne oluyor.Siyasetle iç içe geçmiş dini vakıflar, dernekler sözde yardım kuruluşları THK na kurban derisi verilmemesi için her şeyi yapıyor.Kendileri toplayıp siyaseti finanse ediyorlar.Kendimizi kandırmayalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
beyaz karga ~ 10 yıl önce
Paşalarımız dürüstte vizyon sorunu var.THK ile siysetcilerin uzaktan yakından alakası yok.THK yaşı cumhuriyetimizle nerdyse yaşıt.THK denince vatandaşın aklına ilk gelen kurban derileri ama hem derileri topla hemde imamları suçla.İyi ki özel sektör var.Ellerindeki uçakları yatırmaktan çürüttüler sonra tay havacılık diye özel bir şirket biraz uçurmaya başladı.Paşalarımızda baktılar uçaklar uçuyormuş tay'ın elinden aldılar.İstanbuldaki okullar olabilir de THK kalesi ankarada uçuş okulu var.Onun şimdiye kadar var olabilmesı bile THK için yeterlidir yönetimi a çısından.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
medyum ~ 10 yıl önce
THK hakkında yazan arkadaşlar, kurumun iç yapısını bilmeden ve yöneten insanları tanımadan yorum yapıyorsunuz.THK son derece çağdaş ve çok NAMUSLU insanlar tarafından yönetilmektedir.Ancak yıllardır önü politikacılar tarafından kesilmektedir.Siz pilota 2000 YTL maaş vermek zorunda kalırsanız elbette THK gelişemez.Yani sorun paşalarda değil, bizi yöneten imamlarda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000