20 Şubat 2015, Cuma 15:33:17

TALPA'DAN 'CED BİLET' DUYURUSU

Türkiye Havayolu Pilotları Derneği (TALPA) emekli kapanların CED bilet alımıyla ilgili bir duyuruda bulundu.
  • Vay be pilotları çekemeyen ne kadar insancik varmis.
  • Buyumek zamani artik! Okuyunca kendimden utandim, keske memlekette kalip ciftci, coban kalaydim da boyle bir toplulugun bir bireyi olmayaydim! Her biri birbirinden kiymetli bir gurupken, birbirimize muhtacken, destek vermek saygi gostermek gerekirken,,,, olacak ismi! Utanin, ben utaniyorum su okuduklarimdan..
  • Talpa havanda su döver.. İnci dizer bade döver.. İpe un dizer... Toplantılarda Adana Kebab yer.. Gereksiz boş konuşmalar yapar... Herkesin bildiğini bir tek onlar biliyormuş gibi yapar.. Amerika'yı tekrar keşif eder.. Hemen ilgilenelim der... Penaltıdan topu taç a atar..
  • Talpa ne işe yarar diye soranlara Ben cevap vereyim.Talpa sadece para toplar okadar....TAV Otopark kartlarınıda sendika veya pilotlar aralarında organize edip biranönce talpadan kurtarıp kendileri organize etmelidir.Diğer havayolu dışındaki şirket çalışanları ayda 60 Tl ye otopark anlaşması yapmışlar. Thy kokpit kabinde böyle bir grup kurarak daha ucuza TAV ile anlaşabilirler...Bu herkesin yapabilecegi bir anlaşma Talpaya ihtiyaç yok...

Türkiye Havayolu Pilotları Derneği (TALPA) emekli kapanların CED bilet alımıyla ilgili bir duyuruda bulundu.

CED bilet için TALPA'nın internet sitesi üzerinden işlem yapıldığı açıklanarak emekli pilotlara izlenecek yollar gösterildi.

TALPA'dan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Sayın T.H.Y Emekli Üyelerimiz / Emekliler,

CED biletle ilgili yeni yönerge bildiğiniz gibi www.talpa.org internet sitesinde daha önce yayınlanmıştı. Son gelişmelerle CED bilet alımının daha kolaylaştırılması amacı ile işlemlerinizi internet üzerinden evinizden yapabilirsiniz. Bunun için takip edilecek usuller aşağıdaki gibidir :

1- http://www.emekli.thy.com sitesine girerek, emekli personel bilgi güncelleme formunu doldurup, http://www.emekli.thy.com adresine geri gönderiniz. Bilgileriniz güncellenecektir.

2- Cep telefonunuza ŞİFRE YAZIP 8490’a SMS gönderdiğinizde şifre cebinize gelecektir.

3- Bu şifre ile webpass.thy.com adresine girerek CED biletlerinizi alabilirsiniz.

CED bilet için soru ve sorunlarınız için ; webpass@thy.com adresini ; şifre ile ilgili bir problem ile karşılamanız durumunda 0-212-463 63 63 / 44444 TURUNCU HAT Yardım Masası size yardımcı olacaktır.

Bilgilerinize sunar, iyi günlerde, güzel uçuşlar dileriz.

TALPA'DAN 'CED BİLET' DUYURUSU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (57)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Vay be pilotları çekemeyen ne kadar insancik varmis.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone a ~ 3 yıl önce
vay be ne kadar küçük şeylere tenezzül eden pilotçuklar varmış
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Buyumek zamani artik! Okuyunca kendimden utandim, keske memlekette kalip ciftci, coban kalaydim da boyle bir toplulugun bir bireyi olmayaydim! Her biri birbirinden kiymetli bir gurupken, birbirimize muhtacken, destek vermek saygi gostermek gerekirken,,,, olacak ismi! Utanin, ben utaniyorum su okuduklarimdan..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TALPA ~ 3 yıl önce
Talpa havanda su döver.. İnci dizer bade döver.. İpe un dizer... Toplantılarda Adana Kebab yer.. Gereksiz boş konuşmalar yapar... Herkesin bildiğini bir tek onlar biliyormuş gibi yapar.. Amerika'yı tekrar keşif eder.. Hemen ilgilenelim der... Penaltıdan topu taç a atar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TALPA hakkında ~ 3 yıl önce
Talpa ne işe yarar diye soranlara Ben cevap vereyim.Talpa sadece para toplar okadar....TAV Otopark kartlarınıda sendika veya pilotlar aralarında organize edip biranönce talpadan kurtarıp kendileri organize etmelidir.Diğer havayolu dışındaki şirket çalışanları ayda 60 Tl ye otopark anlaşması yapmışlar. Thy kokpit kabinde böyle bir grup kurarak daha ucuza TAV ile anlaşabilirler...Bu herkesin yapabilecegi bir anlaşma Talpaya ihtiyaç yok...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000