29 Eylül 2009, Salı 17:21:15

ŞURA VARMIŞ NEYİME...

Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen 10. Ulaştırma Şurası’nda gözler Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı’yı aradı ancak…
  • yazindan anlasilan sen birinin adamisin galiba , sahibinin sesi yani.!!!
  • içinde hiçbir fikir barındırmayan sadece yalakalıkla suçlayan arkadaşım cevap bekliyorum hakaret değil, benim herşeye verecek cevabım var ve bunu para için değil vefa borcu oldugu için yazıyorum. biz ürünü ortaya koyduk beğenen alır. benim anlayamadığım sen neyin gocuntusu içindesin, sen kimin adamısın, fikrin varsa konusalim, unutma düşüncen kadar adamsındır...
  • siz bu zattan bahsedeceğinize önce sivil havacılıktan bahsedin.önce destekleyip sonra özel sektörü baltalamasından bahsedin.Anadolujet neyin ürünüdür ondan bahsedin.hangi aklın hangi mantığın ürünüdür.şurada neler konuşulmuştur bilginiz var mı?? DHMİ fikirlerine değer vermiyomusunuz bi araştırın bakalım neler denmiş şura da.aliye veliye takılmadan bi takip edin bari.
  • Cin carpigindan , Genel Mudurune , satiscisina kadar somurge valisi gibi yolculari nasil kaziklayacaklarini bilen pegasusun yalakalarindan inciler dokulmus yine .Islerini yapacaklarina , herkademede olan yalakaliklarini cok iyi yapmislar , bunun icin fazla mesai veriyorlarmi size .

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışını yaptığı 10’uncu Ulaştırma Şurası’nın ikinci günü bugün yapılan toplantılar sonrası tamamlandı.

 

Havacılık sektörünü yakından ilgilendiren paneller sabah ve öğlen oturumu olarak 4 ayrı oturumda gerçekleştirildi.

 

Bir numaralı salonda, sabah oturumunda ‘Havayolları-Operasyon’ paneli, öğlen oturumunda ise ‘Regülasyon’ paneli düzenlendi. İki numaralı salonda ise öğleden önce ‘ Havacılık Altyapısı’ paneli, öğleden sonraki oturumunda ise ‘Havacılık ve Uzay’ paneli düzenlendi.

 

Gün boyu süren oturumlarda SHGM Genel Müdürü Ali Arıduru, DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal, THY Genel Müdürü Temel Kotil, TAV CEO’su Sani Şener, Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, Onur Air Genel Müdürü Şahabettin Bolukçu, IC-Fraport Genel Müdürü Alexander Zinell, MyTechnic Genel Müdürü Cem İpek, Teknik A.Ş Genel Müdürü İsmail Demir, ATM Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç, TALPA Başkanı Ali Ziya Yılmaz gibi havacılık sektörünün içinde yer alan bir çok isim şurada konuşmacı olarak yer aldı. Sektörün bir çok önde gelen ismi de dinleyici olarak şurada bulundu.

 

Ancak, şuranın iki günü geride kalmasına rağmen adı konuşmacılar listesinde yer alan Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, şuraya katılmadı.

 

Tüm sektörün hazır bulunduğu şuraya Sabancı’nın neden katılmadığı bir hayli merak konusu olurken bunun bir tepki olabileceği yorumları yapıldı.

 

ŞURA VARMIŞ NEYİME...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 9 yıl önce
yazindan anlasilan sen birinin adamisin galiba , sahibinin sesi yani.!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
içinde hiçbir fikir barındırmayan sadece yalakalıkla suçlayan arkadaşım cevap bekliyorum hakaret değil, benim herşeye verecek cevabım var ve bunu para için değil vefa borcu oldugu için yazıyorum. biz ürünü ortaya koyduk beğenen alır. benim anlayamadığım sen neyin gocuntusu içindesin, sen kimin adamısın, fikrin varsa konusalim, unutma düşüncen kadar adamsındır...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
siz bu zattan bahsedeceğinize önce sivil havacılıktan bahsedin.önce destekleyip sonra özel sektörü baltalamasından bahsedin.Anadolujet neyin ürünüdür ondan bahsedin.hangi aklın hangi mantığın ürünüdür.şurada neler konuşulmuştur bilginiz var mı?? DHMİ fikirlerine değer vermiyomusunuz bi araştırın bakalım neler denmiş şura da.aliye veliye takılmadan bi takip edin bari.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Cin carpigindan , Genel Mudurune , satiscisina kadar somurge valisi gibi yolculari nasil kaziklayacaklarini bilen pegasusun yalakalarindan inciler dokulmus yine .Islerini yapacaklarina , herkademede olan yalakaliklarini cok iyi yapmislar , bunun icin fazla mesai veriyorlarmi size .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000