29 Eylül 2010, Çarşamba 08:57:20

SunExpress'ten kış atağı

Türk Hava Yolları ile Lufthansa'nın ortak kuruluşu Sunexpress, 31 Ekim ile 26 Mart 2011 arasında geçerli kış tarifesi kapsamındaki tarifeli ve aktarmasız dış hat uçuşlarını, bir önceki kış sezonuna kıyasla yüzde 75 artıracak.
  • erzincan seferlerindede artış olsa iyi olcak
  • O nasıl bir Türkçe kardeşim ? Allah rızası için yazınızı bir daha okuyun. Türkçeyi katletmek için mi öğeri savunuyorsunuz ? Yoksa Öğer size böyle mi yazın diyor ? Yazık ama çok yazık. Türkçenin kravat veya gömlek ile ilgisi yoktur. Eğitimle ilgisi vardır.
  • Sun Express´in her seyi mükemmel. Sadece dilek agaci gibi her Tur Oparatörünün yolcusu var. Yolcuya fiyat vermekte biraz zorlaniyoruz. Bütün sirketlerden tek tek fiyat bakiliyor tabiki en son Öger´in fiyatlarina bakiyoruz kusura bakmasinlar XQ´ile en pahali satis yapanlardan biri.
  • Bizde Müdür olursak , Kiravat taktigimizde yazmayi ve konusmayi ögrenecegiz..!

Sunexpress, İstanbul, İzmir ve Antalya ile Avrupa arasında düzenlediği seferlere, Anadolu şehirlerinden Almanya'ya gerçekleştireceği direkt uçuşları da ekleyecek. Şirketin 2010-2011 kış sezonundaki tarifeli ve aktarmasız dış hat uçuşlarının sayısı ise haftada 400'ü bulacak.

Sunexpress kış tarifesi kapsamında, Adana, Ankara, Elazığ, Gaziantep, Kayseri, Malatya, Samsun ve Trabzon ile Almanya'nın Frankfurt, Münih, Stuttgart ve Düsseldorf şehirleri arasında direkt uçuşlar düzenleyecek. Ankara'nın yanı sıra Elazığ'ı da uçuş ağına ekleyecek olan Sunexpress, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir ve Antalya çıkışlı mevcut dış hat seferlerinde ise frekans artışına gidecek.

İSTANBUL-FRANKFURT UÇUŞLARININ SAYISI ARTIYOR

SunExpress, kış tarifesi kapsamında İstanbul Sabiha Gökçen ile Frankfurt arasındaki seferlerinin sayısını günde 2'ye, haftada ise karşılıklı olarak 14'e çıkaracak. İstanbul-Frankfurt hattına sabah, Frankfurt-İstanbul hattına akşam eklenen seferlerle, günübirlik iş seyahatleri en kolay ve ekonomik yoldan gerçekleştirilebilecek. SunExpress'in satışa sunulan kış sezonu biletleri, iç hatlarda her şey dahil 49,99 TL, dış hatlarda ise 49,99 Euro'dan başlıyor.

SunExpress'ten kış atağı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 8 yıl önce
erzincan seferlerindede artış olsa iyi olcak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
O nasıl bir Türkçe kardeşim ? Allah rızası için yazınızı bir daha okuyun. Türkçeyi katletmek için mi öğeri savunuyorsunuz ? Yoksa Öğer size böyle mi yazın diyor ? Yazık ama çok yazık. Türkçenin kravat veya gömlek ile ilgisi yoktur. Eğitimle ilgisi vardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sun Express´in her seyi mükemmel. Sadece dilek agaci gibi her Tur Oparatörünün yolcusu var. Yolcuya fiyat vermekte biraz zorlaniyoruz. Bütün sirketlerden tek tek fiyat bakiliyor tabiki en son Öger´in fiyatlarina bakiyoruz kusura bakmasinlar XQ´ile en pahali satis yapanlardan biri.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bizde Müdür olursak , Kiravat taktigimizde yazmayi ve konusmayi ögrenecegiz..!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000