07 Mayıs 2014, Çarşamba 14:17:42

SUNEXPRESS'TE ÇİZMECİOĞLU DÖNEMİ

Geçtiğimiz gün AirportHaber'in duyurduğu,i Faruk Çizmecioğlu'nun Sunexpress Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirilme haberi sonrasında resmi açıklama da geldi.
  • Faruk Beyin yagcilari, Hic dusundunuzmu, faruk bey thy ye nasil girdi ve nasil oyle yukseldi. Arjasinda sinif arkadasi topcu olmasaydi acaba faruk bey yukselebilirmiydi? Topcu benimde arkamda olsaydi bende makamlari ucarak gecerdim. Ama bu donem gececek. Elbet gececek. Haksizliklarin hesabi sorulmayacakmi saniyorsunuz.
  • Bitirdiler, THY bitmedi Sunexpress'in geçen yıl açıkladığı kar'ı duymuşsunuzdur.Bu yıl katlanarak artacak.Demedi demeyin...
  • THY bitti şimdi de burası mı kaldı ? Yazık çok yazık
  • Yakinda topcu da gider.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress’in yönetim kadrosu güçlendi. Türk Hava Yolları'nda Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak 10 yıldır görev yapan Faruk Çizmecioğlu'nun Sunexpress Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna getirildiğini haftabaşında AirportHaber duyurmuştu. 

Bugün Sunexpress tarafından yapılan açıklamayla birlikte Çizmecioğlu yeni görevine resmen başlamış oldu.

Türk Hava Yolları Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışan ve Türk Hava Yolları’nın son yıllarda kaydettiği büyümenin önemli mimarlarından biri olarak kabul edilen Faruk Çizmecioğlu, Türk Hava Yolları tarafından SunExpress Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Türk Hava Yolları Satış Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevinden 30 Nisan 2014 tarihi itibariyle emekli olarak ayrılan Çizmecioğlu, THY Teknik ve SunExpress Yönetim Kurulu üyeliği görevinde de bulundu.

Faruk Çizmecioğlu’nun atamasıyla, SunExpress üst yönetimi, Genel Müdürü Paul Schwaiger ve Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın olarak tamamlandı.

SUNEXPRESS'TE ÇİZMECİOĞLU DÖNEMİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Durucan ~ 4 yıl önce
Faruk Beyin yagcilari, Hic dusundunuzmu, faruk bey thy ye nasil girdi ve nasil oyle yukseldi. Arjasinda sinif arkadasi topcu olmasaydi acaba faruk bey yukselebilirmiydi? Topcu benimde arkamda olsaydi bende makamlari ucarak gecerdim. Ama bu donem gececek. Elbet gececek. Haksizliklarin hesabi sorulmayacakmi saniyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bitirdiler, THY bitmedi Sunexpress'in geçen yıl açıkladığı kar'ı duymuşsunuzdur.Bu yıl katlanarak artacak.Demedi demeyin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sallama ~ 4 yıl önce
Neyse, istersen salla. Renoya kanat takınca F16 olmuyor.
Sallama ~ 4 yıl önce
Karıştırdın.Senden öncekilerde öyle diyordu.
Bitirdiler ~ 4 yıl önce
THY bitti şimdi de burası mı kaldı ? Yazık çok yazık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cayeli ~ 4 yıl önce
Yakinda topcu da gider.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000