06 Ağustos 2014, Çarşamba 17:01:34

SUNEXPRESS YOLCULARI ŞAŞKINA DÖNDÜ

Sunexpress Havayolları’na ait Adana-İzmir seferini yapan uçağa bazı bagajların yüklenmesi unutuldu, yolcular Adnan Menderes Havalimanı’nda büyük şok yaşadı.
  • olayla ilgili mahkeme kararı var filmi getiren ve seyredenlerin halen orada çalıştığına ait. sende kabul etmişsin seyredildiğini böyle yazdığına göre. sen acaba getiren misin seyreden misin ?
  • apron müdürü kendi çıkarlarına uyan insanları posta başı, makinist yaptırırsa bagajda kalır yolcuda kalır. apron müdürünün aklı adanaya yağacak yağmurda bağında bahçesinde olursa daha adana tgs de neler olur neler. tgs ramp personeli film seyretmeye dalıp yarın uçağı karşılamayı unutursa şaşırmayın.
  • Türk yolcu kadar zor yolcu yoktur. Çağrı merkezindede cahilliği aynı hava alanında da ...
  • en iyisi havaş sadece ben demiyorum herkes diyor ama bu durum herkesin basina gelebilir.

Sunexpress Havayolları’na ait bu sabah saat 08.40’ta yapılan Adana-İzmir seferini yapan uçağın bazı yolculara ait bagajlar Adana Havalimanı’nda unutuldu. İzmir’e giden Sunexpress uçağı yolcuları Adnan Menderes Havalimanı’nda bagajları çıkmayınca büyük şaşkınlık yaşadı.

Adnan Menderes Havalimanı’nda uçaktan bagajlarını almak için bekleyen yolcular, bagajların Adana Havalimanı’nda kaldığını öğrenince görevlilerle tartıştı.

Yer hizmetleri görevlisi bagajların Adana’da kaldığını ve bir sonraki uçakla İzmir’e gönderileceğini söyleyerek kızgın yolcuları yatıştırmaya çalıştı.

Bu arada Adana'da unutulan bagajların saat 16.00 sıralarında THY'ye ait uçakla İzmir'e getirilerek sahiplerine teslim edildiği öğrenildi.

Bir yolcu yaşanan tartışmayı kamerasına işte böyle kaydetti:©AirportHaber

SUNEXPRESS YOLCULARI ŞAŞKINA DÖNDÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (43)

şimşek ~ 4 yıl önce
olayla ilgili mahkeme kararı var filmi getiren ve seyredenlerin halen orada çalıştığına ait. sende kabul etmişsin seyredildiğini böyle yazdığına göre. sen acaba getiren misin seyreden misin ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
adana ~ 4 yıl önce
çok şükür ne getirenim nede izleyen sonuçta suçlular hakettiği cezayı çekti. müdürde asaletini aldı demekki herkeş herkeşi biliyo anladın sen onu....
şimşek ~ 4 yıl önce
apron müdürü kendi çıkarlarına uyan insanları posta başı, makinist yaptırırsa bagajda kalır yolcuda kalır. apron müdürünün aklı adanaya yağacak yağmurda bağında bahçesinde olursa daha adana tgs de neler olur neler. tgs ramp personeli film seyretmeye dalıp yarın uçağı karşılamayı unutursa şaşırmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
şimşek ~ 4 yıl önce
anlayan anlamıştır ne filmi olduğunu
adana ~ 4 yıl önce
şimdi adanada film izleyen yok arkadaş, izleyenlerde izletenlerde hakettikleri cezayı alıp çıkarıldılar muhtemelen sende o çıkarılanlardan birisin hala akıllanmamışsın... Allah islah etsin seni ve seniin gibileri
THY Uzman ~ 4 yıl önce
Türk yolcu kadar zor yolcu yoktur. Çağrı merkezindede cahilliği aynı hava alanında da ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ayt ~ 4 yıl önce
en iyisi havaş sadece ben demiyorum herkes diyor ama bu durum herkesin basina gelebilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000